fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Planujesz wymarzoną kuchnię?

Planujesz wymarzoną kuchnię?

Planujesz swoją wymarzoną kuchnię? Niezależnie od tego, czy obecny układ kuchni wymaga odnowienia, czy po prostu chcesz zmienić kolorystykę, teraz jest idealny czas na stworzenie kuchni swoich marzeń. Ale co jest na topie w świecie projektowania kuchni?

W 2019 roku kuchnia będzie idealnie komponować formę i funkcję, a technologia będzie coraz bardziej obecna, co oczywiście ułatwi nam codzienne życie.

Kuchnia jest sercem domu dla milionów ludzi, dlatego jest bardzo istotne, aby chcieć uczynić ją wymarzoną przestrzenią, czy to z ultranowoczesnym wyglądem, tradycyjnym wiejskim stylem, czy ręcznie wykonanym efektem drewna. Jako centrum wszystkich działań kuchnia rozwija się, aby uczynić życie i gotowanie tak przyjemnym i wydajnym, jak to tylko możliwe, a jednocześnie zachowując wygląd na imponująco estetycznym poziomie. Matt Phillips, szef brytyjskich oddziałów w Rotpunkt, uważa, że ​​meble będą „definiowane przez różnicę” z mieszanką wyjątkowych wykończeń i materiałów, aby zidentyfikować różne meble i stworzyć strefowe projekty kuchni, które nie są ograniczone czterema ścianami lub zwyczajowymi układami.

Tymczasem eksperci z Cosentino mówią o idei „anty-kuchni”. Kuchnia jest nadal przestrzenią do kochania i pielęgnowania, ale można ją łatwo ukryć, aby nie przekształcać jej na luksusowy salon.

Mając to na uwadze, zagłębiliśmy się, aby odkryć jedne z największych i pojawiających się trendów na ten rok, które pomogą Ci zaplanować wymarzoną kuchnię. Począwszy od otwartych regałów i szklanych szafek, aż po siedziska w stylu bankietów i ciemne palety kolorów, uzyskaj wszystkie potrzebne inspiracje w kuchni, korzystając z najlepszych trendów kuchennych w 2019 roku.

Ciąg dalszy nastąpi...

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466