fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Najnowsze trendy w meblach kuchennych Część 2 - kustomizacja kolorów

Najnowsze trendy w meblach kuchennych Część 2 - kustomizacja kolorów

Aktualnie właścicielem domów i mieszkań czy apartamentów nie są usatysfakcjonowani gotowymi kuchniami. Pragną czegoś nadzwyczaj wyjątkowego, co zbuduje charakter i osobowość oraz będzie śmiałym posunięciem. Kolor elementów naszej kuchni jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zwrócenie uwagi na nie. Specyficzny kolor lakieru na szafkach może zrobić dobrą robotę powodując powstanie optycznego oddzielania od reszty mebli. Nie tylko użytkownicy zwracają na to uwagę, firmy produkujące kuchnię również. Wszystkie firmy mające wpływ na finalny wizerunek kuchni połączyły siły aby zaoferować klientom W zasadzie nieograniczoną w gamę kolorów która może nieść inspiracje przy tworzeniu naszej wyjątkowej jedynej w swoim rodzaju kuchni innej niż wszystkie.

 W przypadku szafek właściciele nieruchomości coraz częściej preferują kolorystykę najbardziej odpowiadającą do ich kuchni. Neutralne kolory są obecnie dużymi ulubionymi barwami i są do szarości, żółcią oraz miękkie zielenie, ale jednak nie wykluczają ciemnej palety kolorów w których znajduje się czarny, granatowy, szmaragdowozielony oraz kolor roku 2018 czyli ultrafiolet.

W zakresie kolorystyki meblowej w naszych kuchniach możemy wyróżnić trzy kategorie kolorów czyli jasny, średni oraz ciemny. Jasne odcienie to przede wszystkim neutralne wyżej wspomniane i są one szczególnie doceniane za swój prosty miękki oraz czysty wygląd. Wnoszą do projektu ponadczasowość stylu uzupełniając doskonale zarazem inne elementy w kuchni. Często występują również średnie odcienie tonalne i właśnie w tym miejscu należy wymienić oraz żółtego. Kiedy przejdziemy do skrajnego końca skali to znajdziemy na nim ciemne odcienie. W Kuchennych szafkach powszechne są szmaragdowozielony, atramentowo czarne oraz granatowe i zdobione kamieniami  elementy.  Ciemne tonacje to bardzo odważny, tworzący dramaturgie i poczucie luksusu zestaw kolorów. Mimo tego wszystkiego cieszą się mniejszą popularnością w stosunku do jasnych odcieni oraz średnich.

 Podsumowując można stwierdzić niż klienci zainteresowani meblami do kuchni Poszukuję unikalnych rozwiązań w unikalnych kolorach które nie tylko wyróżniają się na rynku, ale tworzą specjalne styl do ich kuchni, który będzie totalnie wyjątkowy. Jeśli zamawiają państwo z szafki czy też kompletne meble kuchenne na indywidualne zamówienie, w zasadzie mogą państwo wybrać dowolny kolor dominujący. W tym przypadku zawsze mogą państwo liczyć na nasze sugestie, w niektórych przypadkach będziemy mogli nawet pokazać zrealizowane kuchnię na fotografiach Oczywiście tylko w sytuacjach kiedy ich właściciele wyrazili na to zgodę więc nie zawsze będzie to możliwe.

Zapraszamy do zapoznania się trzecią częścią naszego artykułu dotyczącą zastosowania większej ilości drewna w naszej kuchni

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466