fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Najnowsze trendy w meblach kuchennych Część 4 - Styl przejściowy to podstawa

Najnowsze trendy w meblach kuchennych Część 4 - Styl przejściowy to podstawa

Styl przejściowy to złota strefa wystroju domu. To jedyna prawdziwa stała, która może podróżować we wszystkich stylach. Zamieszanie we współczesnych elementach bez oddalania się od ciepła tradycyjnego wzornictwa. Może to być połączenie płytek z naturalnego kamienia z lśniącymi białymi ścianami i sofami w stylu lat 50. lub dopasowanie między boazerią z drewna a nowoczesnymi meblami ze skóry i szkła. Jeśli chodzi o szafki kuchenne, styl przejściowy nie jest nowy, stał się podstawą. W tym stylu znajdziesz kombinację różnych stopni, od subtelnych do dramatycznych.

Podobnie jak w przypadku szafek w stylu euro i umieszczenia ich w przedwojennym budynku z ozdobnymi detalami architektonicznymi na ścianach i suficie lub czesanie stylów, tradycyjne drzwi w stylu shakera pomalowane białym, ozdobnym żyrandolem nad wyspą, z marmurowymi blatami i płaskim czarnym sprzętem. To łatwe i łatwe. Styl przejściowy jest idealny, gdy chcesz czegoś wygodnego, ale trochę interesującego. Jeśli minimalizm współczesnego stylu przemawia do Ciebie, ale nadal nie możesz opuścić nostalgii tradycyjnych stylizacji - przejściowe szafki kuchenne są idealne dla Ciebie.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466