Firma

Firma

czyli

CO NAS WYRÓŻNIA

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości mebli od  roku 2000. Zdobyliśmy bogate doświadczenie w realizacji (najczęściej)  nietypowych zamówień. Tworzymy zgrany zespół doświadczonyh profesjonalistów, który chętnie podejmuje nowa wyzwania.

POSIADAMY WŁASNY TRANSSPORT

Zapewniemy bezpieczny oraz profesjonalny transport Państwa mebli. Na każdym etapie dostawy zamówienia z należytą starannością zabezpieczamy każdy transportowany przedmiot, aby nie ulgł uszkodzeniu podczas transportu.

WYSOKA JAKOŚĆ WYROBÓW

Korzystamy z materiałów najwyższej jakości. Wybieramy najlepsze akcecoria meblowe, drewno lite, okucia, materiały drewnopodobne. Nasi dostawcy, to sprawdzone firmy z tradycjami. Zawsze weryfikujemy jakość stosowanych materiałów.

WŁASNY MONTAŻ W MIEJSCU DOCELOWYM

Dysponujemy własnymi ekipami montażowymi. Zapewniemy dzięki temu wysoką jakość wykonanych prac. Używamy narzędzi wiodących producentów, co pozwla wykonać prace  sprawnie i na najwyższym poziomie.

DORADZTWO NA KAŻDYM ETAPIE

Nasze sugestie, wizje, koncepcje i spostrzeżenia przekazujemy Państwu już w czasie pierwszewgo spotkania. Udzielamy fachowego wsparcia, dzieląc się wiedzą w zakresie mebli, wyposażenia AGD oraz przygotowania instalacji.

WŁASNE ZAPLECZE SERWISOWE

W okresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym zapewniamy usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Dbamy o naszych klientów i kiedy tego potrzebują, jesteśmy do dyspozycji. 
W razie pytań prosimy o kontakt.
Image
DM KUCHNIE czyli FIRMA DOMINO MEBLE jest firmą istniejącą od 1999 roku. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczyć kompleksową usługę tworzenia najwyższej jakości wnętrz, wnosząc przy tym ciekawe pomysły i maksymalne zaangażowanie w każdy realizowany dla Państwa projekt.

Naszą ofertę kierujemy do odbiorców dla których kluczowa jest funkcjonalność mebli oraz jakość i niebanalne wzornictwo. Dzięki wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu pomożemy Państwu w realizacji każdego wyjątkowego pomysłu.

Nasze nowoczesne rowiązania i pomysły tworzymy razem z Państwem, zachowując przy tym wysoką jakość jak i funkcjonalność aby meble zachwycały estetyką i wyglądem oraz oferowały wysoki poziom ergonomii użytkowania!

DOŚWIADCZENIE

WIEDZA

PROJEKTY