fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Modna szafa przesuwna 2020 cz.2

Modna szafa przesuwna 2020 cz.2

Pozostań z motywem

Tematyczne pokoje mogą być przyjemnością w projektowaniu wnętrz. Traktuj przesuwane drzwi szafy jak płótno do pracy i stwórz nieoczekiwany element zaskoczenia. Tematyczny pokój jest w pełni zgodny z marzeniami wystroju jego szalonego piłkarza. Przesuwne drzwi szaf są zaprojektowane w taki sposób, że po zamknięciu mają znajomy wzór piłki nożnej - zwany ściętym dwudziestościanem. Linie wzoru kontynuują się na strychu, a wystrój piłki nożnej rozszerza się na inne części pokoju.

 

Rozciągnij go od ściany do ściany

Potrzebujesz dużo miejsca do przechowywania? Masz zapasową ścianę do sypialni? Zainstaluj ścianę szaf, które rozciągają się w poprzek pokoju. Ściana szaf może mieć przesuwane drzwi wykończone na dwa różne sposoby - głęboki bordowy laminat i bogate brązowe usłojenie. Uzupełniają się one i przełamują monotonię przestrzeni. Wysokie uchwyty wykonane z metalu odzwierciedlają trendy w projektowaniu na rok 2020 i dodatkowo podkreślają wykończenie, dodając detali do wyglądu. Napowietrzne lofty z wahadłowymi drzwiami zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania, spełniając marzenie każdego zbieracza.

 

Opowiadanie opowieści w geometrii na temat projektu szafy z przesuwanymi drzwiami

Wzory geometryczne są bardzo ważne w 2020 roku i taka sypialnia jest całkiem trafna. Dzięki wzorzystej tapecie, przesuwanym drzwiom szafy w stylu i geometrycznej narzucie jest to studium geometrii! Podczas gdy reszta pokoju tętni geometrycznym wzorem, białe bloki drzwi przesuwanej szafy zapewniają miejsce do odpoczynku dla oka, nadając sypialni kojący efekt. Można umieścić kwitnące płatki kwiatu widoczne przez lustrzane drzwi na obu przesuwanych drzwiach szafy. Ogólny wygląd jest lekki i nowoczesny, a jednocześnie uspokajający.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466