fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Nadal tylko gotujesz, czy mieszkasz w kuchni? Koncepcje konstrukcji nowoczesnych domów.

Nadal tylko gotujesz, czy mieszkasz w kuchni? Koncepcje konstrukcji nowoczesnych domów.

Nadal gotujesz, czy mieszkasz w kuchni?

Zmiana dynamiki i stylu życia współczesnych właścicieli domów stawia kuchnię w sercu domu - tworząc nowy styl aranżacji na otwartej podłodze i płynnego ruchu między różnymi strefami funkcjonalnymi. Stylowy i modny przykład tego, jak płynna sekwencja pokoi tworzy wygodną przestrzeń życiową, która oferuje intrygujące rozwiązania projektowe dla wielowymiarowego stylu życia to kuchnia w centrum domu.

Koncepcja składa się z otwartej, przypominającej piastę konstrukcji „kuchni mieszkalnej” oznaczonej jasnożółtymi powierzchniami i kolumnami z płytek metra, otaczającymi woluminy ze stali nierdzewnej. Ten stylowy domowy element jakim jest kuchnia, jest umieszczony pośrodku praktycznej sekwencji pomieszczeń mieszkalnych: wygodna strefa wypoczynkowa, wesoła jadalnia i nowoczesny minimalizm do pracy w biurze. Modne designerskie elementy meblowe dopełnia reszty. skomponują się z armaturą znanych marek, to samo w strefie pracy, w kuchni można umieścić wolnostojącą kuchenkę i zwinny transformujący stół kuchenny, który staje się blatem lub ławką w zależności od potrzeb mieszkańców.

Ukryj, jeśli możesz. Możemy zaobserwować dwie ważne tendencje współczesnego projektowania domu: po pierwsze - zdecydowanie kuchnia staje się centrum domu; usytuowane pośród otwartych przestrzeni społecznych - ponieważ współcześni ludzie lubią łączyć przygotowywanie i spożywanie posiłków z zajęciami towarzyskimi i rodzinnymi. Po drugie: zwinne, ruchome i uporządkowane elementy mebli stają się niezbędne w kuchniach. Jeśli możesz użyć przesuwanych drzwi, ukrytych ruchomych konstrukcji, aby uzyskać schludny i przejrzysty projekt kuchni, dlaczego nie?

Jest też model drugiego trendu - funkcjonalna, liniowa konstrukcja do przechowywania, która zapewnia wiele zastosowań, w tym przechowywanie ogólne, szafkę telewizyjną i specjalnie zaprojektowaną kuchnię, z których wszystkie można ukryć za dwoma przesuwanymi panelami.

Ten koncept opiera się o ukształtowanie wokół prostej palety materiałów, w tym świeżego drewna dębowego, białych tynkowanych ścian, granatowych i czarnych mebli oraz jasnoszarych podłóg. Tworzy czyste, liniowe i spójne środowisko, w którym współczesny styl życia może przebiegać z łatwością.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466