fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Najlepsze rośliny do oczyszczania powietrza w Twoim domu - ciąg dalszy

Najlepsze rośliny do oczyszczania powietrza w Twoim domu - ciąg dalszy

Najlepsze rośliny do oczyszczania powietrza w Twoim domu - ciąg dalszy

 

Lilia Pokoju

Peace Lily była jedną z dwóch najlepszych wyników w badaniu NASA dotyczącym oczyszczalni powietrza, usuwając wszystkie pięć typowych badanych zanieczyszczeń powietrza: formaldehyd, ksylen, benzen, trójchloroetylen i amoniak. Chociaż roślina ta musi znajdować się w pomieszczeniu z jasnym światłem i otrzymywać regularne podlewanie, może żyć w pomieszczeniach przez wiele lat, jeśli jest dobrze pielęgnowana. Jak zawsze, ważne jest, aby zbadać wszystkie plany, które przyniesiesz do swojego domu, jeśli masz zwierzęta, a Peace Lily nie jest wyjątkiem: ta roślina jest wymieniona przez ASPCA jako toksyczna dla psów i kotów, więc pamiętaj, aby trzymać ją w bezpiecznym miejscu zasięgu swoich zwierząt, jeśli chcesz dodać go do swojego domu.

 

Chryzantemy

Te kolorowe rośliny kwitnące były drugim najlepszym wynikiem w badaniu NASA, wraz z Peace Lily, usuwając również wszystkie pięć badanych zanieczyszczeń w pomieszczeniach. Podobnie jak Peace Lily, cryzantemy również wymagają bardzo jasnych pomieszczeń i regularnego podlewania, chociaż ta roślina kocha wodę tak bardzo, że kilka podlewań w tygodniu byłoby idealne. Jednak te kwitnące krzewy, które mogą rosnąć na kilka stóp i szerokie, mogą mieć duży wpływ na wystrój domu, a także przestrzeń powietrzną w domu. Dodanie kilku torebek herbaty do doniczki może pomóc kwiatom zachować ich jasne kolory.
Omówienie i zalecenia

Aby zoptymalizować korzyści, jakie te rośliny mogą zapewnić w oczyszczaniu powietrza, NASA zaleca posiadanie 2 roślin w doniczkach 6-8 cali na każde 100 stóp kwadratowych powierzchni domowej. Przy tak wielu wspaniałych roślinach wymienionych tutaj oznacza to, że możesz (i powinieneś!) Spróbować włączyć co najmniej jedną z nich do swojego domu. Przy tak wielu różnych odmianach - winoroślach, roślinach liściastych, roślinach kwiatowych w różnych kolorach itp. I oczywiście we wszystkich różnych stylach donic - włączenie ich do wystroju może być łatwe i przyjemne. Poniżej znajduje się pełna lista wymienionych tutaj roślin w celu szybkiego odniesienia.

 

DM-KUCHNIE - Producent Mebli Kuchennych Warszawa zaprasza do kontaktu.

 

Meble kuchenne Warszawa, kuchnie na zamówienie KLIKNIJ TUTAJ

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466