fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Modna szafa przesuwna 2020 cz.1

Modna szafa przesuwna 2020 cz.1

Przesuwne szafy zwiększają wartość zarówno funkcji, jak i stylu.

Nasz przewodnik ma za zadanie pobudzić Waszą wyobraźnię.

Nie będziemy tutaj wizualizować tego, o czym piszemy. Postaramy się zrobić to w taki sposób, aby w Waszych umysłach zakiełkowało nowe, dotychczas nie odkryte.

Dokonywanie wyborów dekoracyjnych może zmienić życie. Praktyczne wybory projektowe mogą poprawić jakość codziennego życia, a atrakcyjny estetycznie wystrój może zmienić energię przestrzeni prowadząc do mniej namacalnego, ale znaczącego wpływu.

Szafy z przesuwanymi drzwiami są jednym z takich wyborów dekoracyjnych, które mogą dodać ogromną wartość, pod względem funkcji i stylu. Ponieważ takie drzwi przesuwają się po kanałach, nie potrzebują przestrzeni, aby się otworzyć, jak drzwi wahadłowe, co czyni je idealnym rozwiązaniem do przechowywania małych sypialni i pokoi lub korytarzy o ograniczonej przestrzeni. Ponadto dzięki szerokiej gamie materiałów, wykończeń i wzorów, w których drzwi przesuwne są dostępne lub w których można je zaprojektować, walory estetyczne mebli są praktycznie nieograniczone. Przeczytaj nasz przewodnik na temat pomysłów na przesuwane szafy w 2020 roku, aby dokonać właściwego wyboru dla swoich mebli. A kto wie, dokąd zaprowadzi Cię decyzja? Przeczytaj dalej nasz artykuł ;)

 

Niedoceniana elegancja szkła

Szklane przesuwane drzwi szaf mają wiele do zaoferowania w świecie wystroju. Ich czyste i klasyczne wykończenie szepcze elegancję i natychmiast dodaje subtelnego szyku, tak jak w garderobie tej sypialni. Zwróć uwagę, jak są zorganizowane wnętrza garderoby - ze względu na praktyczność i styl, ponieważ zawartość jest widoczna bez otwierania. Dodatkową zaletą szkła jest magiczne powiększanie przestrzeni, dzięki czemu wygląda na bardziej otwarte i większe. Warto docenić wartość szklanych przesuwanych drzwi szafy za ich niepowtarzalną klasę!

 

Kiedy lukier to nie tylko babeczki

Jeśli podoba Ci się modny szyk, który przynosi szkło, ale nie chcesz pokazywać zawartości swojej - być może niechlujnej ;) - garderoby, aby świat mógł ją zobaczyć, odkryj magię szronionego szkła. Sypialnia w często może potrzebować dwóch rzeczy, mianowicie: rozwiązania do przechowywania w ciasnej przestrzeni oraz istotny, dodatkowy, nowoczesny akcent. Oba zostały osiągnięte dzięki przesuwanym drzwiom szafy z matowego szkła. Szafa zmieści się w ograniczonej przestrzeni np. między łóżkiem, a ścianą. Ponadto szkło matowe dobrze komponuje się nawet z elementami industrialnymi takimi jak odsłonięte cegły i oczywiście zmienia wygląd pomieszczenia pomieszczenia w starym stylu, co nadaje w takiej sytuacji nowoczesny wygląd.

 

Tworzenie magii za pomocą luster w szafie z drzwiami przesuwanymi

Magowie od stuleci używają dymu i luster do rzucania zaklęć i zakręcania sieci iluzji. Możesz zrobić to samo, używając lustra do szafy z przesuwanymi drzwiami do sypialni. Lustra odbijają pomieszczenie, przez co wygląda na znacznie większy niż jest w rzeczywistości. Dodają również mnóstwo uroku, jak widać w tym wyrafinowanym pokoju o tematyce tanecznej. Przykładowo łóżko z sofą może być zintegrowane z szafą, a cały pokój jest wykończymy w kolorze szarym, białym i czarnym, z tonami metalu i szkła, które pięknie będą odbijały się w szafach przesuwnych drzwi od lustra do ściany. Biel i czerń są ponadczasowe i zachowują prognozy wystroju wnętrz na 2020 rok, podobnie jak nuty metalu.

Zabawne kombinacje, które tworzą wpływ

Nie musisz iść na całość i instalować lustra na każdym panelu lub drzwiach przesuwanej szafy. W tym projekcie lustro będzie zręcznie zintegrowane z szafą, a tylko jeden panel jest przykryty lustrem. Możemy zbudować wykończenie pokoju z elementów w formie poziomych pasów, które mogą też być odwrócone i skopiowane na inne drewniane przesuwane drzwi szafy, co zapewnia spójny i interesujący efekt. Dodajmy też np. biało-różowe paski, on będą również widoczne na dodatkowych przesuwanych drzwiach, które chowają np telewizor i ewentualny zagłówek za łóżkiem. Co więcej, szczególny odcień różu lub tysiącletniego różu jest całkowicie zgodny z trendami projektowymi do 2020 roku, co czyni go doskonałym wyborem do projektowania szaf z drzwiami przesuwanymi!

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466