fbpx

Najnowsze trendy w meblach kuchennych Część 3 - drewno dębowe

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
drewno dębowe w kuchni i łazience drewno dębowe w kuchni i łazience

Szafki z drewna dębowego sukcesywnie wkradają się na rynek kuchni i łazienek. W latach 70 i na początku lat 90 często wybierane do gabinetów. Z czasem popularność klonu oraz wiśni i wzrost alternatywnych rozwiązań konstrukcyjnych zmniejszyły wykorzystanie drewna dębowego w konstrukcji szafek. Obecnie materiały takie jak fornir drewniany i lakierowana płyta MDF są bardziej powszechne w konstrukcji drzwi szafki szafek niż kiedykolwiek. Powodem tego w kuchniach podobnie jak i pozostałych częściach domu jest fakt że właściciele często poszukują rozwiązań nawiązujących do przyszłości w nowej odsłonie typu vintage.

Neutralny kolor, wymiar i tekstura oraz na nowo odkryty luksus który można umieścić w dowolnej przestrzeni tworząc przy tym zbalansowany mieszankę. Szafka z elementami drewna dębowego jest uniwersalna w wyglądzie i pasuje do dowolnego otoczenia z uwagi na swoją nowoczesną prostotę lub wspólne rustykalne wygląd z innymi meblami lub stylem pomieszczeń.  Z uwagi na to miłości staje się coraz bardziej popularna opcją w konstrukcji mebli kuchennych i łazienkowych. Współcześni producenci śledzący trendy na rynku wytwarzają bardzo wiele interesujących stylów drzwi z wykorzystaniem drewna dębowego. W życiu występuje on w naturalnym kolorze lub jako lakierowany. Patrząc na współczesne trendy  połączenia dębu z odcieniami czerni, błękitu i szarości wydają się wstawać faworytem na rynku mebli kuchennych i łazienek.

OCZEKUJESZ SZYBKIEJ REALIZACJI ?

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń
tel. 517 392 466 lub 517 353 808

OCZEKUJESZ SZYBKIEJ REALIZACJI ?

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń
tel. 517 392 466 lub 517 353 808

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR I CIEŚLIK TOMASZ

Strzałków 22 lipca 13D

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466

tel. kom.: 517 353 808

© 2018 www.dmkuchnie.pl - All Rights Reserved.