fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Trend nr 9. Technologia jest wszędzie wokół nas

Trend nr 9. Technologia jest wszędzie wokół nas

Technologia jest wszędzie wokół nas czyli tematem przewodnim urządzeń kuchennych w 2020 roku jest ciągłe dążenie do włączenia technologii.

Osiągnęliśmy dostęp do technologi, dającej nam szansę, aby poznać innowacyjną, niegdyś ograniczoną technikę gotowania o nazwie Sous Vide. Rynek oferuje teraz sprzęt, dzięki któremu gotowanie „Sous Vide” jest możliwe dla szefa kuchni domowej.

Technologia niegdyś ograniczona do profesjonalistów i szczycąca się wynikami jakości restauracji jest teraz dostępna dla głównego nurtu. Sous Vide to metoda gotowania w niektórych z najlepszych restauracji na świecie, ponieważ ta technika precyzyjnego powolnego gotowania o powolnym gotowaniu jest kluczem do doprowadzenia żywności do idealnej jakości za każdym razem, co skutkuje prawdziwymi pełnymi smakami steków, kurczaków i ryb i wiele więcej. Teraz dostępne dla idealnej nocy na kolację.

Od ekranów LCD w lodówce, które mogą kontrolować temperaturę za pośrednictwem Wi-Fi, po urządzenia obsługujące technologię Bluetooth, które zapewniają całą moc w pewnej odległości od smartfona, jest teraz więcej niż kiedykolwiek sposobów na pozostanie w kontakcie z kuchnią. Łatwo jest rozpocząć posiłek z daleka, nie martwiąc się o pozostawanie w pobliżu płyty kuchennej przez cały czas.

Ponadto możesz cieszyć się zupełnie nowym trendem w zakresie kolorów i materiałów. Urządzenia z wykończeniem łupkowym świetnie nadają się do chłodzenia wyglądu kuchni, a lodowata biel to coś, co można zainspirować do lodówki i kuchenki. Granit i marmur są już w drodze, a eleganckie, pozbawione uchwytów urządzenia i kolory są już w drodze.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466