fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Czerń i biel w kuchni jako  element atrakcyjności i komfortu.

Czerń i biel w kuchni jako element atrakcyjności i komfortu.

 Układy czarnobiałe powodują, iż kuchnia staje się bardziej atrakcyjne i komfortowa.  Perfekcyjna czysta forma oraz zachowane proporcje, uproszczenia w geometrii powodują niż wkraczamy do świata w symetrii oraz perfekcyjne i syntezy, która to zawsze budziły pożądanie z powodu pewności równowagi.  Przy zastosowaniu tego typu tła będzie nam łatwo zaprezentować ciekawe detale, atrakcyjne faktury bądź też ekspresyjne materiały o dużym stopniu wyrazistości. Tekstury wprowadzono Trzeci Wymiar odgrywając bardzo ważną funkcję w kształtowaniu przestrzeni. Naturalnym jest to też bardzo interesujący zabieg artystyczny, który wydobywa głębie. Brak regularności powierzchni postrzegany jest jako naturalne tworzywo, które nie było obrobione przez człowieka, a jedynie ukształtowane przez naturę w długoletnim procesie, czego ślady są zawarte w strukturze. Po jakich materiałach możemy oczekiwać tego typu wrażeń, doznań? Po betonie i kamieniu Jak rozumiesz po naturalnym drewnie.

Prezentując nasze realizację a także towarzyszące im przemyślenia powstałe w oparciu wieloletnie doświadczenie i nieustanne śledzenie trendów rynkowych pragniemy podkreślić, że zawsze jesteśmy do państwa dyspozycji. Proszę nie zapominać, Proszę pamiętać, że meble to nasza pasja i do każdego projektu podchodzimy absolutnie indywidualnie i będzie on unikalny, ale nie należy zapominać, że będąc na trakcie projektowania warto odnieść się do już zrealizowanych mebli po to, aby pobudzić wyobraźnię. Dziękujemy i czekamy na państwa zapytania.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466