fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Modne szafki kuchenne w 2020 roku - Jakie kolory wybrać?||||

Modne szafki kuchenne w 2020 roku - Jakie kolory wybrać?

Modne szafki kuchenne w 2020 roku - Jakie kolory wybrać?

Jako jeden z (jeśli nie najważniejszy) pokój w domu, kuchnia może być przytłaczającą przestrzenią do dekoracji. Z wielu powodów kuchnie muszą być jednocześnie kojące, stylowe, czyste i wygodne, co prowadzi wielu właścicieli domów do wszechobecnej, całkowicie białej kuchni. Ale w tym roku niektórzy projektanci przewidują zmianę barw, a więcej właścicieli domów zdecyduje się urozmaicić wszystko od odważnych, dramatycznych odcieni po nowe neutralne kolory. A gdzie jest najłatwiejsze miejsce, aby wprowadzić do kuchni dawkę zmieniającej kolory gry? Szafki - oto siedem wschodzących modnych odcieni, którymi obecnie możemy pokryć drzwiczki szafek kuchennych.


Ciemnoniebieski
Zyskuje szczególną uwagę jako odcień dla kuchni. Ponieważ coraz więcej właścicieli domów skłania się ku bardziej nastrojowym odcieniom, granat jest solidnym punktem wyjścia: jest tak neutralny jak biel lub szarość, dzięki czemu dobrze komponuje się z różnorodnymi kolorami, teksturami i stylami, ale wnosi nieco więcej dramatyzmu i zainteresowania.

Zieleń Szałwii
Już w 2018 roku ziemskie barwy zaczęły gwałtownie rosnąć w świecie designu, no i doszliśmy do gwałtownego wzrostu dla zieleni szałwii. Niedługo potem ten stonowany szarozielony utrwalił się jako neutralny dla właścicieli domów. W kuchni szafki z szałwią pomagają uziemić wyniosłą przestrzeń, a otaczające ściany pomalowane są na miękko szaro-niebieski, aby ciemniejszy odcień nie wydawał się zbyt dramatyczny.

Matowa czerń
To może wydawać się odważnym wyborem, ale czarno-biały staje się tak samo popularnym zestawem kolorów w kuchni, jak i biały i biały. Sekret tkwi w wysokim kontraście. Aby uzyskać efekt, upewnij się, że utrzymujesz równą równowagę między dwoma odcieniami, z czarną okładziną dolnej szafki i wyspy (na przykład) i jasnymi białymi zarezerwowanymi dla górnej połowy kuchni. Dodanie ciepłego drewna do odcieni mieszanki stłumi nowoczesną atmosferę kolorowego duetu.

Ledwo niebieski
Jeśli jesteś jednym z tych, którym trudno rozstać się ze znajomością i ponadczasowością całkowicie białej kuchni, spotkaj się z rozgrywką piłkarską, która może po prostu wyciągnąć Cię ze strefy komfortu. Blady błękit jest idealną bramką dla pigmentu dla niechęci do koloru, nie tylko dlatego, że zapewnia ten sam czysty i rześki klimat swoich neutralnych odpowiedników, ale także ze względu na swoje korzyści psychologiczne - kolor niebieski sprawia, że ​​ludzie czują się cool, spokojni i skupieni, idealny klimat do pracowitych kuchni.

Rumiany Róż
Być może jest to odpowiedź na obsesję dekady na temat Millennial Pink lub pomimo tego, ale różowe odcienie nie wydają się wkrótce nigdzie zmierzać. W tym roku co najmniej dwie marki farb zadeklarowały różne kolory różu w swoich najlepszych kolorach roku na rok 2020 - miękki różowy odcień z wpływami moreli  i podnoszący na duchu świetlisty  „nowy neutralny”. Dzięki swojej lekkości i wszechstronności róż jest łatwym zamiennikiem wszędzie tam, gdzie naturalnie skłaniasz się w kierunku beżu lub bieli, w tym w kuchni. Różnica polega na tym, że wprowadza dawkę koloru, która w jednej chwili może zająć miejsce od podstawowego do pięknego.

 

Jasny szary
Kiedy większość właścicieli domów wybiera monochromatyczne w kuchni, zdecyduje się na ponadczasową jasną biel. Ale eksperci od trendów od dawna sądzili, że miękkie szarości wkrótce wyprzedzą zawsze popularny odcień farby jako de facto neutralny - a w 2020 roku mogą mieć rację. Lekkie, wszechstronne szarości pojawiają się w kuchniach, być może w odpowiedzi na rosnącą popularność bardziej nastrojowych odcieni. Kojący cień z odcieniami niebieskiego, może wywołać atmosferę oceanu o zmierzchu.

Pawi niebieski
Jeśli zwracałeś uwagę na trendy kolorystyczne w ciągu ostatniego roku, nie trzeba długo zdawać sobie sprawy, że odcienie biżuterii mają poważny moment. Od rubinowych i szmaragdowych po szafirowe i cytrynowe, te bogate, nasycone odcienie mogą stanowić dramatyczny wyraz jako ściana akcentująca lub przynieść odpowiednią ilość kolorowego stylu, gdy są stosowane w mniejszych dawkach. Jeden wieczny podekscytowany tłum? Peacock, głębsza wersja turkusu, która jest stylowa, ale kojąca (w końcu przypomina morze). Połącz go z jasną bielą w dwukolorowej kuchni,  aby przekształcić swoją przestrzeń do gotowania w natychmiastowy klejnot.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466