fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Kuchnie dwukolorowe czyli aranżacja poprzez łączenie frontów meblowych o dwóch kolorach

Kuchnie dwukolorowe czyli aranżacja poprzez łączenie frontów meblowych o dwóch kolorach

Kuchnie dwukolorowe czyli aranżacja poprzez łączenie frontów meblowych o dwóch kolorach

Czerń i Biel

typowy klasyczny kontrast możemy go uwielbiać albo nie znosić, w praktyce to połączenie Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem z tendencją wzrostową. To zestawienie zawsze będzie królować w zabudowie kuchennej.

Czarny plus drewno

takie zestawienie udaje bardzo atrakcyjne efekt o wyjątkowo ciepłym charakterze oraz bardzo miłym wizualnie odczuciu. Wciąż rośnie popularność tego typu zestawienia

Biały plus drewno

zestawienie klasyczne obecne w naszych kuchniach od lat w szczególności dlatego, iż biel doskonale pasuje do wszystkiego tworząc wrażenie czystości, elegancji i nowoczesność. Z pewnością popularność tego połączenia również będzie miała tendencję wzrostową

Możemy zestawiać ze sobą różne barwy ponieważ możliwości w zakresie duetów co nieograniczona. Aby Nasza kuchnia stała się miejscem w którym chcemy spędzać czas, które nas fascynuje, Koniecznie musimy wprowadzić do niej odrobinę koloru a najlepiej dwa kolory. Dokonując odpowiednich modyfikacji zestawień w kolorystyce mebli kuchennych mamy spore szansę uzyskać atrakcyjne efekty które są korzystne dla wnętrza tworząc odpowiednie złudzenie optyczne. W przypadku kuchni które są wąskie możemy optycznie poszerzyć pomieszczenie stosując w części zabudowy zabudowy kolor nawiązujący do barwy płytek ceramicznych na ścianie. Jeżeli chcemy optycznie powiększyć małe pomieszczenie kuchenne, powinniśmy zdecydować się na szafki w których fronty ozdobione są poziomymi pasami.

Tworząc kuchni połączonej z salonem nie podejść dom frontów mebli kuchennych, w szczególności mamy tu na myśli dekory oraz barwy. Najlepszym rozwiązaniem jest tutaj wykonanie mebli kuchennych z dominującym kolorem typu neutralnego oraz wprowadzenie mocnego Akcentu kolorystycznego zbliżonego do dominującej barwy w pomieszczeniu na której otwarta jest kuchnia.

Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami, pasjonatami i każdego dnia rozwijamy naszą wiedzę i umiejętności. Z przyjemnością pomożemy państwu w stworzeniu wyjątkowej kuchni w państwa domu lub mieszkaniu. Podzielimy się całą naszą wiedzą i pomożemy wykorzystać ją w taki sposób abyśmy wspólnie z państwem stworzyli kuchnię waszych marzeń.

Zapraszamy do kontaktu.

Zespół DM-Kuchnie

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466