fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Ściereczka czyszcząca e-cloth. Co to takiego?

Ściereczka czyszcząca e-cloth. Co to takiego?

Od ponad 20 lat e-ściereczki zmieniają sposób czyszczenia gospodarstw domowych - używając tylko wody.

Dzięki produktom E-Cloth możesz dokładnie czyścić bez użycia środków chemicznych. Objętość włókien e-tkaniny narysowanych na powierzchni zapewnia głębsze czyszczenie niż czyszczenie chemikaliami. Ich 480 000 włókien na cm2 daje im ogromną moc czyszczenia. Włókna rozpadają się, wychwytują i usuwają tłuszcz, brud i bakterie przy użyciu samej wody. Powierzchnie są czyszczone tak skutecznie, że pozostają błyszczące.
Używając wysokiej jakości włókien, konstrukcja każdej tkaniny jest specjalnie dobrana do końcowego zastosowania tkaniny - w zależności od wielkości włókien, sposobu ich przetwarzania, gęstości i prędkości absorpcji. Łatwo przewyższają tradycyjne tkaniny i inne tkaniny wykonane z podobnych, ale niższej jakości włókien.

 

Lepsza dzięki nauce: doskonała wydajność

Używanie e-szmatki pozwala na lepsze, szybsze i mniej wymagające czyszczenie. Tkaniny elektryczne mają 480 000 włókien na cm2, i to dzięki temu mają wyjątkową moc czyszczenia. Podczas przeciągania szmatki po powierzchni woda, brud, olej, tłuszcz, brud, a nawet bakterie zostają uwięzione we włóknach - i łatwo je uwolnić po płukaniu.

Do każdego zadania czyszczenia i powierzchni dostępna jest e-ściereczka; właściwości użytkowe każdej tkaniny są określone przez:

  • Jakość użytej przędzy
  • Ciężar na centymetr kwadratowy materiału
  • Procentowa mieszanka nylonu i poliestru
  • Metoda stosowana do podziału włókien
  • Niezależnie od tego, czy tkanina jest tkana czy dziana i jakość tych procesów

 

Przyjazność dla środowiska

Metody, których wszyscy używamy do czyszczenia gospodarstw domowych, mają poważny wpływ na środowisko. Papierowe ręczniki i ściereczki trafiają na wysypisko śmieci lub są spalane i mają duży wpływ na środowisko. Oczyszczanie produkcji chemikaliów i stosowanie chemikaliów czyszczących w domu ma znaczny wpływ na środowisko, zupełnie oprócz wpływu pozostałości, które schodzą do zlewu i ostatecznie przedostają się do rzek i oceanów.
Tkaniny elektryczne są wykonane z włókien chemicznych i mają oczywiście wpływ na środowisko, ale nie używają ani nie są impregnowane chemikaliami. Fakt, że działają przez lata i można je prać ponad 300 razy, oznacza, że ​​wpływ na środowisko jest znacznie mniejszy niż w przypadku innych produktów i procesów czyszczenia.


Po co ryzykować?

Zamykamy płynne środki czyszczące w szafkach, niedostępnych dla dzieci, ponieważ uznajemy je za potencjalne zagrożenie. Ale często nie zastanawiamy się, co resztki pozostawione na powierzchni robią nam i naszym dzieciom. Nie bierzemy również pod uwagę ryzyka, kiedy faktycznie robimy czyszczenie.
Środki zapachowe są często dodawane do środków czyszczących i nie zawsze są takie, jak się wydają. Tkaniny elektryczne używają tylko wody do usuwania tłuszczu, brudu i bakterii.


Alergeny znikną z domu dzięki e-ściereczkom.

Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale chemiczne środki czyszczące, których używasz w domu, mogą stanowić problem dla ciebie i twojej rodziny z czterdziestoma procentami alergików i astmy wywoływanymi przez chemikalia.
Szukając alternatywy, wystarczy e-ściereczka i woda.


E-ściereczki działają przez lata i nie ma potrzeby stosowania drogich środków czyszczących

Tkaniny elektryczne mają gwarancję 3 lat / 300 prania w pralce, a dzięki czyszczeniu tylko wodą zmniejszają zużycie chemii gospodarczej nawet o 90%. Nie trzeba już wydawać pieniędzy na detergenty chemiczne i materiały czyszczące, które szybko się psują.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466