fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Nowoczesne kuchnie Warszawa - Dlaczego my?

Nowoczesne kuchnie Warszawa - Dlaczego my?

Nowoczesne kuchnie Warszawa

Kuchnia to serce każdego domu więc jeżeli interesują państwa meble kuchenne na zamówienie, to dobrze państwo trafili.

 Zawsze dokładamy starań aby zrealizowana przez nas kuchnia wyróżniała się doskonałą funkcjonalnością oraz niepowtarzalną aranżację. W dalszym ciągu artykułu rozwijamy zagadnienie...

 Często pada pytanie dlaczego klienci wybierają nasze kuchnie.  Nie sposób odpowiedzieć na to pytanie jednym zdaniem. Produkowane przez nas kuchnie na zamówienie w Warszawie są doskonałe ponieważ do tego dążymy już w procesie projektowania poprzez realizację a skończywszy na montażu. Nasze realizację opieramy na sprawdzonych elementach podzespołach i surowcach zarówno w zakresie frontów, ekskluzywnych zawiasów, doskonałych korpusów sprawdzonych podpórek do kółek genialnych podnośników klapowych oraz niespotykanych zawieszek, stosowanych w blatach, lakierowanych w frontach z mdf-u, frontach MDF foliowanych i  genialnych szufladach.  Wszystko powyższe w połączeniu z zaprojektowaną funkcjonalnością, nowoczesnym wzornictwem oraz montażem w naszym wykonaniu przynosi klientowi produkt spełniający jego wymagania, będący wyrazem spełnienia jego marzeń,  który ma doskonałą trwałość i bardzo atrakcyjny wygląd. 

 Zawsze kładziemy ogromny nacisk na to, aby kuchnię były tak zaprojektowane, by praca stała się jak najłatwiejsza i komfortowa dla użytkownika.

 Podczas projektowania ubieramy się na najnowszych badaniach dotyczących ergonomii pracy w kuchni. Stosujemy różnego rodzaju okucia i rozwiązania techniczne w celu uzyskania jak największej funkcjonalności kuchni i uzyskania maksymalnej ergonomii pracy.

 Wzornictwo naszych nowoczesnych kuchni w Warszawie jest zgodna z europejskimi trendami i każda najnowsza kolekcja jest konsultowana z projektantami i użytkownikami. Nieustannie Śledzimy tendencje rynkowe które Wspieramy wiedzą pozyskaną od markowych producentów materiałów rzutujących na wzornictwo naszych kuchni.

Zamawiając realizację w DM Kuchnie  możecie być państwo absolutnie pewni że otrzymacie produkt najwyższej jakości który przyniesie pełną satysfakcję z wydanych pieniędzy i eksploatacji państwa nowej kuchni.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466