fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Kuchnie lakierowane dwukolorowe

Kuchnie lakierowane dwukolorowe

uchnie lakierowane dwukolorowe 

Jednym z najczęściej spotykanych zestawień kolorystycznych w wielu mieszkaniach i domach jest oparcie na dwóch odcieniach. Czasami są to zestawienia Gosia odważny na bazie kontrastów a czasami są to odcienie tego samego koloru. Przez ostatnie lata modne były różne kolory jednak popularność zestawienia dwóch barw Pozostaje do dziś niesłabnąca.

  Fronty w dwóch kolorach

 dwubarwna kolorystyka mebli kuchennych lakierowanych doskonale sprawdza się w klasycznych aranżacjach ale także w nowoczesnych. Zróżnicowanie kolorystyczne można często zauważyć w podziale zabudowy na górną i dolną.  najczęściej ciemny jest dół a góra Jasna i to umożliwia optyczną manipulacje proporcjami pomieszczenia. Jeżeli w kuchni jest użyty drewno to najczęściej łączone z bielą tudzież popielatością szarością czytasz czarną. Oczywiście nie można ujmować w zestawieniu bieli i czerni które zawsze nadają pomieszczeniu elegancji, chociaż bardzo ciekawe zestawienie są również jaskrawe barwy.

 Meble kuchenne która realizowaliśmy w Warszawie, w dwóch kolorach, stawiały przed nami zadania na wysokim poziomie. Powodem tego jest fakt że meble kuchenne dwukolorowe określają charakter wnętrza i nadają jej styl. Jeżeli w naszej kuchni zastosujemy jeden dominujący kolor to możemy używać różnych stawek aby zrównoważyć kolorystykę i nadać jej specyficznego wyrazu. Możemy również stosować połączenia kolorystyczne do oddzielania pewnych sekcji mebli kuchennych czyli do wydzielania specjalnych stref użytkowania wnętrza kuchennego.

 Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi artykułami

 

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466