fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Poznaj Trendy w projektowaniu wnętrz 2021

Poznaj Trendy w projektowaniu wnętrz 2021

Poznaj Trendy w projektowaniu wnętrz 2021

Projektowanie wnętrz jest ważną i nie do pominięcia częścią twórczości artystycznej. W całej historii ewoluował, stając się jednym z najlepszych sposobów wyrażania swojej postawy, uczuć, a nawet emocji. Najważniejsze trendy w aranżacji wnętrz w 2021 r. Uosabiają to poprzez opowiadanie historii. Zastanawiasz się, jakie trendy w wystroju wnętrz zmierzają, a które nadchodzą? Aby dowiedzieć się, czego możemy się spodziewać w 2021 r. przybliżyliśmy w skrócie nasze prognozy poniżej.

 

Minimalizm

Czyste linie, uporządkowane przestrzenie, monochromatyczność, prostota, „mniej znaczy więcej” - to niektóre ze słów i pojęć, które pojawiają się przy rozważaniu minimalizmu. Z nieprawdopodobnym połączeniem minimalistycznych zasad projektowania i maksymalizmu z zamiłowania do wzorów, kolorów, faktur i wszystkiego na wierzchu, minimalizm stał się jednym z najpopularniejszych współczesnych trendów w projektowaniu wnętrz.

 

Przenośne, bezprzewodowe i łatwe w użyciu urządzenia

Urządzenia przenośne nie są ograniczone do dzisiejszej architektury wnętrz. Te oprawy są idealne dla każdej osoby, która musi zainwestować w oświetlenie bez konieczności stosowania okablowania. Jego podstawą jest wygodna funkcjonalność i podkreśla Twój projekt bez ograniczeń istniejącego układu.

 

Zrównoważone materiały

Społeczeństwo coraz bardziej dostrzega znaczenie przyjaznego dla środowiska budownictwa i projektowania wnętrz. Architekci i marki stopniowo zaczynają uwzględniać ekologiczny wpływ procesu projektowania wnętrz, od projektu i rozwoju po dostawę i recykling.


Wyspa kuchenna ze blatem konsumpcyjnym na wsporniku

Wspornikowe wyspy kuchenne są bardzo praktyczne, wygodne i funkcjonalne z blatem z naturalnego kamienia, który opuszcza się na wysokość stołu jadalnego przez wspornikowy kawałek dopasowanego kamienia.

 

Przemiana z połowy wieku

Opisany prostymi liniami, delikatnymi organicznymi krzywiznami, minimalistycznymi ornamentami i dużą wszechstronnością, ten szczególny styl jest ponadczasowy i doceniany przez wszystkich do naszych czasów.


Barwy ziemi

Odcienie ziemi z pewnością będą jednym z trendów w kolorystyce architektury wnętrz 2020 roku. Odcienie oliwkowej zieleni, żółtej ochry i spalonej pomarańczy dominują w domach, wnosząc ciepło i kojarząc się z naturą na świeżym powietrzu.

 

Heavy Metal

W tym roku metaliczne wnętrza będą świecić jasno. Metal jest bardziej znośny i nabiera cieplejszych właściwości w porównaniu z naturalnym drewnem. Jeszcze bardziej przekonujące jest to, że użycie metalu w wykończeniach wnętrz może być nawet opłacalne.

 

Dwukolorowe szafki kuchenne

Podwój kolor, podwój styl. Ikoniczne białe kuchnie będą stopniowo eliminowane w kuchniach dwukolorowych, łącząc jasne kolory lub mieszankę neutralnych, tworząc fajny kontrast.

 

Warstwowy kontrastowy wystrój

Architektura o wysokim kontraście w postaci kolorów, materiałów i stylów to odważny krok. Kontrastowa dekoracja warstwowa może nadać przestrzeniom fascynujący wygląd pod względem estetyki i dostępności.

 

Przestrzenie wielofunkcyjne

Wielofunkcyjna architektura wnętrz stwarza wiele pomysłowych i fascynujących rozwiązań, które można wkomponować w małe przestrzenie mieszkalne, poprawiając funkcjonalność i atrakcyjność. Te innowacyjne wnętrza pokazują, jak niewielka część kreatywności może znacznie przyczynić się do stworzenia elastycznej przestrzeni, która korzysta z każdej stopy kwadratowej.

 

Obłe kształty

Ten ruch w kierunku projektowania wnętrz jest szczególnym powrotem. Zakrzywione kształty były jednym z podstawowych wzorów charakteryzujących styl projektowania lat 60. i 70. Siatka liniowa i zakrzywiona dla podkreślenia piękna konstrukcji. Wykorzystując kilka miękkich, zakrzywionych linii w brutalnych lub nowoczesnych domach architektonicznych, ostre krawędzie i eleganckie linie zostaną złagodzone.

 

Biofilny Design

Wykorzystanie projektu biofilnego zwiększy łączność właściciela domu z naturalnym siedliskiem poprzez optymalizację natury bezpośredniej, pośredniej oraz warunków w przestrzeni i miejscu. Jest to nie tylko dyscyplina estetyczna i funkcjonalna projektowania wnętrz, ale także odgrywa ważną rolę w zmniejszaniu stresu i równoważeniu poziomu ciśnienia krwi i tętna.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466