fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Wyjątkowa kuchnia na zamówienie w Warszawie?

Wyjątkowa kuchnia na zamówienie w Warszawie?

Wyjątkowa kuchnia na zamówienie w Warszawie? Kuchnia jest szczególnym wnętrzem w każdym domu i mieszkaniu.  Szczególnym  również dlatego że jej modernizację i przemeblowania No są dość trudne i wymagają sporych nakładów finansowych. To wszystko właśnie jest powodem dla którego Powinniśmy unikać błędów w jej aranżacji. Projekt kuchni powinniśmy powierzyć profesjonalistom z doświadczeniem.

Prawidłowe urządzenie kuchni wymaga naprawdę przemyślanego i dobrego projektu. Na etapie projektowania trzeba uwzględnić aranżacje kuchni, wybór zastosowanych materiałów oraz przewidzianego wyposażenia. Postępując w ten sposób mamy możliwość wspólnie z projektantem kuchni osiągnąć efekt Jak najbardziej jest zbieżny z naszymi wyobrażeniami o kuchni Perfekcyjnej.

Kuchnia na zamówienie to nie tylko meble i zabudowa. Pamiętajmy o tym że kuchnia to również ściany, podłogi, sufit.  Według najnowszych standardów nowoczesna kuchnia oznacza minimum dekoracji i maksimum funkcjonalności w zastosowanych rozwiązaniach. Jednym z obecnie najmodniejszych materiałów jest szkło z nadrukami które również znajduje się w naszej ofercie jako element naszych realizacji. Zaletą szkła jest to że można fantastycznie łączyć je z kamieniem gładkimi lakierami oraz drewnem. Jeżeli zależy nam na tym aby kuchnia była naprawdę nowoczesna to zdecydowanie Polecamy gładkie, typowo geometryczne fronty bez widoczność typowych uchwytów.

Projekt kuchni na zamówienie musi uwzględniać kuchenną ergonomię. Są pewne zasady od których nie powinniśmy odbiegać nawet Pomimo naszych indywidualnych nawyków. Dzięki naszemu doświadczeniu twoja kuchnia na zamówienie zostanie zrealizowana w taki sposób, aby spełniała wszystkie standardy, wymogi ergonomii oraz co najważniejsze była dla państwa swoistego rodzaju spełnieniem marzeń. Chcemy aby kuchnia którą państwo u nas zamówią była miejscem w państwa domu czy mieszkaniu w którym każda spędzona chwila będzie prawdziwą przyjemnością oraz za razem z miejscem w którym chętnie spędzał czas cała rodzina.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466