fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Trend nr 11. Personalizacja

Trend nr 11. Personalizacja

Personalizacja Kuchni - Żadne dwie kuchnie nie powinny wyglądać tak samo, powinniśmy uwolnić się od standardowych ofert i dać się ponieść wyobraźni. Spróbuj i znajdź ten specjalny element lub elementy, aby idealnie spersonalizować przestrzeń, aby Cię wyrażała Ciebie. W świecie pełnym urządzeń pozwoli Ci to swobodnie spoglądać poza standardowe kolory, trendy i rozmiary wykończenia producenta, aby jeszcze bardziej wyrazić swoją wewnętrzną wyobraźnię. Nie znalazłeś idealnego odcienia niebieskiego dla kuchni?

Następnie spójrz na niestandardowy program kolorów oferujący nieskończone możliwości na wyciągnięcie ręki. Niestandardowe kolorowe urządzenia to świetna inwestycja, ponieważ uzyskujesz funkcjonalność z wysokiej jakości asortymentu z osobistym akcentem unikatowym dla Ciebie. Być może zakres nie jest taki, jak chcesz aby był wyrazisty kolor, a następnie spójrz na miksery stand mix.

Możesz mieć kolor, teksturę, wygląd i funkcjonalność w jednym małym urządzeniu, które będzie wyglądać elegancko na blatach. Zachęciłoby to każdego, kto zgłosi się na ochotnika, aby przynieść wypieki na następne przyjęcie.

A co, jeśli byłbyś w stanie skonfigurować własną powierzchnię do gotowania za pomocą różnych wyspecjalizowanych funkcjonujących modułów modułowych, dopasowanych do Twojego stylu gotowania? Wybierając spośród powierzchni kuchennych ze stali nierdzewnej, rusztów, palnika w stylu wok, frytkownic, płaskich powierzchni indukcyjnych i wielu palników gazowych, żeby wymienić tylko kilka. Modułowe systemy gotowania a'la carte uwolnią Twój pełny potencjał gotowania.

Zadbaj o to, aby Twoja kuchnia dysponowała możliwościami charakterystycznymi dla modułowości. Wymieniaj jej elementy tak jak chcesz. Wyobraź sobie, że część blatu jest wymienna. Możesz zastąpić gładki blat kuchenny specjalnie przygotowanym elementem zawierającym np półeczki na przyprawy zintegrowane trwale z wymienianym elementem? Tylko wyobraźnia nas ogranicza ;)

Zapraszamy do kontaktu. Porozmawiajmy o Państwa kuchennych koncepcjach. Chociaż nie zajmujemy się magią, to postaramy się spełnić Państwa oczekiwania i wyczarować dla Was to, o czym marzycie.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466