fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Modny kolor 2020? Poznaj nadchodzące trendy.

Modny kolor 2020? Poznaj nadchodzące trendy.

Jakie trendy kolorystyczne zdominują nasze wnętrza w roku 2020?

Jakie kolory będą cieszyły się popularnością naszych wnętrz w 2020 roku?  W oparciu o prognozy zaprezentowane przez producentów farb ściennych możemy stwierdzić, i nadal będą w trendach dominować barwy stonowane, dość wyszukana oraz łączące tradycje z nowoczesnością.

Kolor to kluczowy element wyrazu w aranżacji wnętrz. Od niego zależy ostateczny wyraz pomieszczenia. Od miesięcy głowy projektantów były zaprząta na przez to pytanie czyli Jakie kolory będą dominować w 2020 roku o naszych wnętrzach.  To samo pytanie nieustannie dążyło umysły miłośników designu oraz producentów wyposażenia wnętrz. Wygląda na to, że w 2020 roku ogromnej rewolucji kolorystycznej nie będzie, ale za to pewne trendy utrwalają się.

Analiza rynku pozwala sądzić, że będziemy nadal sięgać po barwy niejednoznaczne, wyszukane przy tym nieraz odrobinę wyciszone. Źródłem inspiracji w doborze kolorów będzie głównie natura w pełnym tego słowa znaczeniu. Może się to wiązać z eliminacją odcieni sztucznych, barw czystych oraz jaskrawych. Będziemy chętnie księgarz po barwy z palety kolorów ziemi, ale nie zabraknie to również szarych błękitów, , która nieraz w zależności od gości słońca i chmur obserwujemy No niebie. Najprawdopodobniej nadal chętnie stosowany będzie odcień złota w wielu wariantach oraz kolor zbliżony do mosiądzu. Nie może tutaj również zabraknąć luksusowe i palety beżu jak również szarości, zieleni czy złamanych granatów.

Według Pantone kolorem roku 2020 Będzie Classic Blue, który jest piękne i ponadczasowe. Wybór ten jest potwierdzeniem trwających w ostatnim czasie trendów jednocześnie wyrazem pragnienia poszukiwania stabilizacji, trwałości oraz w pokoju, przy czym stanowi również symbol mądrości oraz wiedzy.  Wybór Instytutu Pantone pozwala na postawienie tezy wiesz Classic Blue doskonale odzwierciedla rzeczywistość i faktycznie trwające tendencje.

Trendy kolorystyczne 2020

Istniejące do tej pory trendy kolorystyczne wystroju wnętrz zostaną w roku 2020 delikatnie zmodernizowany i zarazem utrwalone. Zainteresowanie skierowane na ciemne, nasycone odcienie wcale nie słabnie, podobnie jak barwami złamanymi. Mamy dość czystych i zarazem oczywisty kolorów w swoim otoczeniu. Wybieramy takie barwy które mogą faktycznie występować w naturze gdyż najważniejszym trendem aranżacje wnętrz od lat jest powrót do naturalności.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466