fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Modny blat kuchenny 2021? Dowiedz się już dziś.

Modny blat kuchenny 2021? Dowiedz się już dziś.

Modny blat kuchenny 2021?

Modny blat kuchenny 2021? Dowiedz się już dziś jakie wybrać materiały i kolory.

Jeśli chodzi o nowoczesny design kuchni, modne wybory i innowacyjne rozwiązania, Twoje blaty kuchenne muszą odpowiadać nie tylko wybranemu stylowi, ale także trwałości, funkcjonalności i odpowiedniego wyglądu. Oto kilka najgorętszych i najmodniejszych materiałów na przyszły rok - kombinacje projektów, które jednocześnie spełniają wymagania dotyczące stylu i jakości.

 

Kwarcowe blaty kuchenne

Kwarc jest atrakcyjny ze względu na swoją trwałość i spójne właściwości kolorystyczne. Kwarc oferuje imponujące wybory kolorów w kolorze białym, czarnym lub szarym, osiągając najwyższą prędkość jako popularny i funkcjonalny wybór w nowoczesnym projektowaniu kuchni.

 

Granitowe blaty kuchenne

Granit nadal znajduje się na liście modnych blatów kuchennych na rok 2020. Granit jest często określany jako najtrwalszy naturalny materiał i dobrze znosi pęknięcia i odpryski. Gorące garnki można postawić bezpośrednio na blacie, można je ciąć bezpośrednio na powierzchni bez uszkodzeń, a rozlane naczynia można łatwo zetrzeć.

 

Marmurowe blaty kuchenne

Jak wspomniano wcześniej, marmur jest synonimem luksusu i stylu, stając się klasycznym wyborem dla każdego eleganckiego otoczenia. Jest materiałem funkcjonalnym i stabilnym, ma świetny dobór estetyczny i kolorystyczny, dobrze reaguje na temperaturę i uszkodzenia mechaniczne; tylko w przypadku plam należy uważać.

 

Blaty kuchenne metalowe

Metal to zawsze modny i modny wybór, głównie do aranżacji miejskich lub modernistycznych - wiedząc, że połysk metalu jest nie do odparcia. Najnowsze technologie i innowacje zapewniają trwałość i ochronę przed korozją powierzchni metalowych przeznaczonych na blaty kuchenne.

 

Regenerowany blat wykonany z drewna

I oczywiście drewno jest zawsze pięknym i estetycznym wyborem dla tych, którzy wolą bardziej naturalny i stylowy wygląd. Ostatnio blat z odzyskanego drewna stał się popularnym wyborem do projektowania kuchni - jest zrównoważony i przyjazny dla środowiska, więc jest to przemyślany wybór. Powszechnie wiadomo, że użycie drewna, w przeciwieństwie do kamienia naturalnego, takiego jak marmur i granit, jest surowcem bardziej przyjaznym dla środowiska, ponieważ drewno jest odnawialne, a drewno odpadowe jest jeszcze większe, ponieważ jest używane dwukrotnie. Blat ze starego drewna nie tylko dodaje nieodpartego uroku i osobowości projektowi kuchni, ale jest również właściwym wyborem dla planety.

 

Potrzebujesz nowoczesnej kuchni dopasowanej do Twoich potrzeb? 

 

DM-KUCHNIE - Producent Mebli Kuchennych Warszawa zaprasza do kontaktu.

 

Meble kuchenne Warszawa, kuchnie na zamówienie KLIKNIJ TUTAJ

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466