fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Trendy w kuchni na wiosnę 2020 - pomysły na aranżację wnętrz

Trendy w kuchni na wiosnę 2020 - pomysły na aranżację wnętrz

Trendy w kuchni na wiosnę 2020 - pomysły na aranżację wnętrz

Kuchnie są sercem domu. Jeśli chcesz zaprojektować stylową, modną kuchnię, która nie wyjdzie z mody za rok lub dwa, możesz wybierać spośród wielu stylów. Te trendy kuchenne 2020 są innowacyjne i piękne, a jednocześnie funkcjonalne i praktyczne.

1. Światła jako cechy centralne

Oświetlenie staje się coraz bardziej centralnym punktem domu. W kuchni oświetlenie w 2020 r. Zostanie wykorzystane do podkreślenia wystroju pomieszczenia. Szczególnie popularne będą lampy wiszące nad wyspami kuchennymi, które pasują do uchwytów na szafkach oraz płynne oświetlenie zintegrowane z szafkami kuchennymi.

2. Złote wykończenia

Kolor i styl małych wykończeń w pomieszczeniu może mieć duży wpływ na ogólny wygląd i styl. W kuchni te wykończenia zwykle obejmują uchwyty, krany, garnki i patelnie oraz urządzenia elektryczne, takie jak czajnik i toster. W 2020 roku wybranym kolorem i metalem będzie złoto. Złoto wnosi element bogactwa i ciepła do pomieszczenia, którego wiele innych metali nie może osiągnąć.

3. Pop Kolorów

Kuchnie z akcentem kolorystycznym nadają pomieszczeniu charakteru i osobowości. Neutralne kuchnie, które zawierają wybrany kolor, są modne w 2020 roku. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę z tego, jak długo będziesz musiał dbać o kolor, zanim zaprojektujesz swoją kuchnię, ponieważ za kilka lat możesz zmienić zdanie lub nawet miesiące. W przypadku dłuższych zobowiązań kolorowe szafki, kafelki i krzesła rozjaśnią twój pokój, ale w przypadku krótszych zobowiązań przyklejanych farbami, które można łatwo zmienić, a akcesoria kuchenne pozostawią miejsce na szybsze zmiany.

4. Ciemne kuchnie

Czerń nie jest zwykle wybieranym przez kuchnię trendem kolorystycznym, ale będzie popularnym trendem kuchennym do 2020 roku. Pasuje do biało-złotych akcentów i ciemnego drewna. Czarne i ciemne kuchnie najlepiej sprawdzają się w dużych przestrzeniach z dużą ilością jasnych, ciemne mniejsze kuchnie często wydają się ciasne i zamknięte. W przypadku mniejszych pomieszczeń trend czarnej kuchni działa najlepiej, jeśli jest używany w jaśniejszym kolorze.

5. Minimalistyczne uchwyty

Współczesne trendy w kuchni mają zazwyczaj gładki i elegancki wygląd. Minimalistyczne uchwyty lub prasy bezdotykowe będą niezwykle popularne we współczesnych kuchniach w 2020 roku. Chociaż uchwyty typu push-open są coraz łatwiejsze w użyciu, nie są one przeznaczone dla wszystkich, więc możesz uzyskać wygląd bez użycia dłoni, mając dłuższe drzwi szafki i zatopione uchwyty.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466