fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Łóżko na zamówienie - trendy w sypialni w roku 2020

Łóżko na zamówienie - trendy w sypialni w roku 2020

Nowy rok to inaczej nowy początek czyli fascynujące inspiracje sprzyjające wprowadzaniu zmiany w wystroju naszych mieszka a zatem również sypialni.

Istotniejsze trendem w naszych sypialniach będzie zastosowanie inteligentny modułowych rozwiązań. Kluczową kwestią stanie się dopasowanie aranżacji do indywidualnych potrzeb, które jak wiadomo rozwijają się razem z nami, i dlatego dobrze, aby aranżacja naszej sypialni mogła się zmieniać wtedy, kiedy mamy na to ochotę. O jakich modułowych rozwiązaniach mówimy?  Dobre pytanie. Chodzi głównie o system przechowywania czyli o szafy i regały. Wszystkie powinno być niezbyt ciężkie, po to, aby bez trudu można było je przesuwać, modyfikować ich układ, a także przedstawiać w całkowicie różne miejsca sypialni.

W 2020 roku zetkniemy się ze sporą zmianą w zakresie tapicerowanych wezgłowi.  Będą w modzie imponujące, wysokie wezgłowia, zapewniające komfort i stanowiące ozdobę naszej sypialni.  Modnymi elementami aranżacji naszych sypialni będą lustra i wszelkie elementy lustrzana i mowa tutaj jest o lustrach stojących oraz naściennych, a także o dekoracjach typu szkatułki ramki na zdjęcia i inne różne drobne materiały dekoracyjne. Genialnym rozwiązaniem okażą się lustrzane wykończenia mebli.  Urządzając sypialnie w myśl trendów roku 2020 powinniśmy również zadbać o naturalne i miłe w dotyku oraz ekologiczna tkanina - takie jak ozdobne poduszki narzuty poszwy plecy oraz koce.

Sypialnia to najbardziej prywatny zakątek naszego domu ponieważ spędzamy w nim dużą część naszego życia i powinniśmy zadbać o to, by było nam tutaj i modnie i wygodnie. 

Urządzając sypialnie warto pomieszać rozwagę z romantyzmem. Tutaj należy podkreślić, że numerem jeden na liście elementów naszej sypialni powinno być odpowiedniego rozmiaru łóżko oraz materac dostosowany specjalnie do potrzeb naszych kręgosłupów. Rynek zalewa nas ogromną gamą różnych materaców w różnych cenach i jakości. Na łóżkach specjalnie zaprojektowanych na jednej ramię można położyć dwa różne materace, gdy na przykład On lubi spać na twardym materacu, a Ona na bardziej miękkim. Można przykryć je jednym prześcieradłem. 

Kiedy już wykonane jest przez naszą firmę fantastyczne łóżko do Państwa sypialni warto pomyśleć o wygodzie snu czyli wybrać odpowiedni materac.  Komfort i jakość snu wynika między innymi z materaca. Materace istnieją do dyspozycji sprężynowe i piankowe, są twarde i są miękkie, pojawia się pytanie co wybrać. Materac trzeba dopasować do siebie.  Jeden człowiek czuje się lepiej na materacach ze sprężynami kieszeniowymi mającymi kilka stref twardości dzięki którym inaczej oparte są nogi, plecy oraz głowa. Z kolei istnieją ludzie lubiący spać na miękkim zapadającym się materacu wykonanym z pianki termoelastycznej lub wysokoelastycznej. One mają z kolei tą zaletę, że doskonale wspierają kręgosłup i dopasowują się do budowy naszego ciała.  Zatem jaki materac wybrać? Wygodny, taki który nam odpowiada i czujemy się niekomfortowo. Powinniśmy dokonać przymiarki zanim go kupimy. W większości dobrych salonów istnieje możliwość położenia chwilę na materacu i przetestowania na którym czujemy się najlepiej. Możemy samodzielnie sprawdzić czy materac odpowiada naszej osobie mianowicie wystarczy się na nim położyć i sprawdzić czy pomiędzy materacem ale drzwiami jest miejsce i możemy wsunąć rękę a to znaczy że jest to odpowiedni materac, a jeżeli nie możemy wsunąć dłoni to oznacza, że materac jest zbyt miękki dla nas.

Dochodzimy to do kluczowego elementu jakim jest rama i stelaż łóżka. Na tym etapie wyboru najlepiej pozostawić nam rozwiązanie tego problemu. Po rozmowie z Państwem będziemy mogli przygotować odpowiednie propozycje które będą dostosowane do Państwa preferencji, w stylu sypialni oraz materaca które państwo zdecydujecie się wybrać. Zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466