fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Biel w kuchni zawsze modna. Realizacja Warszawa

Biel w kuchni zawsze modna. Realizacja Warszawa

Przebudowa kuchni jest jednym z najczęstszych obecnie projektów remontowych w domach, a także może mieć znaczący wpływ na wartość odsprzedaży.

Ponieważ przeciętny właściciel domu wyda dziesiątki tysięcy złotych, przeprowadzając poważną przebudowę kuchni, ważne jest, aby zrobić to dobrze. Jak to osiągasz? Mamy przemyślanych wiele pomysłów na białą kuchnię, aby uprościć proces projektowania.

Wydając dużo pieniędzy na przebudowę, będziesz chciał stworzyć przestrzeń, którą kochasz, ale jeśli planujesz w pewnym momencie sprzedać, będziesz również chciał zapewnić zwrot z inwestycji (będziesz również chciał jak sam pokój za 20 lat, gdy zmieni się twój gust).

Dzisiejsi kupujący są zmęczeni i znudzeni przez przestarzałe kuchnie i szukają nowoczesnych dodatków. Te rzeczy można wykonać zarówno w kolorze białym, biel i złamana biel są najpopularniejszymi schematami kolorów dla tych pomieszczeń. Ułatw sobie podejmowanie decyzji projektowych, tworząc całkowicie białą kuchnię, która jest świeża, jasna i estetyczna.

Oprócz ponadczasowego wyglądu biel może sprawić, że mała kuchnia stanie się większa i rozjaśni pomieszczenie pozbawione odpowiedniego naturalnego światła. I choć nie chcesz obrażać niczyich gustów swoim projektem kuchni, nie chcesz też, aby biała kuchnia była nijakie. Dodaj głębi, używając akcentujących kolorów i wstaw osobisty styl w zmiennych funkcjach, takich jak oprawy oświetleniowe, meble i uchwyty szafek.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466