fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

3 największe trendy w zakresie blatów i blatów kuchennych na 2020/2021 rok

3 największe trendy w zakresie blatów i blatów kuchennych na 2020/2021 rok

3 największe trendy w zakresie blatów i blatów kuchennych na 2020/2021 rok

Wielu z nas zagłębiło się ostatnio we wnętrzach króliczej nory, koncentrując się na obszarach, które mogą wymagać aktualizacji lub odświeżenia. Jeśli planujesz renowację lub po prostu chcesz ulepszyć swój blat kuchenny i panel tylny, oto modne style, o których musisz wiedzieć.

Od wykończenia i faktury po wzór i kolor, skromny blat kuchenny i panel tylny mogą przybierać różne style, tworząc wszystko, od uproszczonej, minimalistycznej estetyki po wymowny temat.

Specjaliści od powierzchni kuchennych przedstawili najnowsze trendy dotyczące blatów, od jasnych, szczegółowych materiałów po odważne i odważne kolory, dzięki czemu Twoja kolejna przeróbka jest całkowicie na miejscu.

ODKRYJ 3 CHŁODNE BLATY KUCHENNE I PONIŻSZE TRENDY SPLASH-BACK:

 

1. KOLOR I WZÓR

W przeszłości kuchnie były powszechnie kojarzone z minimalistyczną paletą kolorów; eleganckie biele i szarości w połączeniu z chromowanymi i srebrnymi akcentami. Jednak ostatnio nasze nawyki projektowe stały się coraz bardziej kolorowe i szczegółowe. Kiedy zaczęliśmy podejmować odważniejsze decyzje w domu, zaczynając od mniejszych akcentów, takich jak tkaniny i dodatki, stopniowo przyzwyczailiśmy się do tworzenia bardziej trwałych, wyróżniających się projektów.
Kolorowy i wzorzysty blat lub panel kuchenny dodadzą wyrazistości i niepowtarzalnego stylu aranżacji wnętrza. Dzięki wyborowi od egzotycznych różowych marmurów po wielokolorowe granity, wprowadzanie koloru i wzoru do kuchni nigdy nie było łatwiejsze.

 

2. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NEUTRALNE

Podczas gdy trend na biel, szarości i neutralne kolory nigdy nie zniknie całkowicie, istnieje zwiększona potrzeba znalezienia blatów kuchennych i powierzchni chlapanych, które zapewniają nieco więcej szczegółów i tekstury.

Naturalne żyłkowanie i wzory, które pojawiają się na powierzchniach, mogą dodać głębi i charakteru bez konieczności wprowadzania zbyt wielu kolorów, które dla niektórych mogą być przytłaczające.
Wiry kremów, szarości i beży można znaleźć w materiałach takich jak marmur i granit, podczas gdy reinterpretacje marmuru na niektórych powierzchniach kwarcowych i ceramicznych mogą działać równie dobrze jak każdy naturalny materiał.

 

3. CIEMNE I ODWAŻNE

Odradza się popularność ciemnych wnętrz. Od głębokich akcentów kolorów na ścianach po całkowicie czarne schematy, w ciągu ostatnich kilku lat rośnie zainteresowanie ciemniejszą stroną spektrum kolorów.

Jeśli chodzi o blaty kuchenne i panele kuchenne, istnieje wiele pięknie głębokich i szczegółowych materiałów, które będą stanowić oszałamiający punkt centralny.
Wybierz marmury w bogatych, wystawnych odcieniach ciemnej zieleni i brązu lub w odcieniach węgla drzewnego z wielokolorową mieszanką głębokiego fioletu, czerni i ciemnych szarości.

 

Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - Firma Domino Meble Zaprasza

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466