fbpx

Firma
Domino Meble

Firma
Domino Meble

Mable Kuchenne Na Wymiar Warszawa

CO NAS WYRÓŻNIA

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości mebli od  roku 2000. Zdobyliśmy bogate doświadczenie w realizacji (najczęściej)  nietypowych zamówień. Tworzymy zgrany zespół doświadczonyh profesjonalistów, który chętnie podejmuje nowa wyzwania.

POSIADAMY WŁASNY TRANSSPORT

Zapewniemy bezpieczny oraz profesjonalny transport Państwa mebli. Na każdym etapie dostawy zamówienia z należytą starannością zabezpieczamy każdy transportowany przedmiot, aby nie ulgł uszkodzeniu.

WYSOKA JAKOŚĆ WYROBÓW

Korzystamy z materiałów najwyższej jakości. Wybieramy najlepsze akcecoria meblowe, drewno lite, okucia, materiały drewnopodobne. Nasi dostawcy, to sprawdzone firmy z tradycjami. Zawsze weryfikujemy jakość stosowanych materiałów.

WŁASNY MONTAŻ W MIEJSCU DOCELOWYM

Dysponujemy własnymi ekipami montażowymi. Zapewniemy dzięki temu wysoką jakość wykonanych prac. Używamy narzędzi wiodących producentów, co pozwla wykonać prace  sprawnie i na najwyższym poziomie.

DORADZTWO NA KAŻDYM ETAPIE

Nasze sugestie, wizje, koncepcje i spostrzeżenia przekazujemy Państwu już w czasie pierwszewgo spotkania. Udzielamy fachowego wsparcia, dzieląc się wiedzą w zakresie mebli, wyposażenia AGD oraz przygotowania instalacji.

WŁASNE ZAPLECZE SERWISOWE

W okresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym zapewniamy usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Dbamy o naszych klientów i kiedy tego potrzebują, jesteśmy do dyspozycji. 
W razie pytań prosimy o kontakt.
Image
Meble Kuchenne Na Wymiar Warszawa to nasza specjalność. DM KUCHNIE czyli FIRMA DOMINO MEBLE jest firmą istniejącą od 1999 roku. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczyć kompleksową usługę tworzenia najwyższej jakości wnętrz, wnosząc przy tym ciekawe pomysły i maksymalne zaangażowanie w każdy realizowany dla Państwa projekt.

Naszą ofertę kierujemy do odbiorców dla których kluczowa jest funkcjonalność mebli oraz jakość i niebanalne wzornictwo. Dzięki wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu pomożemy Państwu w realizacji każdego wyjątkowego pomysłu.

Nasze nowoczesne rozwiązania i pomysły tworzymy razem z Państwem, zachowując przy tym wysoką jakość jak i funkcjonalność aby meble zachwycały estetyką i wyglądem oraz oferowały wysoki poziom ergonomii użytkowania!

DOŚWIADCZENIE

WIEDZA

PROJEKTY

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466