fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Kuchnie lakierowane i Warszawa. Najnowsze trendy.

Kuchnie lakierowane i Warszawa. Najnowsze trendy.

Kuchnie lakierowane Warszawa

Fronty lakierowane to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnej kuchni. Są one bazą i najbardziej rzucającym się w oczy elementem, kluczowym gdy tworzymy kuchnie lakierowane. Warszawa będąca miejscem naszych najczęstszych realizacji jest zarazem bardzo wymagająca.

 Trudno sobie wyobrazić nowoczesne kuchnie bez lakierowanych frontów. Szeroka gama produktów niezbędnych przy projektowaniu mebli ułatwia, a może raczej umożliwia aranżacje wymarzonego wnętrza naszej kuchni. Kuchnie lakierowane mogą być wyposażone w fronty matowe lub w połysku. Kuchnie lakierowane w połysku powiększają optycznie przestrzeń kuchenną, a jeżeli mowa o frontach matowych to są aktualne bardziej pożądane.

 Kuchnia lakierowana będąca wyrazem nowoczesności powinna być funkcjonalna, ergonomiczna oraz jak najlepiej dopasowane do potrzeb domowników, które z nich korzystają.

Bardzo ważnym elementem jest dobór odpowiednik szafek, które odpowiednio rozmieszczone pozwolą na ergonomiczne zagospodarowanie przestrzeni, co w efekcie ułatwi codzienne prace kuchenne. Nie ulega wątpliwości że materiały z których wykonane są kuchnie muszą być trwałe. Idąc tym tropem dochodzimy do wniosku że jeżeli zależy nam na trwałym wykończeniu, to najlepiej zdecydować się na kuchnie lakierowane. Warszawa udowadnia nam to poprzez decyzje Jakie najczęściej podejmują klienci, co w sposób oczywisty mówi o bieżących preferencjach zgodnych z najnowszymi trendami.

 Kuchnie lakierowane dają ogrom możliwości kolorystycznych. Przy realizacji możemy wprowadzić do wnętrza ulubione kolory. Zarówno w połysku jaki w macie Mamy do dyspozycji ogromną paletę kolorów, a to sprawia że urządzenie kuchni to prawdziwa przyjemność.

 Kuchnie w Wysokim połysku utrzymują się w modzie od wielu lat. Powodem tego jest popularność geometrycznych form chętnie wykorzystywanych w nowoczesnych kuchniach jaka podkreślenie prosto ty. Gładkie, lakierowane, odbijające światło powierzchnia nadają naszej kuchni niezwykłego wyglądu, głębi szczególnie w przypadku jeżeli zastosujemy sztuczne oświetlenie. Kuchnie lakierowane matowe zdobywają nieustannie coraz więcej zwolenników i na obecny moment są jednym z gorszych trendów który niesie ze sobą w wersji matowej ponadczasową elegancję.

 W kuchniach lakierowanych w Warszawie często stosujemy połączenie różnych, przykładowo błyszczących powierzchni z dekorem drewnianym o wyraźnej strukturze. W aspekcie utrzymania czystości warto pamiętać że im jaśniejszy kolor wybierzemy tym mniej widoczne będą odciski palców A dodatkowo wzór na powierzchni drzwi również zmniejszy dostrzegalność tego typu zabrudzeń.

 Zachęcamy państwa do kontaktu z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i postaramy się zrealizować państwa marzenia.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466