fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Dobre oświetlenie kuchni||||

Dobre oświetlenie kuchni. Dlaczego jest bardzo ważne?

Dobre oświetlenie czyni cuda - dla twojej cery, nastroju i tak, dla Twojej kuchni. W domu nie ma miejsca, które wymagałoby bardziej doskonałego planu oświetlenia niż kuchnia. Na początek musisz zobaczyć, co robisz (noże! ogień! gorące patelnie!). Kuchnia to także serce domu. To miejsce, w którym prawdopodobnie zaczynasz dzień (musisz wypić filiżankę kawy, zanim wysłuchasz, spojrzysz lub porozmawiasz z kimś, mam rację?). To miejsce, w którym powstają jedne z najlepszych wspomnień - pieczenie ciasteczek, przygotowywanie specjalnej urodzinowej kolacji (z ciastem!), kontynuowanie przerwanej rozmowy telefonicznej od miejsca, w którym skończyłeś z najlepszym przyjacielem przy lampce wina. To spore oczekiwania, ale kuchnia musi być praktyczna i wyglądać niesamowicie.

Nie można tu za ciemno (ha!), ale elementy oświetleniowe w kuchni są mocniejsze niż w przypadku wielu innych dekoracji domu. Aby właściwie oświetlić wszystkie cenne momenty powyżej, pamiętaj, że instalowanie opraw oświetleniowych często wymaga elektryka (czytaj: droższe i trwałe niż, powiedzmy, taniocha), więc chcesz to zrobić dobrze. Na szczęście dla właścicieli domów, opcje oświetlenia są pozornie nieograniczone - wisiorki, kinkiety, żyrandole, pod ladą, wpuszczone, szyny, lampy - z opcjami stylu gazylliony i przedziałami cenowymi do wyboru.

Bezpieczne korzystanie z praktycznych, zakupionych w sklepie zawieszek nad wyspą kuchenną jest w porządku, ale jesteśmy tutaj, aby pokazać, że ryzyko związane z kreatywnym, nieoczekiwanym oświetleniem może poważnie podnieść poziom Twoją gry w projektowanie kuchni (i jest to uzasadniony sposób zmodernizować kuchnię). Rozważ tkane kosze sprytnie odwrócone do góry nogami i połączone z lekkim zestawem ze sklepu ze sprzętem. Te latarnie zewnętrzne, które obserwowałaś na pchlim targu i nie możesz przestać marzyć? Wprowadź je do swojej całkowicie białej kuchni, aby uzyskać jeden rustykalny akcent, który sprawi, że Twoja przestrzeń będzie oryginalna. (Następnie przygotuj się na niekończące się komplementy dla swoich kreatywnych kotletów i nienagannego smaku.) Jeśli lubisz bardziej tradycyjne urządzenia, może wypróbuj kreatywną aplikację - zawieszoną na siatce lub mnożącą się z rzędu, aby uzyskać większy efekt.

W skrócie, to co czuje kobieta zakładając piękny naszyjnik dla świetnego nastroju, unikalne oświetlenie robi dla kuchni. Pomyśl o tym jak o wisience na tym pysznym torcie urodzinowym. :)

Kiedy będziemy realizować Twoją kuchnię, możemy też zadbać o odpowiednie oświetlenie pomieszczenia ;)

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466