fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Zalety szafy z przesuwanymi drzwiami

Zalety szafy z przesuwanymi drzwiami

Zalety szafy z przesuwanymi drzwiami. 

 Szafy z drzwiami przesuwanymi zwany również szafami z drzwiami przesuwnymi zdominowały całkowicie wszelkie tego typu rozwiązania. Na samym początku wykonywało się zabudowa Wnęk, natomiast w obecnych czasach tego typu drzwi są stosowane w szafach stojących a nie we wnękach.

 Dlaczego są idealne do małych mieszkań?

Przede wszystkim dzięki drzwiom które są przesuwane i nie wymagają dużej ilości miejsca z przodu szafy by z niej komfortowo korzystać. Rzeczywistości wystarczy około 50 60 cm. Jest to dokładnie tyle aby można było wygodnie stanąć przed szafą. Analogiczna sytuacja jest w przedpokojach, w których otworzenie na szafy z posiadającej klasyczne drzwi całkowicie zablokuje możliwość przejścia. Szafa z drzwiami przesuwanymi jest doskonałym rozwiązaniem które zaoszczędzi przestrzeń. Zbliżona sytuacja jest w sypialniach i tutaj szafy z drzwiami przesuwanymi również doskonale zdają egzamin i fantastycznie się sprawdzają ponieważ tuż obok szafy można postawić łóżko i nie przejmować się że będzie jakiś kłopot z otwieraniem drzwi i dostępem do zawartości, co byłoby standardem w przypadku szafy z klasycznymi drzwiami otwieranymi uchylnie.

 Pojawiają się opinie negujące szafy z drzwiami przesuwnymi. Wynika to z faktu iż Wiele osób ma złe doświadczenia z nieprawidłowo wykonanymi szafami, źle zamontowanymi prowadnicami i tym podobnymi sprawami.  Szachy wykonane przez naszą firmę są pozbawione tego typu przypadłości Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami i nie pozwalamy sobie na złą jakość. W naszych szafach nie ma problemów ze źle pracującymi systemami prowadnic i kółek po nich jeżdżących jak również nie stosujemy rozwiązań, które pracują mało płynnie oraz wytwarzają hałas.

 W naszych szafach przesuwnych możemy zastosować ogromny wybór frontów. Mogą imitować bardzo wiele materiałów w tym drewno, mogą być kolorowe zawierać rattan albo fototapety tudzież lustra lub bardzo nowoczesne i modne szkło z wydrukowanym grafiką. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Zrobimy dla państwa, to co dla innych wykonawców jest niemożliwe!

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466