fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Trendy kuchenne 2019 czyli DM Kuchnie po Warszawsku.

Trendy kuchenne 2019 czyli DM Kuchnie po Warszawsku.

Nie od dziś wiadomo że w ostatnich latach kuchnia staje się prawdziwym centrum życia rodzinnego. Pomaga temu trendowi fakt, że bardzo często w nowych w mieszkaniach i domach kuchnia łączy się z salonem. Nie dziwi zatem fakt, niż najłatwiej zaobserwować zmiany w trendach dokładnie w tym pomieszczeniu o którym mowa. Zaobserwujemy to w zasadzie we wszystkim, począwszy od kuchenne zabudowy, obecnych w kuchni i sprzętów, widocznie gdzieniegdzie akcesoriów, ale nie tylko, ponieważ odzwierciedla się to również w nawykach żywieniowych filozofii codzienności czy też wyczynów kulinarnych.

Współczesne, nowoczesne kuchnie Warszawa, ulegają ciągłym zmianom o wysokiej dynamice, swoim charakterem przypominają zaawansowane technologicznie laboratoria kulinarne służące do gotowania posiłków. Nowe tendencje są związane dość ściśle z projektami oraz bardzo mocno z elementami wyposażenie naszej kuchni.

Coraz częściej w naszych kuchniach pojawiają się technologie zaawansowane elektronicznie informatycznie, powiedzmy niczym inteligentne lodówki które na naszym smartfonie prezentują informacje o produktach w niej składowanych i terminy ich przydatności do spożycia. Bardzo wiele sprzętów kuchennych ma obecnie wbudowane WiFi służące do komunikacji z internetem. Coraz bardziej rozwinięte sprzęty pełno innowacyjnych rozwiązań dają mam możliwości gotowania smaczniejsze ich i zdrowych potraw dużo szybciej i łatwiej. Powinniśmy zdać sobie sprawę że istnieją rozwiązania typu piekarnik Samsunga Dual Cook Flex które pozwala na pieczenie dwóch jednocześnie potraw w całkowicie różnych ustawieniach, ale to nie wszystko ponieważ moda przywołuje do nowoczesnych kuchni szybkowary swego czasu bardzo popularne w naszych kuchniach.

Główna zasada w nowoczesnych kuchniach to jak najmniej marnowanie produktów więc coraz częściej staramy się wykorzystywać wszystkie dostępne składniki w jak najbardziej pomysłowy sposób aby jak najmniej produktów wyrzucać do śmieci. Standardem są ekologiczne opakowania na produkty i powoli odchodzą do przeszłości plastikowe opakowania jednorazowego użytku.

Nauka wkracza do naszych kuchni za rękę z technologią. Nasze kuchnie muszą nadążać za realiami naszego życia.  Jedzenie ma być zdrowe przyjemności. Bardzo ważna jest nie tylko to co jest finiszem naszej pracy czyli smak potrawy ale także ogromna przyjemności i przygotowywania fantastycznych, wymarzonych do tego warunkach.

Nie zostawajmy w tyle.  Bądźmy nowocześni.  Dbamy o środowisko jak również o Komfort gotowania pełen ergonomii gdzie cały proces od przeniesienia zakupów bardzo pysznego dania na stole będzie stanowił do nas niebywałą przyjemność.  Pomożemy państwu stworzyć taką kuchnię która spełni p państwa wymagania uraz współczesne standardy.  Zapraszamy do korzystania z naszych usług

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466