fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

6 najpopularniejszych stylów zlewozmykaów do rozważenia w nowej kuchni

6 najpopularniejszych stylów zlewozmykaów do rozważenia w nowej kuchni

Podczas projektowania kuchni do nowego niestandardowego domu lub remontu istniejącej kuchni należy podjąć wiele decyzji. Zbadanie wszystkich opcji i podjęcie decyzji, który styl jest najbardziej „Twój” przed rozpoczęciem fazy projektowania, sprawi, że cały proces będzie mniej stresujący.

Słyszeliście wyrażenie „wszystko oprócz zlewu kuchennego”, prawda? Kiedy zaczniesz zawężać wybór, nie zapominaj, że wybrany przez ciebie zlew może naprawdę wpłynąć na wygląd Twojej nowej kuchni. Ale jaki styl zlewu jest dla Ciebie najbardziej funkcjonalny i pozwoli osiągnąć pożądany wygląd? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o 6 najpopularniejszych stylach zlewów, które należy wziąć pod uwagę w nowej kuchni.

 

1. Pojedyncza lub podwójna miska

Zlew jednokomorowy zlew jest większy niż zlew w podwójnej misce. Może to być korzystne, gdy myjesz duże garnki i patelnie. Jednak podwójny zlewozmywak pozwala namoczyć naczynia z jednej strony, a drugą wykorzystać do przygotowania żywności. Pojedynczy lub podwójny? To osobiste preferencje. Ostrożnie rozważ swoje codzienne nawyki, decydując, jaki rodzaj zlewu chcesz w swojej nowej kuchni.

2. Samozamykające zlewy lub zlewozmywaki

Ciężar zlewozmywaka samonastawnego lub wpuszczanego podtrzymywany jest przez krawędź wystającą ponad powierzchnię blatu. Ten rodzaj zlewu jest dostępny w wersji ze stali nierdzewnej, porcelany lub emaliowanego żeliwa i jest najłatwiejszym typem zlewu do zainstalowania.

3. Wbudowany

Wbudowany zlew pozwala na nieprzerwaną powierzchnię między blatem, a zlewem. Ta bezszwowa konstrukcja pozwala na łatwe czyszczenie, ponieważ nie ma krawędzi, w której można złapać okruchy i zanieczyszczenia. Ten rodzaj zlewu może być używany tylko z blatami o pełnej powierzchni, takimi jak kompozyt, granit lub marmur.

4. Zintegrowane zlewy

Niektórzy producenci blatów integrują zlew z blatem, aby uzyskać nowoczesny wygląd. Zintegrowane zlewy i blaty mogą być wykonane z kamienia naturalnego, takiego jak granit lub materiałów kompozytowych, takich jak kwarc. Wybór zintegrowanego zlewu może nadać charakterystyczny wygląd Twojej nowej kuchni.

5. Zlewozmywaki do domu lub fartucha

Zlewozmywaki przednie fartuch są ponadczasowe i mogą stanowić centralny punkt w kuchni. Porcelanowy lub miedziany zlew przedni z fartuchem przypomina rustykalny dom wiejski. Ale fartuch przedni zlewozmywakowy ze stali nierdzewnej nabiera znacznie bardziej nowoczesnego charakteru, szczególnie w połączeniu z urządzeniami ze stali nierdzewnej. I praktycznie mówiąc, zlewozmywaki przednie fartucha są wystarczająco głębokie, aby pomieścić duże garnki i talerze dla łatwego czyszczenia.

6. Przygotowawczy zlew

Zlew kuchenny jest zwykle oddzielany od zlewu głównego, dzięki czemu więcej niż jeden kucharz może pracować w kuchni w tym samym czasie. Często są instalowane na wyspie dla maksymalnej funkcjonalności. Zlewozmywaki są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, więc wybierz styl, który pasuje do Twojego projektu kuchni i pasuje do przydzielonej przestrzeni.

Zlewozmywaki kuchenne są dalekie od nudnych i użytkowych. Współczesne zlewozmywaki mogą obejmować szeroką gamę akcesoriów, w tym deski do krojenia, tace na przybory kuchenne, stojaki do suszenia i durszlaki, dlatego przy wyborze należy zapytać o te opcje. I pamiętaj, funkcjonalność jest bardzo ważna, ale estetyka jest również kluczowa. Wybierz zlew, który pasuje do stylu i wygląd, który próbujesz osiągnąć w swojej nowej kuchni, aby uzyskać ogólny spójny design.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466