fbpx

Najnowsze informacje

czyli co warto wiedzieć

piątek, 07 sierpień 2020 11:19

3 największe trendy w zakresie blatów i blatów kuchennych na 2020/2021 rok

Wielu z nas zagłębiło się ostatnio we wnętrzach króliczej nory, koncentrując się na obszarach, które mogą wymagać aktualizacji lub odświeżenia. Jeśli planujesz renowację lub po prostu chcesz ulepszyć swój blat kuchenny i panel tylny, oto modne style, o których musisz wiedzieć.

Od wykończenia i faktury po wzór i kolor, skromny blat kuchenny i panel tylny mogą przybierać różne style, tworząc wszystko, od uproszczonej, minimalistycznej estetyki po wymowny temat.

Specjaliści od powierzchni kuchennych przedstawili najnowsze trendy dotyczące blatów, od jasnych, szczegółowych materiałów po odważne i odważne kolory, dzięki czemu Twoja kolejna przeróbka jest całkowicie na miejscu.

ODKRYJ 3 CHŁODNE BLATY KUCHENNE I PONIŻSZE TRENDY SPLASH-BACK:

 

czwartek, 06 sierpień 2020 09:39

Jeśli odpowiednio zadbasz o stół z litego drewna, będzie Ci służył przez całe życie i zapewni Ci piękno. Oto kilka wskazówek dotyczących pielęgnacji, które poprawią Twoją inwestycję w stół z litego drewna.

Drewno w meblach w dalszym ciągu wymienia wilgoć z powietrzem, rozszerzając się i kurcząc w odpowiedzi na zmiany wilgotności względnej. Naturalną reakcją mebli z litego drewna na ekstremalnie suche powietrze jest oddawanie wilgoci i lekkie kurczenie się. Połówki wysuwanego stolika mogą się nieznacznie rozsunąć lub „rozerwać” lub może pojawić się kilka małych otworów na powierzchni z litego drewna. W większości przypadków ustąpi to samoistnie, gdy wilgotność względna wzrośnie, a drewno wchłonie wystarczająco dużo wilgoci, aby nieznacznie się rozszerzyć.

Z drugiej strony, jeśli nie masz klimatyzatora lub osuszacza, wilgotność względna w Twoim domu może być zbyt wysoka. Części mebli drewnianych mogą wchłaniać nadmiar wilgoci z powietrza i rozszerzać się. Po raz kolejny ma to tendencję do samokorekty, gdy wilgotność względna w Twoim domu spada. Każdy, kto posiada antyki z litego drewna, rozumie, że piękno litego drewna rekompensuje naturalne właściwości drewna.

Te naturalne zmiany nie mają wpływu na jakość i naturalną wytrzymałość mebli. Oto kilka sposobów na zapewnienie trwałości mebli z litego drewna:

 • Umieść stół z dala od grzejników, kominków i kanałów grzewczych.
 • Ustaw stół z dala od bezpośredniego światła słonecznego lub wyreguluj żaluzje, aby uniknąć godzin po godzinie bezpośredniego nasłonecznienia.
 • Kontroluj wilgotność do 40% -45%. Zimą używaj nawilżacza powietrza, latem osuszacza lub klimatyzatora.
 • Użyj podstawek z nierysującym spodem.
 • Użyj miękkich podkładek pod wszystkimi ostrymi, gorącymi lub zimnymi przedmiotami.
 • Przechowuj blaty w pobliżu stołu lub w tej samej wilgotności, unikaj przechowywania blatów w wilgotnych piwnicach, gdzie mogą one puchnąć.
 • Unikaj używania zmywacza do paznokci, alkoholu i innych rozpuszczalników w pobliżu lub na stole.
 • Zapytaj sprzedawcę o wykończenia dostarczone przez producenta, które są odporne na uszkodzenia przez szkodliwe płyny i przedmioty.

Rutynowe czyszczenie i pierwsza pomoc

OSTROŻNIE ODKURZYĆ miękką ściereczką, zgodnie z rysunkiem słojów drewna. Użyj starego T-shirtu, pieluchy dla niemowląt lub gazety, która została wyprana, aby usunąć zaklejanie.

CZĘSTO ODPYLAJ aby usunąć ostre, rysujące drobiny z powierzchni drewna.

ROZWAŻ CZYSZCZENIE łagodnym niealkalicznym mydłem i wodą. Użyj mydlin w wilgotnej gąbce lub szmatce, ale pamiętaj, aby wstępnie przetestować roztwór w niewidocznym miejscu, aby upewnić się, że nie uszkodzi wykończenia. Natychmiast osuszyć miękką ściereczką i lekko wypolerować zgodnie z włosami.

NIE WOSKOWAĆ ani nie stosować pasty zawierającej silikony! Katalizowane wykończenia odporne na ciepło i wilgoć nie wymagają dodatkowego polerowania, ale jeśli chcesz użyć pasty, to zapytaj sprzedawcę stołu, czego użyć.

wtorek, 04 sierpień 2020 12:17

W każdej jadalni centralnym elementem będzie stół jadalny. Jest to największy mebel i zazwyczaj znajduje się dokładnie pośrodku pomieszczenia, gdzie decyduje o stylu pomieszczenia i tworzy nastrój dla całego posiłku. I bardzo często jest to najdroższy mebel do jadalni, jaki kupisz.

Rozważając wybór stołu do jadalni, najważniejsze są trzy kwestie: materiały użyte do wykonania stołu, kształt i styl wystroju oraz rozmiar stołu.

Materiały

Jak każdy inny mebel, stół do jadalni może być wykonany z wielu różnych materiałów, od szkła po beton, od polerowanego marmuru po surową sosnę. Wybór odpowiedniego materiału nie jest łatwym zadaniem, ponieważ każdy materiał ma wyraźny wpływ estetyczny, a także względy praktyczne. Polerowane szkło może nadać dokładnie taki nowoczesny klimat, jaki lubisz, ale w domu, w którym bawią się aktywne dzieci, może nie być najlepszym wyborem. Stół kozłowy w stylu piknikowym wykonany z surowo przetartej sosny, idealny do codziennego użytku rodzinnego, ale jego rustykalny styl może nie zapewnić Ci pożądanej elegancji. Ale w dużym domu, w którym większość rodzinnych posiłków odbywa się w kuchni z jadalnią, formalna jadalnia może wygodnie obsługiwać ten polerowany francuski mahoniowy stół, który chcesz.

Wybór odpowiednich materiałów to zatem kwestia zbalansowania wyglądu i estetyki materiału z jego praktyczną przydatnością. Większość ekspertów radzi, aby najpierw wybrać kilka materiałów, które odpowiadają Twojemu poczuciu stylu, a następnie zawęzić do takiego, który odpowiada stylowi życia w jadalni. Jeśli Twoja jadalnia ma służyć codziennym potrzebom, a wolisz drewno, dobrym wyborem będzie bardziej rustykalny mebel, który z wiekiem staje się lepszy, gdy nabiera wytartej patyny.

Style i kształty

Spośród wielu sposobów kategoryzowania stołów do jadalni, styl i kształt należą do najważniejszych kryteriów. Styl i kształt mają wpływ na nastrój pomieszczenia i doznania kulinarne, a także na liczbę osób, które mogą wygodnie zjeść obiad przy stole.

Prostokątny

Jest to zdecydowanie najczęstszy kształt stołu w jadalni, tradycyjny kształt, który dobrze sprawdza się we wczesnej jadalni. Prostokątne stoły są dostępne w różnych szerokościach, aby pasowały zarówno do szerokich, jak i wąskich pomieszczeń, a długość sprawia, że ​​są optymalne do dużych zgromadzeń. Wiele prostokątnych stołów ma wyjmowane liście, dzięki czemu można je łatwo dostosować do różnych spotkań, od mniejszych rodzinnych obiadów po duże imprezy świąteczne. Popularność stołów prostokątnych oznacza, że ​​dostępnych jest więcej stylów niż w przypadku stołów okrągłych lub kwadratowych.

Tradycyjny owal

Tradycyjne owalne stoły do ​​jadalni są klasyczne i piękne. Często wykonane z mahoniu lub wiśni, są rodzajem mebli, które często są przekazywane z pokolenia na pokolenie w rodzinie. Antyczne wersje można zwykle znaleźć na aukcjach i wyprzedażach nieruchomości, a nowe wersje tego stylu są sprzedawane w wielu sklepach meblowych. Owalne stoły często mają wyjmowane blaty, co czyni je bardzo praktycznymi, ponieważ rozmiar może się zmieniać w zależności od liczby osób, które musisz usiąść. Stoły owalne zazwyczaj wymagają nieco większej przestrzeni niż stoły prostokątne.

Okrągły cokół

Na stołach tego typu łatwo usiąść, ponieważ nie przeszkadzają im żadne nogi - tylko pojedynczy cokół pośrodku. Tradycyjne wersje z drewna i marmuru pochodzą sprzed setek lat, ale od tego czasu przeszły długą drogę. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele nowoczesnych (lub z połowy wieku) wersji, które mają bardziej płynny wygląd i pasują do bardziej współczesnych ustawień. Okrągły profil okrągłego stołu może również dobrze zrównoważyć pomieszczenie o kwadratowym kształcie.

Plac

Podobnie jak okrągłe stoły, kwadratowe stoły do ​​jadalni sprawdzają się dobrze w małych przestrzeniach lub tam, gdzie grupy jadalne zazwyczaj obejmują cztery osoby lub mniej. Większe kwadratowe stoły jadalne są lepsze do rozmowy niż prostokątne, ponieważ goście są bliżej i wszyscy są zwróceni ku sobie. Podobnie jak stoły owalne, większe kwadratowe stoły do ​​jadalni wymagają więcej miejsca na całej długości i szerokości niż inne typy.

Rustykalny nowoczesny

Ten styl stał się bardzo popularny w ciągu ostatnich kilku lat. Styl jest opływowy i nowoczesny (zwykle prostokątny), ale materiał jest grubo ciosany. Popularne są zużyte drewno, podobnie jak surowe materiały naturalne, takie jak łupek. Innym bardzo popularnym obecnie wyglądem jest połączenie drewna i metalu w konstrukcji stołu.

Stojak

Stoły kozłowe składają się z dwóch lub trzech kozłów, które tworzą podstawę stołu i podtrzymują długi element, który stanowi powierzchnię stołu. To bardzo stary styl stołu, który najlepiej wygląda w swobodnym otoczeniu.

Dom wiejski

Stoły do ​​jadalni w stylu wiejskim, jak sama nazwa wskazuje, są zrelaksowane i rustykalne, odpowiednie do kuchni i jadalni, które szukają stylu rustykalnego. Zazwyczaj są wykonane z sosny, często mają szorstką lub sękatą powierzchnię i mają bardzo wyluzowany charakter.

 

A co z wymiarami? Zatem...

sobota, 01 sierpień 2020 08:57

Nie przegap oszałamiającego stołu jadalnego tylko dlatego, że nie ma na nim krzeseł. Twój stół i krzesła nie muszą do siebie pasować. Twoje krzesła muszą pasować do skali i stylu Twojego stołu.

Oto jak wybrać krzesła do stołu:

 

Skala

Aby zapewnić wygodę, odpowiednie skale stołu i krzeseł muszą być kompatybilne.

Jeśli mierzysz od góry do podłogi, większość stołów ma wysokość od 71 do 79 cm; najczęściej ma wysokość 76cm. Od góry siedzenia do podłogi, krzesła do jadalni mają często wysokość od 43 do 51 cm. Oznacza to, że odległość między siedziskiem a blatem może wynosić od 20 do 35cm.

Przeciętny gość uważa, że ​​odległość od 25 do 30cm jest najwygodniejsza, ale różni się ona w zależności od grubości blatu, wysokości fartucha i wielkości baru.

 

Wysokość siedzenia

Aby znaleźć wygodną odległość od wysokości siedziska do wysokości stołu, przetestuj stół (lub stoły) z różnymi krzesłami.

Możesz odwiedzić sklep meblowy z wieloma zestawami kuchennymi i jadalnymi na wystawie. Lub po prostu zwracaj uwagę na poziom komfortu podczas kolacji poza domem. Trzymaj małą miarkę w torebce lub kieszeni, abyś mógł zanotować dokładną odległość, gdy znajdziesz taką, która pasuje.

Nie mierz tylko od blatu do siedzenia. Jeśli stół nie ma fartucha, zmierz odległość od dołu blatu do górnej krawędzi siedziska krzesła. Jeśli stół ma fartuch, zmierz go od dołu fartucha do góry siedzenia.

Zwróć uwagę, czy siedzisko krzesła jest twarde, czy tapicerowane. Tapicerowane siedzenia mają tendencję do ściskania się podczas siedzenia. Jeśli wyściółka jest gruba, kompresja może być znaczna. Aby uzyskać dokładny odczyt, zmierz od góry tapicerowanego siedzenia do podłogi, gdy krzesło jest puste, a następnie poproś kogoś, aby zmierzył go ponownie, gdy siedzisz. Dodaj różnicę między nimi do idealnej odległości od stołu do siedzenia.

Wskazówka: jeśli odwiedzasz sklep meblowy, aby przetestować różne wysokości krzeseł i stołów, powiedz sprzedawcy, co robisz, aby nie straciła miejsca na liście „do góry”.

 

Szerokość i głębokość

Skala to nie tylko kompatybilne wysokości. Potrzebujesz również krzeseł, które faktycznie mieszczą się pod stołem. Jeśli tego nie zrobią, Twoi goście nie będą czuli się komfortowo i uszkodzisz stół i krzesła.

Krzesła, które umieszczasz na każdym końcu prostokątnego lub owalnego stołu do jadalni, powinny wsuwać się pod stół bez uderzania o nogi stołu lub o podstawę cokołu lub stołu na kozłach. Te wytyczne dotyczą również każdego krzesła, którego używasz ze stołami kwadratowymi i okrągłymi.

Jeśli planujesz użyć dwóch lub więcej krzeseł na każdym dłuższym boku stołu, upewnij się, że jest miejsce na wsunięcie ich pod spód, uderzając o siebie nawzajem lub o podstawę lub nogi stołu. Jeśli krzesła stykają się, goście czują się ciasno i niewygodnie blisko. To samo dotyczy okrągłych stołów; pozostaw co najmniej dwa cale wolnej przestrzeni między każdym krzesłem.

 

Wysokość ramion i pleców

Jeśli używasz krzeseł do jadalni z podłokietnikami przy jakimkolwiek stole, upewnij się, że szczyty ramion nie dotykają ani nie uderzają o spód blatu lub fartucha. Poza nieuniknionymi uszkodzeniami, jakie poniosą Twoje poręcze krzeseł, goście mogą nie być w stanie usiąść wystarczająco blisko stołu, aby wygodnie zjeść.

Ostatnim problemem dotyczącym skali przy wyborze krzeseł do stołu mikserskiego jest różnica między wysokością stołu a całkowitą wysokością krzesła. Upewnij się, że oparcia Twoich krzeseł są wyższe niż blat stołu. Im wyższy, tym lepszy, ale różnica wysokości wynosząca dwa cale to absolutne minimum. Inaczej krzesła wyglądają na przysadziste.

 

środa, 29 lipiec 2020 09:33

Zastosowanie tego samego odcienia do ścian i sufitu otula pomieszczenie płaszczem koloru. To podejście nie jest dla wszystkich - może sprawić, że przestrzeń będzie wydawać się mniejsza lub bardziej zamknięta, ponieważ na górze nie ma „klapy ewakuacyjnej” jaśniejszego koloru.

Jeśli jednak spodoba Ci się wygląd, przekonasz się, że w małym pokoju jednolity kolor wywołuje spokojny, kojący nastrój, idealny do sypialni lub kąpieli. W większym pomieszczeniu jednokolorowa obróbka ujednolica przestrzeń i zwraca uwagę na wypełniające ją wyposażenie i dodatki.

Jeśli chcesz powtórzyć kolor ściany na suficie, ale chcesz, aby wygląd był jaśniejszy, rozcieńcz farbę ścienną bielą w proporcji około 80% bieli do 20% koloru ściany. Ponieważ sufity pojawiają się w cieniu, wynikający z tego rozcieńczony kolor będzie nadal korzystnie odnosił się do koloru ściany.

Jeśli pomieszczenie ma dziwny kształt i ma wielokątny sufit, naniesienie koloru ściany na sufit może uprościć kształt i ujednolicić przestrzeń.

Sufit w tym samym kolorze wydaje się niższy, dzięki czemu pomieszczenie o wysokich proporcjach wydaje się bardziej intymne. Nakładanie tego samego koloru na ściany i sufit ułatwia również malowanie, ponieważ nie trzeba przyklejać listwy na linii sufitu.

To, czy pokażesz listwę koronową i inne wykończenia w kontrastującym kolorze, czy pomalujesz je tak, aby się wtopiły, zależy od twoich osobistych preferencji. Podkreślenie listwy akcentuje architekturę i zwraca uwagę na jej kształt.

poniedziałek, 27 lipiec 2020 08:29

Sufit zajmuje jedną szóstą przestrzeni w pomieszczeniu, ale zbyt często jest na nim jedynie warstwa białej farby. W rzeczywistości od dziesięcioleci biel uważana jest nie tylko za najbezpieczniejszy, ale także najlepszy wybór na sufity.

Są chwile, kiedy to naprawdę idealne rozwiązanie, ale jeśli nigdy nie bierzesz pod uwagę niczego poza zwykłą bielą, możesz przegapić okazję, aby dodać emocji i dramatyzmu do pokoju.

Sufity jasne kontra ciemne: Zasadniczo sufity jaśniejsze od ścian wydają się wyższe, a ciemniejsze - niższe. „Niższy” nie musi oznaczać klaustrofobii: wizualnie obniżone sufity mogą wywołać przytulną intymność.

Źródła światła: Podobnie jak w przypadku kolorów ścian, weź pod uwagę źródło i siłę światła, jakie otrzymuje pomieszczenie w czasie, gdy najczęściej go używasz. Jasne światło dzienne odbijające się od różowego lub błękitnego sufitu tworzy wrażenie lekkości; blask świec i lamp odbijających się w pomidorowej czerwieni tworzą bogaty blask.

Wykończenie farbą: Farba sufitowa jest zwykle płaska, ale farba w postaci skorupy jajka lub satynowego wykończenia zapewnia tylko odrobinę odblaskowego połysku - korzyść, jeśli używasz ciemniejszego koloru. Należy jednak pamiętać, że sufit musi być w niemal idealnym stanie, ponieważ farby o wyższym połysku mogą zwracać uwagę na wady powierzchni.

Kolor na suficie może poprawić charakter pomieszczenia, ale uważaj na nadmiar: w głównych pomieszczeniach mieszkalnych zachowaj prostotę wykończenia sufitu, aby nie zmęczyć się nim.

Białe sufity są często najlepszym......

środa, 15 lipiec 2020 11:42

Jeśli masz nadzieję zaprojektować dla siebie garderobę, ten artykuł może dać Ci motywację. Dziś uwzględniamy projekt garderoby z różnych stylów. Miejsce do przechowywania, na które tak bardzo tęsknisz, najprawdopodobniej zapewni właściwy projekt garderoby. Od samotnych dróg do zapadających się lub gładkich po nowoczesne szafy, załadowaliśmy szeroki zakres najnowszych projektów garderoby. Jednostki te dodatkowo wpływają na klimat Twojego pokoju. Nasze projekty na miarę garderoby towarzyszą różnym przydatnym funkcjom do monitorowania bałaganu. Zapoznaj się z naszymi doskonałymi projektami i znajdź zaciszną garderobę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Ulepszanie domu obejmuje podstawowe, ale pomysłowe strategie aranżacji domu. Dobrym pomysłem, aby zmienić wygląd domu, jest zmiana przedpokoju na świeżym powietrzu lub w pomieszczeniu za pomocą przesuwnych ekranów. Jest naprawdę modny, ponieważ dodaje przestrzeni i wyglądu do Twojego pokoju, jednocześnie będąc finansowym. Towarzyszące 7 punktów skupienia pokaże Ci, dlaczego powinieneś mieć w domu wprowadzenie przesuwanego ekranu.

 

Projekty szaf do sypialni

Podczas gdy wszystkie projekty szaf do sypialni mają podobną zasadniczą zdolność, polegającą na zapewnianiu miejsca schronienia dla twoich ubrań i ozdób, sposób, w jaki wykonują swoją odpowiedzialność, szybko ewoluuje. Z wyborów w projektowaniu skrzyń, które wykorzystują formy Twojego pokoju, aby Twoja designerska garderoba stała się coraz bardziej znana.

Styl: Przesuwne wejścia na ekran są bardzo modne i nadają gustowny akcent do Twojego domu i biura. Zwiększ oszacowanie swojego domu, zapewniając mu najnowocześniejszy kontakt z jego zewnętrznymi drzwiami wejściowymi na ekranie. Ponieważ pojawiają się w niezliczonych barwach i przykładach, możesz bez wątpienia ożywić wnętrze pokoju tylko przez pojedyncze wejście do ekranu.

Wskazówki dotyczące projektowania garderoby:
  

 • Weź całkowite oszacowania. Upewnij się, że znasz budowę dachu i różne podstawy, zanim zaczniesz projektować.
 • Ciężko rzuć okiem na to, czego potrzebujesz, aby twoja szafa przypominała. Czy będzie mieć dużo półek, półek czy tylko sposoby na oddzielenie dwóch komór? Czy będzie miał sidła na szaty i worki, czy zwykłe emerytury? Czy będzie to mieszanka dwóch odcieni, czy nie, i tak dalej.
 • Zrób miejsce na stojaki, które są wysokie. Możesz przechowywać nieużywane lub nieużywane rzeczy na jakiś czas.
 • Zdecyduj, czy rozwój zostanie ukończony przez eksperta, czy będziesz musiał go wykonać bez żadnego przygotowania. W każdym razie daj robotnikowi wystarczającą szansę.
 • Możesz potrzebować miejsca na spacer w przechowalni, abyś się ubrał. Jeśli nie, zorganizuj mały taboret w dużym stopniu.

Przechowywanie wokół wezgłowia

Wokół wezgłowia można ustawić szafki do przechowywania z otwartą przestrzenią nad łóżkiem do umieszczenia dzieł sztuki na przegrodzie. Wzdłuż tych linii nie będziesz musiał patrzeć na swoje meble, gdy położysz się w łóżku.

Nowoczesne projekty szafek do sypialni

Sypialnia to jeden z najważniejszych elementów Twojego domu, a spiżarnia to nie tylko niesamowity sposób na zajęcie niewypełnionej przestrzeni w Twoim pokoju, ale także niezwykle obiektywny wybór. Niezależnie od tego, czy jesteś dekoratorem wnętrz, biorąc pod uwagę najnowsze projekty szafek, możesz nawiązać do swoich klientów, czy może jesteś po prostu kimś, kto szuka bardziej aktualnego projektu spiżarni, mamy Twojego organizatora. Zakup trochę nowych mebli to nic innego jak podstawowa czynność, wymaga poważnej energii i wysiłku.

 
środa, 08 lipiec 2020 15:11

Ciągłe usuwanie komarów może być frustrujące. Na szczęście, niezależnie od tego, przygotowujesz obiad czy kolację w Twojej kuchni, czy biwakujesz, czy odpoczywasz na podwórku, istnieją pewne sztuczki, których możesz użyć, aby powstrzymać nieznośne komary.


1. Uderz je trzepaczką. Miotełka na komary, zwykle wykonana z grubszego metalu lub tworzywa sztucznego niż zwykła miotełka na muchy, jest zamontowana na końcu sprężystego drutu. To dramatycznie zwiększa twoje szanse na trafienie w stacjonarny komar poprzez zwiększenie rozpędu ciosu.

 • Każdy przedmiot, który wydłuży twoją rękę, a tym samym twoja szybsza huśtawka, będzie wystarczający, jeśli nie będziesz miał swatter. Wypróbuj zwinięty magazyn lub gazetę.
 • Żadna paczka nie jest przydatna? Zabij latającego komara klaskaniem dwuręcznym. Używanie dwóch rąk jest skuteczniejsze niż jednej, ponieważ powietrze wychodzące z każdej dłoni zdmuchnie komara w przeciwną dłoń.


2. Nosić chemiczny środek odstraszający komary. Trzymanie komarów z dala od ciała to najlepszy sposób na uniknięcie ukąszeń. Używaj środka odstraszającego owady na odkrytych powierzchniach skóry i na ubraniu, gdy jesteś na zewnątrz, szczególnie w ciągu dnia. Stosując krem ​​przeciwsłoneczny, zastosuj go przed środkiem odstraszającym owady.

 • Repelenty zawierające 30% do 50% DEET (N, N-dietylo-m-toluamid) są najpopularniejszymi rodzajami repelentów i są zalecane dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 2 miesięcy i są skuteczne przez kilka godzin. Repelenty z mniejszą zawartością DEET zapewniają krótkotrwałą ochronę i muszą być stosowane częściej.
 • Repelenty zawierające do 15% pikarydyny, które muszą być często stosowane, są dostępne w USA. Pikarydyna jest bezwonna, przyjemna w dotyku i nie uplastycznia się jak DEET. Badania wykazały, że jest tak samo odstraszający komary jak DEET i może być również stosowany u niemowląt w wieku od 2 miesięcy.
 • Chroń niemowlęta w wieku poniżej 2 miesięcy, używając nosidełka obitego moskitierą z elastycznym brzegiem zapewniającym ciasne dopasowanie, a nie repelentem.


3. Użyj repelentu na bazie oleju. Bezpieczeństwo stosowania chemicznych środków odstraszających wytwarzanych z połączenia syntetycznych chemikaliów w laboratorium zostało zakwestionowane, a zamiast tego można zastosować wiele naturalnych rozwiązań. Olej cytronelowy, olej cynamonowy i olej rycynowy są uważane za zapobiegające komarom. Większość naturalnych repelentów wymaga częstszego stosowania lub stosowania niż wersje chemiczne.

 • Olej z eukaliptusa cytrynowego jest sprzedawany jako produkt o nazwie Repel®. Repel to w 40% formuła naturalnego eukaliptusa o przyjemnym zapachu i dotyku bez właściwości plastyfikujących. Jest również skuteczny w odpychaniu kleszczy.
 • Olejek z drzewa herbacianego może być kolejnym przydatnym naturalnym repelentem. Poszukaj komercyjnych repelentów, które go zawierają.
 • Wypróbuj mydło Skin Armor Deep Woods Outdoor. Ten produkt zaowocował połączonymi wysiłkami naukowców z Australii i Chin, którzy przez ostatnią dekadę intensywnie pracowali nad znalezieniem właściwego środka chroniącego przed komarami. Jest to całkowicie naturalny produkt wykonany z grupy silnych, naturalnych olejków, który może pomóc chronić Twój organizm przed atakiem komarów podczas pracy lub biwakowania na świeżym powietrzu.

 

piątek, 03 lipiec 2020 10:46

Masz w planach zakup nowej zmywarki kompletnie nie wiesz co wybrać?  Do zabudowy czy wolnostojąca?  Zaoszczędzić czas i pieniądze i przeczytaj ten artykuł.

Zmęczony masz totalnie dość ręcznego zmywania naczyń i chcesz kupić swoją pierwszą w życiu zmywarkę?  A może jednak stara się popsuła i potrzebujesz zakupu nowego urządzenia do twojej kuchni?

Jakkolwiek by ta sytuacja wyglądała to niestety stajemy przed dość trudną decyzją. Jaką zmywarkę kupić albo działa niezawodnie przez wiele lat?  Czy lepiej wybrać model 45 cm Czy może 60 cm szerokości?  Czy lepsza jest zmywarka wolnostojąca czy do zabudowy?

 

Ranking zmywarek do zabudowy 45 cm
1. Zmywarka Bosch SPV44IX00E
2. Zmywarka Bosch SPV25CX00E
3. Zmywarka Electrolux ESL4201LO

 

Ranking zmywarek do zabudowy 60 cm
1. Zmywarka Bosch SMV46KX00E
2. Zmywarka Siemens SN636X03ME
3. Zmywarka Whirlpool WIO 3T123 PEF

 

Ranking zmywarek wolnostojących 45 cm
1. Bosch SPS25CI03E
2. Beko DFS05013S
3. Bosch SPS66TI01E

 

Ranking zmywarek wolnostojących 60 cm
1. Bosch SMS46GI05E
2. Whirpool WFC3C26X
3. Bosch SMS50D62EU

 

 

poniedziałek, 29 czerwiec 2020 23:11

Marmurowe i granitowe blaty są wspaniałe, ale są porowate i nasiąkną cieczami, które mogą pozostawiać plamy (nawet siedzącą wodę!). Oto kilka przepisów na okłady i rozwiązania dla majsterkowiczów, które mogą je rozwiązać. Mam również przepis na codzienne sprzątanie.

Wycieranie wielu rodzajów płynów i sosów może pozostawiać swoje ślady, w tym soki owocowe, wino, kawa, herbata, woda, ocet, oleje roślinne i oliwne, keczup, sos grillowy, rozpryski tłuszczu itp., Ważne jest, aby wycierać rozlane płyny, gdy się wyleją.

Soda oczyszczona:

 • Najpierw wymaż miejsce, aby podnieść jak najwięcej substancji.
 • Następnie spryskaj go wodą.
 • Teraz całkowicie posmaruj go pastą z sody oczyszczonej i wody (do konsystencji śmietany). Przykryj folią.
 • Pozostaw pod przykryciem przez co najmniej 24 godziny, soda oczyszczona wyschnie i usunie znaczną część plamy.
 • Po 24 godzinach usuń okład i umyj obszar łagodnym mydłem i wodą. W razie potrzeby zastosuj świeży okład.

Mąka Mydło & Płynne Mydło:

 • 1 szklanka niebielonej mąki
 • 3 TBS płyn do mycia naczyń (bez wybielacza, użyj delikatnego mydła jak Ivory lub Dawn)
  woda

  Wymieszaj mąkę i mydło, a następnie dodaj wodę, aż uzyskasz konsystencję śmietany.
  Przykryj miejsce okładem, aby miał około 1/4 ″ cala grubości i nachodził na siebie o około 1/4 ″.
  Przykryj folią przez 24 godziny.
  Zmyć okład i okolice mydłem i wodą. Jeśli miejsce nadal istnieje, ponownie zastosuj okład.


Tarcie sprayu alkoholowego:

    Wlać 1/8 szklanki alkoholu do wycierania do 0,5kg butelki z rozpylaczem. Dodaj kilka kropel płynnego detergentu do naczyń, a następnie napełnij butelkę wodą. Wstrząśnij przed użyciem. Spryskaj obszar, a następnie umyj.

poniedziałek, 29 czerwiec 2020 22:47

Utrzymanie lodówki w czystości

Powierzchnie białych lodówek i zamrażarek wydają się przyciągać brud, szczególnie wokół uchwytów. Nawet sprzęt pokazuje odciski palców i plamienia.

Jednak możesz sprawić, że lodówka lub zamrażarka będą wyglądać jasno i lśniąco, korzystając z jednej z następujących metod:
    

 • Wyszoruj go mieszaniną równych części amoniaku i wody.
 • Przetrzyj go wodą sodową, która jednocześnie czyści i poleruje.
 • Aby uzyskać bardziej błyszczące wykończenie, umyj i spłucz powierzchnię, a następnie nałóż wosk samochodowy i wypoleruj go połyskiem czystą miękką ściereczką.
 • Poleruj dowolne chromowane wykończenia szmatką zamoczoną w spirytusie chirurgicznym.


Zachowaj szczelność

Elastyczna gumowa lub plastikowa uszczelka otaczająca wewnętrzną krawędź drzwi lodówki uszczelnia zimne i ciepłe powietrze. Podczas czyszczenia lodówki nie zaniedbuj jej. Zetrzyj zabrudzenia i zetrzyj je miękką ściereczką zwilżoną spirytusem chirurgicznym, a następnie wytrzeć uszczelkę niewielką ilością oleju dla dzieci, aby zapobiec pękaniu.
 
Szorować solą

Kiedy nowe artykuły spożywcze zostają wciśnięte do lodówki, zbyt łatwo jest wyrzucić z tyłu małą miskę resztkowego sosu, który następnie zaklinuje się pod kątem i zaczyna przeciekać. Aby pozbyć się gumowatego bałaganu, który może się pojawić, posyp go solą. Następnie zanurz podkładkę do szorowania lub gąbkę ścierną w gorącej wodzie i energicznie potrzyj plamę. Powtarzaj, aż zniknie, za każdym razem wycierając obszar mokrym ręcznikiem papierowym.

czwartek, 18 czerwiec 2020 10:50

Jak dbać o zmywarkę do naczyń?

 

Jeśli masz dużą rodzinę, zmywanie naczyń po obiedzie jest obowiązkiem, który prawdopodobnie odkładasz do ostatniej chwili, ale trzeba to zrobić. Tutaj zmywarka staje się opłacalną inwestycją.

Zmywarki oszczędzają kłopotów z koniecznością stania nad zlewem i szorowania brudnych garnków i patelni, ale nie daj się zwieść myśleniu, że nie musisz nic robić, oprócz załadowania zmywarki i włączenia jej.

Podobnie jak wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego, należy dbać o zmywarki, aby zapewnić ich płynne działanie. Łatwo jest przyzwyczaić się do zaniedbywania zmywarki, ale może to prowadzić do problemów, takich jak zatory i wycieki na dłuższą metę.

Jeśli zastanawiasz się, jak najlepiej dbać o swoją zmywarkę, oto kilka przydatnych wskazówek:

Zeskrob resztki przed zmywaniem

Chociaż wygodnie jest po prostu włożyć naczynia bezpośrednio do zmywarki po zakończeniu jedzenia, ważne jest, aby przedtem zeskrobać talerze.

Zanieczyszczenia z naczyń mogą powodować zatkanie zmywarki, co zmniejsza skuteczność czyszczenia. Co więcej, mogą utknąć w naczyniach, gdy cykl się skończy, dzięki czemu będziesz musiał je umyć ręcznie.

wtorek, 16 czerwiec 2020 09:43

Macie już modną kuchnię swoich marzeń? ;)

 

Tak czy nie to i tak zachęcamy Was do wypieków cukierniczych, ponieważ jest już na rynku sporo owoców, np truskawki.

 

Ciasto z owocami z 4 składników w 50 minut.

Nasze ciasto z owocami możemy robić przez całe lato.

Obecnie do dyspozycji mamy truskawki, a później możemy zastąpić je wiśniami, malinami itd.

Zatem, bierzemy pół kg truskawek, gnieciemy kruszonkę, robimy ciasto i do piekarnika.

Przygotowanie ciasta 20 min, czas pieczenia 30 minut.

Składniki:

 • 500 gram mąki
 • kostka masła
 • 200 gram cukru

Owoce:

 • jabłka,
 • truskawki,
 • maliny,
 • borówki,
 • śliwki,
 • jagody,
 • morele,
 • dowolne inne.

 

Możecie mieszać owoce w różnych kombinacja i proporcjach.

Używajmy naszych owoców, nie cytrusowych.


Sposób przygotowania:

Mąkę, masło i gruboziarnisty cukier zagnieć na kruszonkę – powinna przesypywać się przez palce.

Owoce kroimy w cienkie plasterki.

Formę smarujemy masłem, wykładamy owoce

Posypujemy owoce kruszonką i wstawiamy do rozgrzanego piekarnika do 200 stopni na około 30-40 minut.

Ciasto z owocami można serwować nawet na ciepło z bitą śmietaną i lodami albo kiedy już ostygnie.

Smacznego! :)

 

Podczas degustacji odwiedź naszą galerię https://dmkuchnie.pl/realizacje-domino.html

piątek, 05 czerwiec 2020 09:11

Kuchnia po Koronawirusie to problem, o którym nie możemy przestać myśleć. Ta pandemia, która zmieniła cały nasz świat i normalność, jak ją znaliśmy, uwidoczniła serię standardów higienicznych, które - choć zawsze istniały - dziś stanowią idealną pożywkę do wzmocnienia.

Jednak poza zwykłym gotowaniem, sprzątaniem okolicy lub rygorystycznym myciem żywności, podstawowa praktyka jedzenia i wykonywania wszystkich tych czynności jako rodziny jest, zdaniem ekspertów, ważna w czasach izolacji.

Ale jak wyglądałoby nasze późniejsze życie? Jaka powinna być dynamika w szczególnie zatłoczonym pomieszczeniu i takiej potrzebie czystości po ustabilizowaniu się pandemii? Są to pytania, które zadają sobie zarówno architekci, epidemiologowie, jak i głowy gospodarstw domowych. Tutaj udostępniamy kilka odpowiedzi.

Co nastąpi po kwarantannie?

Wiele stron poświęconych architekturze już mówi o tym, co stanie się ważne w zakresie projektowania przestrzeni po zakończeniu kryzysu COVID19. Przestrzenie z dużymi oknami, dzięki czemu światło słoneczne i wiatr mogą swobodnie przepływać, budynki o mniejszej liczbie pięter i których windy i drzwi mogą być obsługiwane przez smartfony oraz domy z większymi pokojami i kuchniami, to tylko niektóre z funkcji, które zostaną wykorzystane w konstrukcjach po koronawirusie.

Koronawirus wpłynie na wszystkie dziedziny życia, a także na nasze własne domy, w odniesieniu do bezpieczeństwa i ochrony ludzi, z którymi mieszkamy, a także w stosunku do tych, którzy pracują w naszych domach lub odwiedzają nas. Odtąd kuchnia będzie najważniejszym obszarem domu. Przestrzeń zwana „sercem domu” wykazała - w dniach uwięzienia - że jest to miejsce, które zapewnia spokój, stabilność i sprawia, że ​​czujemy się dobrze, ponieważ jest tam, gdzie spędzamy czas z rodziną, więc uważa że dzięki temu architekci postawią na lepsze projekty kuchni.


Dynamika higieny

Obecny lub przyszły projekt kuchni to nie wszystko. Ta pandemia sprawiła, że ​​zastanowiliśmy się również nad ważnością przestrzegania standardów higieny w domu, a zwłaszcza właśnie w kuchni.

Oprócz powrotu do świętego nawyku mycia rąk przed jedzeniem i po powrocie do domu, podczas tej pandemii dowiedzieliśmy się, jak ważny jest czas i forma, jeśli chodzi o tę prostą czynność. W rzeczywistości wspaniali szefowie kuchni są jak chirurdzy, myją ręce przed „działaniem” w kuchni. Zatem mycie rąk metodycznie i przez co najmniej 20 sekund jest doskonałą praktyką, która pozostanie w kuchni po koronawirusie.

Ale jakie inne rzeczy zmienią się w naszej kuchni po tej pandemii?

niedziela, 24 maj 2020 14:58

Pomóż nastolatkowi zagrać w fajne gry

Dla nastolatka najważniejsze jest bycie „cool” i możesz pomóc mu osiągnąć spokój w sypialni dzięki sprytnym wyborom wnętrz. Mała i wąska sypialnia może być maksymalnie wykorzystana dzięki dobremu wyborowi mebli i wyposażenia. Wymiary pomieszczenia uniemożliwiają wychylenie drzwi szafy? Dylemat przechowywania rozwiążemy za pomocą szafy z przesuwanymi drzwiami. Dodano dodatkowe miejsce do przechowywania w postaci otwartych półek otaczających szafę. Odblaskowy sufit podwieszany dodatkowo podniesie wysokość pomieszczenia. Chłodna miętowa zieleń wykonana w bloku na drzwiach przesuwanej szafy sprawia, że ​​poza tym nijaki pokój wygląda świeżo i stylowo. Co więcej, zieleń mocno zyskuje na popularności w 2020 roku, co czyni ją idealnym wyborem do sypialni nastolatka.

sobota, 23 maj 2020 16:37

Pozostań z motywem

Tematyczne pokoje mogą być przyjemnością w projektowaniu wnętrz. Traktuj przesuwane drzwi szafy jak płótno do pracy i stwórz nieoczekiwany element zaskoczenia. Tematyczny pokój jest w pełni zgodny z marzeniami wystroju jego szalonego piłkarza. Przesuwne drzwi szaf są zaprojektowane w taki sposób, że po zamknięciu mają znajomy wzór piłki nożnej - zwany ściętym dwudziestościanem. Linie wzoru kontynuują się na strychu, a wystrój piłki nożnej rozszerza się na inne części pokoju.

czwartek, 21 maj 2020 14:15

Przesuwne szafy zwiększają wartość zarówno funkcji, jak i stylu.

Nasz przewodnik ma za zadanie pobudzić Waszą wyobraźnię.

Nie będziemy tutaj wizualizować tego, o czym piszemy. Postaramy się zrobić to w taki sposób, aby w Waszych umysłach zakiełkowało nowe, dotychczas nie odkryte.

Dokonywanie wyborów dekoracyjnych może zmienić życie. Praktyczne wybory projektowe mogą poprawić jakość codziennego życia, a atrakcyjny estetycznie wystrój może zmienić energię przestrzeni prowadząc do mniej namacalnego, ale znaczącego wpływu.

Szafy z przesuwanymi drzwiami są jednym z takich wyborów dekoracyjnych, które mogą dodać ogromną wartość, pod względem funkcji i stylu. Ponieważ takie drzwi przesuwają się po kanałach, nie potrzebują przestrzeni, aby się otworzyć, jak drzwi wahadłowe, co czyni je idealnym rozwiązaniem do przechowywania małych sypialni i pokoi lub korytarzy o ograniczonej przestrzeni. Ponadto dzięki szerokiej gamie materiałów, wykończeń i wzorów, w których drzwi przesuwne są dostępne lub w których można je zaprojektować, walory estetyczne mebli są praktycznie nieograniczone. Przeczytaj nasz przewodnik na temat pomysłów na przesuwane szafy w 2020 roku, aby dokonać właściwego wyboru dla swoich mebli. A kto wie, dokąd zaprowadzi Cię decyzja? Przeczytaj dalej nasz artykuł ;)

piątek, 15 maj 2020 18:41

Po każdym użyciu umyj całkowicie granitowy zlew. Płukanie zlewu może zapobiec wysuszeniu i stwardnieniu żywności i innych zanieczyszczeń na powierzchni granitu, a wycieranie go do sucha może uchronić zlew przed minerałami występującymi w wodzie z kranu.

 • Trzymaj ręcznik z mikrofibry lub inną miękką ściereczkę w pobliżu zlewu, abyś mógł z łatwością go zetrzeć po użyciu.
 • Zastosowanie zabiegów zawierających preparat do czyszczenia granitu może być również wykorzystane do dodatkowej ochrony i ulepszenia.

Natychmiast usuń plamy. Granit to porowaty kamień, więc im szybciej wyczyścisz plamę, tym lepiej. Spróbuj zmazać świeżą plamę zamiast pocierać ją, aby nie rozprowadzić jej na większym obszarze.

Natychmiast usuwaj rozlane alkohol i cytrusy, ponieważ mogą one zmatowić lub wytrawić powierzchnię granitu.

piątek, 15 maj 2020 13:27

Usuwanie trudnych plam

Wymieszaj pastowy roztwór wybielacza w proszku i nadtlenku wodoru. Oba te produkty można kupić w sklepach dla majsterkowiczów lub sklepach ze sprzętem i można je łączyć, tworząc „okłady”. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na wybielaczowym opakowaniu proszku, aby wymieszać go z odpowiednią ilością nadtlenku wodoru. Wymieszaj je razem w jednorazowym pojemniku, takim jak stary pojemnik do przechowywania żywności, którego już nie potrzebujesz.

Nadtlenek wodoru to naprawdę delikatny, ale skuteczny środek czyszczący, który nie matowi twoich granitowych powierzchni. Po prostu pamiętaj o ponownym zamykaniu granitu co 1 lub 2 lata, aby wszystko było czyste i lśniące.
Powstała mieszanka powinna być gęstą pastą, prawie konsystencją masła orzechowego. Niektóre przykłady wybielacza w proszku obejmują kredę w proszku, biały tynk formujący i talk.

Nałóż pastę bezpośrednio na poplamiony obszar zlewozmywaka granitowego. Użyj szpachelki lub starej drewnianej lub plastikowej szpachelki, której nie musisz już używać. Warstwa pasty nałożonej na plamę powinna mieć grubość około pół cala (około 1,25 cm).

czwartek, 14 maj 2020 10:52

Jak czyścić zlew granitowy sposób nr 1

Granit jest obecnie popularnym materiałem używanym do zlewów, ponieważ dodaje Twojej kuchni zarówno trwałości, jak i elegancji. Umywalki wykonane z granitu często pokryte są szczeliwem, który chroni kamień naturalny i materiały przed zarysowaniami i erozją. Podczas czyszczenia zlewozmywaka granitowego, bez względu na to, czy usuwasz plamy z twardej wody, usuwasz trudne plamy, czy po prostu wykonujesz regularną konserwację, musisz stosować delikatne metody, aby nie uszkodzić ani odbarwić szczeliwa lub powierzchni.

Wybierz nieścierną gąbkę do szorowania i odpowiedni środek czyszczący. Wiele gąbek będzie miało tę powierzchnię do szorowania po jednej stronie lub można je kupić samodzielnie. Nie używaj szorstkich materiałów, takich jak wełna stalowa, które mogą uszkodzić wykończenie zlewozmywaka granitowego. W przypadku środków czyszczących powierzchnie granitowe wymagają formuł o neutralnym pH. Niestety preparaty o neutralnym pH nie są w stanie usunąć osadów mineralnych i plam z twardej wody. Z tego powodu potrzebujesz granitu do usuwania zabrudzeń i osadów mineralnych. Zachowaj ostrożność, ponieważ wiele produktów do usuwania twardej wody NIE jest bezpiecznych dla granitu.

wtorek, 12 maj 2020 16:20

Wiele osób myli style rustykalne i wiejskie i jest prosty powód tego zjawiska. Te dwa style bez wątpienia zawierają wiele takich samych motywów dekoracyjnych i motywów, więc jest ich wiele.

To powiedziawszy, wciąż istnieje wiele różnic między tymi dwoma stylami.

Na początek kuchnie wiejskie mają znacznie szerszy zakres elementów wystroju.

Zawierają one styl zwykły, formalny, wiejski domek, wiejski i angielski. Wszystkie te style projektowania różnią się od rustykalnych wzorów wiejskich.

Rustykalne kuchnie mają wąsko zdefiniowane elementy wystroju, które różnią się nieznacznie w zależności od regionu.

sobota, 09 maj 2020 11:38

Chcesz uzyskać mieć świetnie wyglądająca kuchnię w naturalnym stylu? Naturalne materiały i proste kolory to świetne miejsce na rozpoczęcie, a ich dodatkową zaletą jest łatwość dostosowania do zmieniających się upodobań.  Fajnie jest zobaczyć, jak projektanci wykorzystują te zwykłe składniki, aby stworzyć tak szeroką gamę charakterystycznych i atrakcyjnych stylów kuchennych. Tutaj drewniane elementy wyróżniają się na tle białych ścian i kamiennych podłóg w towarzystwie kominka. Słodka i prosta kuchnia z dużą ilością schowków, ozdobiona oknem, przez które możemy podziwiać piękny widok.

Realizacja wykonana jak zawsze z wysoką detalicznością i dbałością o szczegóły. Wszystkie spasowania zostały wykonane bardzo dokładnie.  Rozmieszczenie ciemnych elementów celowo zostało zaprojektowane w sposób, który tworzy wrażenie losowości umiejscowienia na całej powierzchni zabudowy.

środa, 06 maj 2020 10:19

W naszej firmie powstaje sporo mebli o wysokim połysku, które w miejscach przeznaczenia należy codziennie czyścić, aby wyglądały idealnie i elegancko. Przez lata czyszczenia naszych mebli lakierowanych wymyśliliśmy, metodą prób i błędów, najszybszy i najskuteczniejszy sposób dbania o meble o wysokim połysku - przy okazji niniejsze instrukcje dotyczą nie tylko błyszczących wykończeń, ale także matowych wykończeń lakierowanych.

poniedziałek, 04 maj 2020 16:28

Od ponad 20 lat e-ściereczki zmieniają sposób czyszczenia gospodarstw domowych - używając tylko wody.

Dzięki produktom E-Cloth możesz dokładnie czyścić bez użycia środków chemicznych. Objętość włókien e-tkaniny narysowanych na powierzchni zapewnia głębsze czyszczenie niż czyszczenie chemikaliami. Ich 480 000 włókien na cm2 daje im ogromną moc czyszczenia. Włókna rozpadają się, wychwytują i usuwają tłuszcz, brud i bakterie przy użyciu samej wody. Powierzchnie są czyszczone tak skutecznie, że pozostają błyszczące.
Używając wysokiej jakości włókien, konstrukcja każdej tkaniny jest specjalnie dobrana do końcowego zastosowania tkaniny - w zależności od wielkości włókien, sposobu ich przetwarzania, gęstości i prędkości absorpcji. Łatwo przewyższają tradycyjne tkaniny i inne tkaniny wykonane z podobnych, ale niższej jakości włókien.

wtorek, 28 kwiecień 2020 15:24

Dobre oświetlenie czyni cuda - dla twojej cery, nastroju i tak, dla Twojej kuchni. W domu nie ma miejsca, które wymagałoby bardziej doskonałego planu oświetlenia niż kuchnia. Na początek musisz zobaczyć, co robisz (noże! ogień! gorące patelnie!). Kuchnia to także serce domu. To miejsce, w którym prawdopodobnie zaczynasz dzień (musisz wypić filiżankę kawy, zanim wysłuchasz, spojrzysz lub porozmawiasz z kimś, mam rację?). To miejsce, w którym powstają jedne z najlepszych wspomnień - pieczenie ciasteczek, przygotowywanie specjalnej urodzinowej kolacji (z ciastem!), kontynuowanie przerwanej rozmowy telefonicznej od miejsca, w którym skończyłeś z najlepszym przyjacielem przy lampce wina. To spore oczekiwania, ale kuchnia musi być praktyczna i wyglądać niesamowicie.

Nie można tu za ciemno (ha!), ale elementy oświetleniowe w kuchni są mocniejsze niż w przypadku wielu innych dekoracji domu. Aby właściwie oświetlić wszystkie cenne momenty powyżej, pamiętaj, że instalowanie opraw oświetleniowych często wymaga elektryka (czytaj: droższe i trwałe niż, powiedzmy, taniocha), więc chcesz to zrobić dobrze. Na szczęście dla właścicieli domów, opcje oświetlenia są pozornie nieograniczone - wisiorki, kinkiety, żyrandole, pod ladą, wpuszczone, szyny, lampy - z opcjami stylu gazylliony i przedziałami cenowymi do wyboru.

poniedziałek, 27 kwiecień 2020 14:35

Wyspa kuchenna często ma sporą płytę blatu, dzięki czemu można ją strategicznie wykorzystać do rozjaśnienia przestrzeni lub dodać szczegóły uzupełniające czyste białe elementy w innym miejscu w pokoju. Dodaj kontrast, wybierając inny materiał niż użyty do blatów. Jest całkiem prawdopodobne, że wyspa będzie miejscem, w którym odbywa się dużo przygotowywania i rozrywki, więc w zależności od tego, jak planujesz korzystać z samej wyspy kuchennej, pomyśl o materiale i jak wysokim jest utrzymaniu.

Bardziej niż kiedykolwiek, nowoczesny projekt mieszkaniowy obejmuje przestrzeń do zabawy i gromadzenia się w kuchni. Aby pomieścić rodzinę i gości, oprócz szefa kuchni wyspa kuchenna odgrywa wiodącą rolę w projektowaniu kuchni. Wyspa jest także dogodną lokalizacją, w której można schować niektóre z udogodnień, jakich można oczekiwać w nowoczesnym domu. Dzięki piekarnikom parowym, szybkim piekarnikom, podgrzewanym szufladom i lodówkom do wina, które rywalizują o najlepsze miejsce w kuchni, dodatkowy zestaw szafek jest cenną częścią umeblowania kuchennego. Jednocześnie funkcja wyspy kuchennej jest również funkcją równoważącą, a urządzenia nie powinny kolidować z siedzeniami dla gości i miejscem do serwowania wędlin. Ponieważ wyspa może odgrywać różne role w kuchni, stała się strategicznym elementem naszego projektu mieszkaniowego.

Oto niektóre z bardziej powszechnych funkcji i celów, które wyspy kuchenne pełnią dziś w większości gospodarstw domowych.

 • W zależności od układu kuchni może brakować miejsca na blat do przygotowywania posiłków.
 • Dodatkowe miejsce do przechowywania.
 • Stół do jadalni lub część wypoczynkowa.
 • Drugi zlew.
 • Kuchenka.
czwartek, 23 kwiecień 2020 20:12

Przebudowa kuchni jest jednym z najczęstszych obecnie projektów remontowych w domach, a także może mieć znaczący wpływ na wartość odsprzedaży.

Ponieważ przeciętny właściciel domu wyda dziesiątki tysięcy złotych, przeprowadzając poważną przebudowę kuchni, ważne jest, aby zrobić to dobrze. Jak to osiągasz? Mamy przemyślanych wiele pomysłów na białą kuchnię, aby uprościć proces projektowania.

sobota, 18 kwiecień 2020 13:58

Błyszcząca czerń i czerwień ceglasta. Modna kuchnia w ciemnych barwach zrealizowana w tym roku w Warszawie.

Ciemność nie jest pierwszym motywem, który przychodzi na myśl podczas projektowania kuchni. Stereotypowe założenia dotyczą białych i jasnych kuchni, do których pasuje jasne drewno w kolorze naleśników śniadaniowych. Nasza realizacja przestrzeń do gotowania, rozrywki i jedzenia należąca do najseksowniejszych wnętrz. Wszystkie ujawniają się w odcieniach czerni, brązu i ceglastej czerwieni dodając to, czego białe kuchnie nie mogą - uwodzicielski urok, który jednocześnie podkreśla elegancję i wyrafinowanie. Rzuć okiem na niektóre genialne wnętrza o ciemnej stylistyce, aby zobaczyć, czy może być dla Ciebie dobrym wyborem.

czwartek, 16 kwiecień 2020 19:31

Podczas projektowania kuchni do nowego niestandardowego domu lub remontu istniejącej kuchni należy podjąć wiele decyzji. Zbadanie wszystkich opcji i podjęcie decyzji, który styl jest najbardziej „Twój” przed rozpoczęciem fazy projektowania, sprawi, że cały proces będzie mniej stresujący.

Słyszeliście wyrażenie „wszystko oprócz zlewu kuchennego”, prawda? Kiedy zaczniesz zawężać wybór, nie zapominaj, że wybrany przez ciebie zlew może naprawdę wpłynąć na wygląd Twojej nowej kuchni. Ale jaki styl zlewu jest dla Ciebie najbardziej funkcjonalny i pozwoli osiągnąć pożądany wygląd? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o 6 najpopularniejszych stylach zlewów, które należy wziąć pod uwagę w nowej kuchni.

wtorek, 14 kwiecień 2020 08:19

Nadal gotujesz, czy mieszkasz w kuchni?

Zmiana dynamiki i stylu życia współczesnych właścicieli domów stawia kuchnię w sercu domu - tworząc nowy styl aranżacji na otwartej podłodze i płynnego ruchu między różnymi strefami funkcjonalnymi. Stylowy i modny przykład tego, jak płynna sekwencja pokoi tworzy wygodną przestrzeń życiową, która oferuje intrygujące rozwiązania projektowe dla wielowymiarowego stylu życia to kuchnia w centrum domu.

Koncepcja składa się z otwartej, przypominającej piastę konstrukcji „kuchni mieszkalnej” oznaczonej jasnożółtymi powierzchniami i kolumnami z płytek metra, otaczającymi woluminy ze stali nierdzewnej. Ten stylowy domowy element jakim jest kuchnia, jest umieszczony pośrodku praktycznej sekwencji pomieszczeń mieszkalnych: wygodna strefa wypoczynkowa, wesoła jadalnia i nowoczesny minimalizm do pracy w biurze. Modne designerskie elementy meblowe dopełnia reszty. skomponują się z armaturą znanych marek, to samo w strefie pracy, w kuchni można umieścić wolnostojącą kuchenkę i zwinny transformujący stół kuchenny, który staje się blatem lub ławką w zależności od potrzeb mieszkańców.

piątek, 10 kwiecień 2020 13:02

Nadchodzi wiosna, trwa koronawirusowy klimat, ale kiedy patrzy się w przeszłość na inspiracje, z nadzieją na nowe zastanawiamy się, co przyniesie nowy sezon? Jednym z trendów, który wywarł silne wrażenie na branży modowej, a teraz także w aranżacji wnętrz, jest blask nocnego klubu dyskotekowego z lat 70. w połączeniu z luksusem, aksamitną miękkością i podłużnymi woluminami z lat 80. Ale oprócz nostalgicznej wskazówki, te artystyczne wrażenia niosą, co nas czeka? Co przyniesie ta funkcja? Jak my (i nasze środowisko domowe) zmieniamy się i ewoluujemy?

Będąc optymistami, oczekujemy, że nadchodzący sezon 2020-2021 przyniesie bardziej ekologiczne i zrównoważone inicjatywy, które zagwarantują wyjątkowe piękno i styl, ale bez szkodliwych konsekwencji dla przyrody. Jednym z najbardziej ekscytujących perspektyw i przykładów na nadchodzący 2021 r. Są innowacyjne eksperymenty przemysłu i projektantów w celu stworzenia niezwykłych i nowych materiałów w oparciu o recykling, alternatywne technologie i dobrze zrównoważone podejście do natury i technologii.

środa, 08 kwiecień 2020 14:31

Białe umywalki od dawna są filarami łazienkowymi, a ten sam ponadczasowy wygląd dobrze pasuje do kuchni, bez względu na to, czy wybierzesz klasyczny biały zlew, czy bardziej modny element, taki jak zlewozmywak wiejski. Jeśli zazwyczaj masz problemy ze zlewem (rzucanie garnkami i naczyniami), lepszym wyborem może być stal nierdzewna. W przypadku białych zlewów najlepszym rozwiązaniem może być szamot. Materiał jest odporny na zarysowania, plamy, odpryski, a czyszczenie jest proste (wystarczy użyć mydła i wody). Żeliwne powlekane emalią to kolejna dobra opcja dla trwałych białych umywalek, ale zwykle jest cięższa, więc upewnij się, że szafki wytrzymają ciężar.

niedziela, 05 kwiecień 2020 16:24

Modne szafki kuchenne w 2020 roku - Jakie kolory wybrać?

Jako jeden z (jeśli nie najważniejszy) pokój w domu, kuchnia może być przytłaczającą przestrzenią do dekoracji. Z wielu powodów kuchnie muszą być jednocześnie kojące, stylowe, czyste i wygodne, co prowadzi wielu właścicieli domów do wszechobecnej, całkowicie białej kuchni. Ale w tym roku niektórzy projektanci przewidują zmianę barw, a więcej właścicieli domów zdecyduje się urozmaicić wszystko od odważnych, dramatycznych odcieni po nowe neutralne kolory. A gdzie jest najłatwiejsze miejsce, aby wprowadzić do kuchni dawkę zmieniającej kolory gry? Szafki - oto siedem wschodzących modnych odcieni, którymi obecnie możemy pokryć drzwiczki szafek kuchennych.


Ciemnoniebieski
Zyskuje szczególną uwagę jako odcień dla kuchni. Ponieważ coraz więcej właścicieli domów skłania się ku bardziej nastrojowym odcieniom, granat jest solidnym punktem wyjścia: jest tak neutralny jak biel lub szarość, dzięki czemu dobrze komponuje się z różnorodnymi kolorami, teksturami i stylami, ale wnosi nieco więcej dramatyzmu i zainteresowania.

środa, 01 kwiecień 2020 12:14

6 Inteligentnych i modnych sposobów organizacji Twojej kuchni


Ponieważ obecnie spędzamy większość czasu w kuchni, pomyśleliśmy, że przyda się kilka wskazówek organizacyjnych. Sprawdź 6 inteligentnych i modnych sposobów na zorganizowanie kuchni i spraw, aby ten senny pokój był idealną przestrzenią do gotowania i cieszenia się czasem:

1. Dodaj swoje owoce i warzywa do modnych misek

Porusz wyobraźnią  i użyj owoców i warzyw, które trzymasz poza lodówką. Dodaj je do blatów kuchennych, półek lub zrób z nich środkowy element zamiast elementu dekoracyjnego lub wazonu z kwiatami. Dodaj swoje marzycielskie owoce do drewnianych misek do kuchni wiejskiej lub w złotych do glam. Jeśli warzywa umieścisz we wspaniałych tkanych koszach, pokochasz atmosferę bazarową tego pomieszczenia.

2. Wyeksponuj swoje najpiękniejsze naczynia i szklanki

Ponieważ otwarte półki są teraz całkiem fajne, wybierz je do swojej kuchni. Są również bardzo praktyczne, dzięki czemu lepiej widać wszystkie posiadane naczynia. Tak więc, na tych uroczych półkach dodaj najładniejsze potrawy, które masz, najpiękniejsze talerze lub kubki i pozwól im stać się elementami sztuki i gwiazdami Twojej kuchni.

sobota, 28 marzec 2020 16:33

Prostota dzięki tej klasycznej kombinacji.

Monochromatyczna kuchnia stanowi wyrazisty styl i pozwala wybierać detale na pierwszy plan, niezależnie od tego, czy chodzi o kolor szafki kuchennej, metaliczne oświetlenie, marmurowe blaty kuchenne czy oszałamiającą ofertę urządzeń. Otwarta przestrzeń na dużą skalę wymaga wykończenia wielkoformatowego i minimalnego upiększenia.

Styl ponadczasowy, odważny i elegancki.

Nowoczesne trendy w projektowaniu ogólnie wskazują na całą biel jako paletę kolorów kuchni. Ale co na przeciwległym końcu spektrum? Czołowi projektanci wnętrz zaczynają upowszechniać czerń w naszym domu tak samo jak w naszych szafach.

Ta oszałamiająca czarno-biała kuchnia jest praktycznie bielą, przyprawioną odrobiną czerni. Rezultatem jest elegancka, jasna przestrzeń.

sobota, 28 marzec 2020 15:56

W erze dezynfekujących ściereczek i aerozoli wylatujących z półek z powodu nowatorskiego koronawirusa, który powoduje potencjalnie ciężką chorobę układu oddechowego, COVID-19, wszyscy mamy obsesję na punkcie czyszczenia. Wirus może przebywać na powierzchni przez wiele godzin lub dni, a Centers for Disease Control and Prevention (CDC) nazywa czyszczenie i dezynfekcję „najlepszą praktyką” w celu zmniejszenia ryzyka. .


Ale gdzie i jak należy sprzątać? Skoncentrujmy się na obszarze twojego domu, w którym występuje wiele interakcji międzyludzkich i wiele gładkich powierzchni, które są bardzo dotykające (i dlatego mogą zawierać wirusy): kuchnia.


Obszary w kuchni, które należy regularnie czyścić i dezynfekować

Skoncentruj się na powierzchniach dotykowych. Jeśli często korzystasz z kuchenki mikrofalowej, jest to bardzo "dotkliwe". Oto, co CDC twierdzi, że jest często dotykane. Oto, gdzie można je znaleźć w kuchni:

 • Stoły (w tym stół kuchenny i blat)
 • Krzesła z twardym oparciem (na przykład krzesła kuchenne wokół stołu, na którym jesz obiad)
 • Klamki
 • Włączniki światła
 • Piloty (Czy używasz swojego do oglądania telewizji z kuchni?)
 • Uchwyty (Skoncentruj się na uchwycie lodówki, uchwytach na szufladach, do których zawsze wchodzisz, takich jak szuflada na sztućce, uchwyt mikrofalowy, piekarniki i uchwyty piekarników na blacie itp.)
 • Zlew (nie tylko sama umywalka, ale także kran z wodą).
poniedziałek, 23 marzec 2020 19:30

W oparciu o materiały dostępne w internecie przygotowaliśmy ten materiał. Pragniemy nadmienić, że może się zdezaktualizować na skutek poznania przez naukę nowych faktów dotyczących wirusa. Sugerujemy przeprowadzanie własnego researchu w internecie w związku z tym tematem.

 

Rodzinne posiłki mają długą tradycję zwiększania poczucia bliskości i dobrego samopoczucia, rzeczy, które są ważniejsze niż kiedykolwiek podczas pandemii koronawirusa. Ale kluczem jest przygotowanie tych posiłków w czystej kuchni wolnej od koronawirusa.

Jak powiedział epidemiolog z University of Michigan, Aubree Gordon, HuffPost: „To naprawdę stresujące czasy dla wszystkich. Chyba że ktoś w domu jest chory, sugerowałbym, aby ludzie jedli razem posiłki rodzinne. ”

Oznacza to więcej gotowania i czyszczenia. Nawet jeśli nie zgromadzisz się przy stole, prawdopodobnie wszyscy będą wchodzić i wychodzić z kuchni przez cały dzień, jedząc i pijąc napoje.

Oto kilka porad ekspertów na temat utrzymywania czystości i bezpieczeństwa kuchni w tym czasie. Pamiętaj, że ta rada dotyczy tylko gospodarstw domowych, w których wszyscy są obecnie zdrowi i wolni od COVID-19, choroby wywoływanej przez wirusa.
Należy czyść kuchnię więcej niż raz dziennie.  „Ponieważ wszyscy pracują i uczą się teraz w domu, będziesz musiał czyścić kuchnię kilka razy dziennie. Dobra wiadomość to inteligentne, ukierunkowane działania higieniczne ”- powiedział Brian Sansoni, starszy wiceprezes ds. Komunikacji w American Cleaning Institute. Istnieją pewne dowody w symulowanych eksperymentach - takich jak ten opublikowany przez New England Journal of Medicine - że koronawirus może pozostać zdolny do życia przez wiele godzin lub dni na powierzchni i możliwe, że ktoś nieświadomie wprowadził go do domu.

poniedziałek, 23 marzec 2020 19:08

Mówiąc o trendach zdrowej żywności, weź pod uwagę wodę, którą pijesz lub kupujesz w sklepie. To powinno być dla ciebie równie ważne. Dlatego warto rozważyć wbudowany dozownik wody filtrowanej. Idealny do intensywnego życia rodzinnego lub artysty. Dogodnie zlokalizowany w wielu częściach domu, takich jak kuchnia, pokój błotny, przestrzeń życiowa, a może główna sypialnia? Ta samoobsługowa konstrukcja pozwala na dostęp do pysznej, filtrowanej, orzeźwiającej wody bez konieczności wchodzenia do innego pokoju za każdym razem. Dodatkowo automatyczna funkcja bonusowa polega na tym, że oszczędzasz wszystkie plastikowe butelki jednorazowe, które zostaną zmarnowane.

niedziela, 22 marzec 2020 15:14

Personalizacja Kuchni - Żadne dwie kuchnie nie powinny wyglądać tak samo, powinniśmy uwolnić się od standardowych ofert i dać się ponieść wyobraźni. Spróbuj i znajdź ten specjalny element lub elementy, aby idealnie spersonalizować przestrzeń, aby Cię wyrażała Ciebie. W świecie pełnym urządzeń pozwoli Ci to swobodnie spoglądać poza standardowe kolory, trendy i rozmiary wykończenia producenta, aby jeszcze bardziej wyrazić swoją wewnętrzną wyobraźnię. Nie znalazłeś idealnego odcienia niebieskiego dla kuchni?

czwartek, 12 marzec 2020 19:58

Technologia jest wszędzie wokół nas czyli tematem przewodnim urządzeń kuchennych w 2020 roku jest ciągłe dążenie do włączenia technologii.

Osiągnęliśmy dostęp do technologi, dającej nam szansę, aby poznać innowacyjną, niegdyś ograniczoną technikę gotowania o nazwie Sous Vide. Rynek oferuje teraz sprzęt, dzięki któremu gotowanie „Sous Vide” jest możliwe dla szefa kuchni domowej.

środa, 11 marzec 2020 16:22

Prezentujemy Państwu kuchnia zrealizowana w Warszawie jednocześnie prosząc o wybaczenie za słabą jakość zdjęć, ale takie niestety mieliśmy możliwość  uzyskać.

W czasie kiedy szaleje koronawirus my pracujemy nad nowymi koncepcjami i rozwiązaniami.  W poprzednich artykułach przytoczyliśmy Państwu pewną dawkę informacji na temat higieny i dezynfekcji związanej z koronawirusem.  Mamy nadzieję że się przyda, chociaż jak się domyślamy zbierają Państwo informacje z różnych miejsc.  Teraz kiedy prawdopodobnie większość ludzi spędza czas w domu, jednocześnie  mają oni czas no surfowanie po internecie.  Wykorzystajmy ten czas  na to, aby zrobić teraz rzeczy, na które w normalnej sytuacji trudno byłoby znaleźć czas.  Zapraszamy do artykułów, do przeczytania ich, jest dość sporo na naszej stronie. Jeśli cokolwiek w nich skłoni Państwa do nawiązania z wami kontaktu to serdecznie zapraszamy.

wtorek, 10 marzec 2020 10:51

Wbudowane pakowacze próżniowe szansą na długo swierzą żywność. Nic nie jest tak naprawdę zachowane w najzdrowszej formie, chyba że jest zapakowane próżniowo. Przed 2020 r. przeciętna gospodyni musiała polegać na drogiej technologii, aby zapakować próżniowo swoje jedzenie. Teraz urządzenia staja się bardziej dostępne i nie jest to już nieosiągalny luksus.

Teraz możesz cieszyć się tą praktyką zdrowotną dzięki nowym wbudowanym pakowarkom próżniowym, które można wbudować w szafkę lub przestrzeń urządzenia. Niektóre nowe marki pozwalają na uszczelnienie do zera prawie absolutnego, co znacznie spowalnia proces starzenia i degradacji. Pomaga to w utrzymaniu świeżości żywności przez dłuższy czas, jednocześnie ciesząc się trendami zdrowej żywności.

sobota, 07 marzec 2020 14:39

Trendy w urządzeniach kuchennych

Jednym z największych rosnących trendów w działalności kuchennej na rok 2020 jest wysiłek przyjęcia bardziej zdrowych praktyk podczas jedzenia. I to nie tylko składniki żywności, ale sposób jej przyrządzania może sprawić, że coś będzie zdrowego lub nie.

Kuchenki wielofunkcyjne to zaawansowane, nowe urządzenia, które umożliwiają właścicielom domów i entuzjastom jedzenia przygotowywanie posiłków na różne sposoby. Od słynnej powolnej kuchenki po różne opcje oparte na parze - możesz teraz cieszyć się ulubionymi potrawami bez konieczności zanurzania się w maśle lub oleju w celu podgrzania naczyń. Po prostu dodaj swoje organiczne składniki i napełnij szybkowar wodą, a otrzymasz zdrowy, przygotowany na parze posiłek w mgnieniu oka!

sobota, 22 luty 2020 19:45

Trendy w kuchni na wiosnę 2020 - pomysły na aranżację wnętrz

Kuchnie są sercem domu. Jeśli chcesz zaprojektować stylową, modną kuchnię, która nie wyjdzie z mody za rok lub dwa, możesz wybierać spośród wielu stylów. Te trendy kuchenne 2020 są innowacyjne i piękne, a jednocześnie funkcjonalne i praktyczne.

1. Światła jako cechy centralne

Oświetlenie staje się coraz bardziej centralnym punktem domu. W kuchni oświetlenie w 2020 r. Zostanie wykorzystane do podkreślenia wystroju pomieszczenia. Szczególnie popularne będą lampy wiszące nad wyspami kuchennymi, które pasują do uchwytów na szafkach oraz płynne oświetlenie zintegrowane z szafkami kuchennymi.

poniedziałek, 10 luty 2020 16:16

Mówiąc o połączeniu bezprzewodowym, 2020 rewolucjonizuje sposób komunikacji bezprzewodowej z nowoczesnymi urządzeniami kuchennymi. Wiele z nich jest produkowanych z dołączoną funkcją, która pozwala kontrolować wszystko z poziomu komfortu smartfona.

Oznacza to, że będziesz mógł ustawić oświetlenie swojej kuchni, temperaturę lodówki, temperaturę i czas swoich piekarników i blatów kuchennych, timery w kuchence mikrofalowej i wiele więcej w zaciszu własnego smartfona. 2020 rok sprawia, że Twoja kuchnia jest łatwiejsza niż kiedykolwiek, a to bezproblemowe połączenie z technologią to idealny sposób na powitanie w nowym roku.

piątek, 07 luty 2020 14:05

Biały jest jednym z wielu najlepszych kolorów tego roku dla urządzeń kuchennych 2020. Urządzenia z białym lodem wprowadzają nowy sposób odzwierciedlenia czystości w kuchni, dodając jednocześnie odrobinę klasy.

Whirlpool ma nową linię białych urządzeń kuchennych zwaną Ice Collection. Przekonaj się, jak te eleganckie jasne trendy mogą odzwierciedlać nowy, wyłaniający się styl Twoich nowoczesnych urządzeń. Whirlpool, wiodący na świecie producent sprzętu AGD, stara się stłumić kuszący blask twojej ukochanej stali nierdzewnej dzięki nowej kolekcji White Ice. Wyrafinowane i stylowo wyglądające lodówki, piekarniki ścienne, kuchenki, kuchenki mikrofalowe i zmywarki z nowej kolekcji mają białe, lustrzane szkło i srebrne akcenty z czystymi liniami i uproszczonymi elementami sterującymi ułatwiającymi obsługę. Wygląda całkiem gładko.

Dlaczego więc nowa kolekcja urządzeń kuchennych jest tak intrygująca? Po raz pierwszy od co najmniej dekady wygląd zewnętrzny wysokiej klasy linii urządzeń głównych nie jest wykonany ze stali nierdzewnej. Połączenie białego wykończenia, nierdzewnych uchwytów i lustrzanego szkła wydaje się mieć wiele wspólnego z popularnym stylem projektowania Apple. ;) czyli wygląda "woow".

Niezależnie od tego, czy odważny ruch Whirlpool jest początkiem estetycznego punktu zwrotnego w projektowaniu sprzętu gospodarstwa domowego, czy nie, pozostaje nam poczekać na to, co przyniesie przyszłość.

czwartek, 06 luty 2020 20:59

Kolejną nadchodzącą modą w świecie trendów urządzeń kuchennych w 2020 roku jest szersze wprowadzenie sterowania dotykowego i przesuwania palcem. Te zaawansowane technologicznie elementy sterujące zastępują pokrętła i dają wgląd w to, jak to jest żyć w świecie Jetsonów.

Wszystko działa na zasadzie ciepła elektromagnetycznego, a nie ciepła pola. Pozwala włączyć zasięg i kontrolować temperaturę płomieni za pomocą dotyku i przeciągnięcia. Na panelu pojawią się małe wskaźniki, które pozwolą Ci zwiększyć lub zmniejszyć intensywność płomienia. To świetny sposób na kontrolowanie ognia i utrzymanie czystości i gładkości przez cały dzień!

środa, 05 luty 2020 17:54

Ten trend 2020 dotyczy urządzeń na całym świecie. Możliwość synchronizacji z bezprzewodowym urządzeniem Bluetooth to nowy, skuteczny sposób na rozpoczęcie pracy w kuchni. Już nie będziesz musiał polegać na starych licznikach czasu piekarnika lub długich czasach oczekiwania na podgrzewanie.

Możesz korzystać z najnowocześniejszych zakresów do synchronizacji z kuchenką mikrofalową i innymi podłączonymi urządzeniami, zgodnie z najnowszym wynalazkiem GE. Piekarnik może poinformować kuchenkę mikrofalową, kiedy zsynchronizować timery. Będzie również automatycznie włączać światła, gdy jest w użyciu, i wykonywać inne podobnie przydatne funkcje.

poniedziałek, 03 luty 2020 20:51

Lodówki przechodzą ogromną modernizację w 2020 roku. Jest to prawdopodobnie jedna z największych wszechstronnych zmian stylu i użyteczności w całej kuchni. Lodówki staną się wszechstronne i podwójnie funkcjonalne.

Najpierw porozmawiajmy o kolorze. Czarne matowe wykończenia są tym, czego można się spodziewać w 2020 roku. Następnie pojawi się kombinacja stref żywności, które dzielą różne rodzaje żywności, które chcesz przechowywać. Niektóre strefy żywności będą elastyczne, podczas gdy inne są specyficzne dla określonego składnika.

Możesz także oczekiwać, że lodówki sprawią, że uchwyty należą już do przeszłości. Połączenie z inteligentną technologią zapewni lodówkom funkcję automatycznego wspomagania, która usprawni procesy kuchenne.

niedziela, 02 luty 2020 17:38

Zaczynając od tej listy, jest coś, co naprawdę nadchodzi. Eksperci zauważyli, że jednym z najszybciej rozwijających się trendów w świecie urządzeń kuchennych jest wzrost liczby piekarników parowych, co od tej pory będzie coraz częściej pokazywać swoje oblicze.

Prara to wszechstronny emiter ciepła, który pomaga zarówno gotować, jak i dezynfekować. Piece parowe są używane jako zdrowa metoda gotowania, która może dać ci świetne, czyste rezultaty. A jeśli szukasz czegoś, co oferuje zdrowe ciepło w gotowaniu, spróbuj konwekcyjnego piekarnika parowego.

Modele parowe, zwane również piecami konwekcyjno-parowymi, pierwotnie były urządzeniami przeznaczonymi do eksploatacji w restauracjach oraz hotelach z własną kuchnią. Obecnie jednak się to zmienia - w zastosowaniach domowych, sprzęt ten najczęściej porównywany jest do parowaru, aczkolwiek nie jest to do końca trafne.

Co to jest piekarnik parowy? Jak działa?
Urządzenie łączy w sobie zalety klasycznego piekarnika i sprzętu wykorzystywanego do gotowania na parze. To ważne, ponieważ użytkowanie jedynie przegrzanej pary wodnej nie pozwalałoby na realizację procesu pieczenia.

Konieczne jest również zastosowanie konwencjonalnej metody ogrzewania, dzięki czemu część ciepła pochodzi z rozgrzanego powietrza, a część z pary (stosunek ten można regulować, wybierając odpowiednie ustawienia z programatora). Piekarniki parowe są z zasady urządzeniami do zabudowy.

sobota, 01 luty 2020 20:32

Nie sposób wyrazić znaczenie szczęśliwej kuchni. Jeśli chodzi o przebudowę domu i aktualizacje, kuchnia jest zwykle najpopularniejszym miejscem dla tych planów. Często zdarza się, że ludzie modernizują swoje kuchnie, zanim zaczną modernizować jakąkolwiek inną część domu. Kuchnia jest ważnym źródłem pożywienia, wygody, rodziny i wspólnoty. Często rodziny lubią spędzać czas, przygotowując wspólnie posiłek lub po prostu siedząc przy stole i wykonując zadania dnia.


Dlatego ważniejsze niż kiedykolwiek jest spojrzenie na to, co dla ciebie znaczy kuchnia. Najnowsze trendy pozwalają na lepsze połączenie z technologią, a także stanowią alternatywę dla niektórych tradycyjnych metod gotowania, które mogą zainspirować Cię do zdrowszego i bardziej produktywnego stylu życia. Jeśli więc interesujesz się technologią, jest też wiele nowych funkcji Bluetooth, na które trzeba zwrócić uwagę.

W 2020 r. Najnowsze trendy w urządzeniach pozwolą Ci zobaczyć, co naprawdę może przynieść przyszłość. Od nowych sposobów na sprawienie, by Twój dom był inteligentny, po urządzenia upraszczające codzienne zadania, po prostu spójrz i zobacz, co czeka na Twoją kuchnię w tym roku. Daj nam znać, jakie są twoje ulubione trendy!

czwartek, 16 styczeń 2020 14:17

Nowy rok to inaczej nowy początek czyli fascynujące inspiracje sprzyjające wprowadzaniu zmiany w wystroju naszych mieszka a zatem również sypialni.

Istotniejsze trendem w naszych sypialniach będzie zastosowanie inteligentny modułowych rozwiązań. Kluczową kwestią stanie się dopasowanie aranżacji do indywidualnych potrzeb, które jak wiadomo rozwijają się razem z nami, i dlatego dobrze, aby aranżacja naszej sypialni mogła się zmieniać wtedy, kiedy mamy na to ochotę. O jakich modułowych rozwiązaniach mówimy?  Dobre pytanie. Chodzi głównie o system przechowywania czyli o szafy i regały. Wszystkie powinno być niezbyt ciężkie, po to, aby bez trudu można było je przesuwać, modyfikować ich układ, a także przedstawiać w całkowicie różne miejsca sypialni.

środa, 15 styczeń 2020 09:27

Jakie trendy kolorystyczne zdominują nasze wnętrza w roku 2020?

Jakie kolory będą cieszyły się popularnością naszych wnętrz w 2020 roku?  W oparciu o prognozy zaprezentowane przez producentów farb ściennych możemy stwierdzić, i nadal będą w trendach dominować barwy stonowane, dość wyszukana oraz łączące tradycje z nowoczesnością.

Kolor to kluczowy element wyrazu w aranżacji wnętrz. Od niego zależy ostateczny wyraz pomieszczenia. Od miesięcy głowy projektantów były zaprząta na przez to pytanie czyli Jakie kolory będą dominować w 2020 roku o naszych wnętrzach.  To samo pytanie nieustannie dążyło umysły miłośników designu oraz producentów wyposażenia wnętrz. Wygląda na to, że w 2020 roku ogromnej rewolucji kolorystycznej nie będzie, ale za to pewne trendy utrwalają się.

piątek, 10 styczeń 2020 10:57

Wiadomym jest powszechnie że kuchnia to serce każdego domu krówka niezależnie od rodzaju jej budowy Czyli tego czy jest otwarta na salon czy może stanowi oddzielne pomieszczenie, powinniśmy ją urządzić oraz zaprojektować tak, aby Miło się w niej czas padało i przyjemnie gotowało.

Powinniśmy zwracać uwagę na funkcjonalność ale również na estetykę. Zaprojektowanie kuchni nie jest proste i banalne ponieważ wszystko zależy od tego jak duże jest pomieszczenie, jak często gotujemy, ilu jest członków naszej rodziny oraz czy jadamy posiłki w kuchni cz też poza kuchnią.

Tutaj jednak skupimy się na kolorze i to do tego jednym czyli białym. Zdjęcie z naszej realizacji doskonale to pokazuje. Jeżeli zależy nam na tym aby zrobić sobie kuchnię na lata, ale nasz gust jest dynamiczny jak tornado i zmienia się równie szybko jak Trendy we wnętrzach, to koniecznie postaw na biel. Biel jest zawsze modna. Białe meble będą dobrze wyglądać z białymi lakierowanymi frontami oraz klasycznymi frezowanymi. Biel mebli pozostawia mnóstwo możliwości przy wyborze płytek i dodatków jakie zastosujemy we wnętrzu.  Dzięki białym meblom możemy zdecydować się na płytki na podłogę w stylu vintage, szklana mozaika czytasz Uzupełnij kolorowe. Do białych mebli będzie pasował niemal każdy rodzaj oświetlenia. Posiadając białą kuchnię możemy zmienia się jej styl wymieniając jedynie dodatki zawsze będziemy mieli modne pomieszczenie.

Tradycyjnie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane realizacją kuchni na wysokim poziomie modnie estetycznie i na rozsądnych warunkach.

poniedziałek, 30 grudzień 2019 15:12

Kuchnia w odcieniach brązu

Odwieczne pytanie: jaki kolor będzie dominował w tym roku?  Wiadomo, że biel zawsze będzie w kręgu zainteresowania. Poza nią oraz w jej towarzystwie dobrze odnajdzie się wszystko wyrażona w ciepłych brązach, w odcieniach pomarańczy, a nawet bordo. Tutaj należy wspomnieć że popularnością będą cieszyć się również odcienie kawy z mlekiem, orzechowe tonacje oraz przygaszone czerwienie.

Nasza realizacja doskonale wpisuje się w najnowsze trendy, zatem reasumując:

Brązy, szarości, złamane czerwienie oraz beże będą dominować w aranżacjach kuchni w 2020 roku. Ożywienia dokonają detale w Barwach złota i miedzi. Wśród kolorów na które szczególnie Warto zwrócić uwagę, znajdują się brązy w odcieniu kawy z mlekiem, czekolady lub drewna orzechowego. Celem jest utworzenie wyjątkowo przytulnej przestrzeni i z tego powodu doskonałym pomysłem jest łączenie różnych materiałów na przykład ciemnego drewna z jaśniejszym blatem.  Należy też pamiętać, że moda na materiały inspirowane naturą wciąż trwa.

Zapraszamy do kontaktu

poniedziałek, 23 grudzień 2019 18:45

Kuchnia z kolorem pomarańczowym to trudna sprawa, ale w nadchodzącym sezonie wróci do nas z dużą mocą w odcieniu ceglastym.  Prezentujemy naszą realizację.  Kilka słów o kolorze pomarańczowym, ceglastym w kuchni.

Kolor pomarańczowy we wnętrzach doskonale sprawdzi się wtedy, kiedy za oknem jest zimno szaro i ponuro. Kolor pomarańczowy pobudza do działania, dodaje energii, która jest tak bardzo potrzebna w okresie jesiennym, kiedy brakuje słońca i męczy nas chandra. Pomarańcz do naszej kuchni podniesie optyczne temperaturę wnętrza, ale również radośnie oraz optymistycznie nastroi domowników.

czwartek, 12 grudzień 2019 16:03

Kuchnia w stylu angielskim to pełna klasa. Biało kremowe-barwy, przeszklone drzwiczki, piękne zdobienia i detale łączą w sobie meble do kuchni w stylu angielskim. Angielska kuchnia to inaczej jasne wnętrze gdzie meble tworzą spójną całość, ciąg który jest wypełniony z szufladami przegrodami oraz szafkami. Kuchnia angielska to optymalny wybór dla kogoś kto oczekuje pięknego jest aktywnego wyposażenie na swojej kuchni. Kuchnia w stylu angielskim to funkcjonalność i perfekcyjny Design. Codzienne gotowanie stanie się dla ciebie przyjemnością. Wyjątkowa atmosfera kuchni rzutuje na pozytywny nastrój wszystkich domowników.

Podoba Ci się taki styl?  Zapraszamy do kontaktu.

sobota, 02 listopad 2019 19:52

Pistacjowa, zielona kuchnia brzmi szalenie (i może przywołuje wspomnienia z awokado z czasów twojej ciotki), ale kolor może być naprawdę fajny. Zafunduj sobie tętniącą życiem kuchnię, która sprawia, że z niecierpliwością zrolujesz rękawy i gotujesz. Może nawet zmywasz naczynia ;)

Od jasnej mięty po szmaragd, te odcienie zainspirują Cię do zabarwienia domu na zielono. Pistacja jest fantastycznym kolorem. Jeśli wolisz, wybierz ciemnozielony z szarymi odcieniami, jeśli chcesz zachować subtelność. Doda trochę koloru, ale nadal będzie neutralny.  Pistacjowa kuchnia jest bez wątpienia najseksowniejszą kuchnia w historii. Połącz zielony z mosiądzem i bielą, a wszyscy będą zazdrośni. Uwierz nam.

Szafki w kolorze pistacjowym kontrastują z jasnym blatem i współgrają z beżową górą. Szkło z nadrukiem na ścianach dodaje jeszcze więcej odcieni zieleni. Ten odcień zieleni jest funky, ale pasuje również do bujnego, zielonego krajobrazu na zewnątrz domu, który jest, a może nie i to tylko wyobraźnia?

Spełnimy Twoje fantazje kuchenne. Czekamy na Twój telefon.

czwartek, 17 październik 2019 15:22

Jesteśmy coraz bliżej końca 2019 roku i tym samym coraz bliżej roku 2020.  Wielu z nas nurtuje pytanie jakie będą Trendy w budowie kuchni w 2020 roku.  Kluczową kwestią, na którą mocno stawiamy w naszych nowych kuchniach jest perfekcyjne zagospodarowanie przestrzeni, którą dysponujemy.  Kuchnia w naszym mieszkaniu czy domu powinna być zaprojektowana w taki sposób, aby wszystko co niezbędne bez kłopotu się w niej zmieściło. Dotyczy to głównie mieszkam i domów o małej powierzchni. Wybierając nowe meble kuchenne warto wybierać zabudowa pod sufit ponieważ jest to sposób na uzyskanie dodatkowej przestrzeni, która pomieści wiele przydatnych w kuchni rzeczy. Aktualnie takie rozwiązania są bardzo modne i jednocześnie ułatwiają nam codzienność w kuchni.

 Kolejną rzeczą kluczową z punktu widzenia naszych osobistych preferencji oraz młody jest kolorystyka. Na ten moment wedle najnowszych badań i analiz posiadamy wiedza z której wynika, że w 2020 roku będą dominować w naszych wnętrzach beże, brązy i szarości.   Musimy też pamiętać, że w tej sytuacji  powinniśmy zaakcentować pewnymi elementami ucieczkę przed jednobarwnością.  Tutaj z pomocą przyjdą detale czarne, grafitowe oraz złote i miedziane.  Efektem naszych starań ma być stworzenie przyjemnej,  ciepłe i przestrzeni w wyniku kombinacji różnych materiałów.  Sugerujemy zastosowania ciemnego drewna oraz  ukierunkowanie na meble matowe.

 W roku 2020 dominować będzie minimalizm i prostota wykończy. Sugerujemy odejście od zbędnych dekoracji i niepotrzebnych detali. Będą królować meble z niewielkimi lub z chowanymi uchwytami.

 Ciepłe kolory wrócą na tron królewski w nowym roku jednak na drugim tronie będzie również królować kolor czarny. Nie należy bać się szafek w ciemnym kolorze szczególnie pięknych w matowym wykończeniu. Należy pamiętać, że mimo stałej mody na kolor czarny nie możemy też zapomnieć o dobrym oświetleniu takiego pomieszczenia, które jest przyciemnione kolorem ciemnych mebli.

 Jeśli potrzebują Państwo mebli kuchenne i nie tylko to mogą państwo nas liczyć. 

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa propozycje i doradzimy oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie.

środa, 26 czerwiec 2019 14:29

Szafa przesuwna z wydrukiem na szkle

 Nasza firma specjalizuje się również wykonanie szaf przesuwnych zawierających szkło z grafiką. Szafa przesuwna najczęściej jest dość spora jej drzwi mają dużą powierzchnię. Ta powierzchnia jest doskonałym miejscem na zaprezentowanie grafiki wydrukowanej na szkle. Dlaczego tak? Otóż szkło z racji w swojej struktury powierzchni doskonale odbija promienie słoneczne i przez to zdecydowanie powiększa optycznie pomieszczenie przy czym nadaje specyficznego charakteru minimalistycznym wnętrzom. Dość popularnym rozwiązaniem przy zastosowaniu szkła z nadrukiem w przypadku drzwi szklanych jest zastosowanie motywów zawierających kwiaty, widoki przypominające charakterem okno, mosty, ulicę, figury geometryczne, grafiki abstrakcyjne. Natomiast inaczej wygląda sytuacja w pokojach dzieci i młodzieży i tutaj dominują postacie bajkowe, sportowe samochody, motocykle, piłkarze oraz również zwierzęta.

 Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w realizacji powyższych rozwiązań.  Kochamy to co robimy i zawsze dajemy z siebie wszystko zachowując perfekcyjną precyzję, najwyższą jakość i dążąc do efektu, który zadowoli państwa a nam da powód do dumy z naszej pracy.

 Zapraszamy

czwartek, 20 czerwiec 2019 10:08

Szanowni państwo,

Jak wiemy każdy człowiek chce, aby miejsce w którym spędza wiele czasu w swoim życiu było jak najbardziej wyjątkowe.  Oczywiście sama konstrukcja mebli,  sposób połączenia materiałów oraz same materiały potrafią bardzo zróżnicować meble kuchenne i osiągnąć bardzo wiele przeróżnych efektów.  Z pomocą w tej materii przychodzi nam grafika na szkle. Szkło z grafiką stanowi bardzo uniwersalny materiał, ponieważ w zasadzie możemy zastosować je wszędzie. Jeżeli odpowiednio dobierzemy grafikę to uzyskamy niesamowity efekt ożywiający naszą kuchnię lub inne pomieszczenie oraz na damy mu zdecydowanie indywidualny charakter, który będzie wysoce niepowtarzalny.

 Panele szklane są całkowicie odporne na wilgoć, tłuszcze oraz temperaturę i możemy je z dużą łatwością czyścić klasycznymi preparatami do szkła. W państwa gestii zależy wybór motywu który wydrukujemy na szkle Państwa kuchnia może być jak karaibska plaża, górski szlak czy też afrykańska oaza albo po prostu zawierać urocze motywy kwiatowe, ogranicza nas tylko wyobraźnia.

 Dzięki zastosowaniu szkła z nadrukiem wybranym przez Państwa w kuchni którą wspólnie Zbudujemy w oparciu o państwa preferencji, warunki lokalowe, oraz styl pozostałej części nieruchomości możemy uzyskać fantastyczne miejsce w którym każda chwila spędzona podczas przygotowania posiłków będzie niebywałą przyjemnością każdego dnia.

 Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą abyśmy mogli zaprezentować Państwu naszą ofertę oraz przekazać nasze wskazówki i sugestie w projektowaniu jednego z najważniejszych miejsc w życiu czyli Waszej kuchni.

 

KLIKNIJ PRZYCISK CZYTAJ DALEJ I ZOBACZ PRZYKŁADOWE GRAFIKI

 

piątek, 14 czerwiec 2019 11:56

Prezentujemy regał na książki okleina dąb Giovanni na zamówienie - Realizacja DM KUCHNIE

 

Wykonany z zastosowaniem okleiny naturalnej dąb (Giovanni BPA-06) Jest to obecnie nowość charakteryzująca się wysokiej jakości wyglądem.

Tego typu regał świetnie sprawdza się w biurze, ale także w Waszych domach lub mieszkaniach.

Wykonamy taki lub podobny dopasowany do Waszych potrzeb.

Zapraszamy

Regał na książki okleina dąb Giovanni
piątek, 14 czerwiec 2019 11:45

Zobaczcie, co nowego stworzyliśmy! W takiej kuchni nie straszne nam czerwcowe upały ;)

Robi na zywo tak przyjemne wrażenie, że zapomina się chwilami o tym, jak jest gorąco.

Czego użyliśmy w realizacji?

 • Wzór frontu Londyn (Grigio finesta 7040) w macie
 • Blat drewniany grubości 4cm
 • Uchwyt czarny, górny podwójny
 • Oświetlenie podszafkowe - punktowe ciepłe
 • Lodówka zabudowana w słupku
 • Kosz cargo 20 cm

Jeśli sie podoba, zapraszamy do kontaktu. Tych, którym się mniej podoba rózniez zapraszamy.

Zbudujemy dla Was kuchnie taką, jak Wy byście chcieli mieć.

 

czwartek, 06 czerwiec 2019 21:34

 Układy czarnobiałe powodują, iż kuchnia staje się bardziej atrakcyjne i komfortowa.  Perfekcyjna czysta forma oraz zachowane proporcje, uproszczenia w geometrii powodują niż wkraczamy do świata w symetrii oraz perfekcyjne i syntezy, która to zawsze budziły pożądanie z powodu pewności równowagi.  Przy zastosowaniu tego typu tła będzie nam łatwo zaprezentować ciekawe detale, atrakcyjne faktury bądź też ekspresyjne materiały o dużym stopniu wyrazistości. Tekstury wprowadzono Trzeci Wymiar odgrywając bardzo ważną funkcję w kształtowaniu przestrzeni. Naturalnym jest to też bardzo interesujący zabieg artystyczny, który wydobywa głębie. Brak regularności powierzchni postrzegany jest jako naturalne tworzywo, które nie było obrobione przez człowieka, a jedynie ukształtowane przez naturę w długoletnim procesie, czego ślady są zawarte w strukturze. Po jakich materiałach możemy oczekiwać tego typu wrażeń, doznań? Po betonie i kamieniu Jak rozumiesz po naturalnym drewnie.

środa, 05 czerwiec 2019 21:17

Nie od dziś wiadomo że w ostatnich latach kuchnia staje się prawdziwym centrum życia rodzinnego. Pomaga temu trendowi fakt, że bardzo często w nowych w mieszkaniach i domach kuchnia łączy się z salonem. Nie dziwi zatem fakt, niż najłatwiej zaobserwować zmiany w trendach dokładnie w tym pomieszczeniu o którym mowa. Zaobserwujemy to w zasadzie we wszystkim, począwszy od kuchenne zabudowy, obecnych w kuchni i sprzętów, widocznie gdzieniegdzie akcesoriów, ale nie tylko, ponieważ odzwierciedla się to również w nawykach żywieniowych filozofii codzienności czy też wyczynów kulinarnych.

Współczesne, nowoczesne kuchnie Warszawa, ulegają ciągłym zmianom o wysokiej dynamice, swoim charakterem przypominają zaawansowane technologicznie laboratoria kulinarne służące do gotowania posiłków. Nowe tendencje są związane dość ściśle z projektami oraz bardzo mocno z elementami wyposażenie naszej kuchni.


sobota, 01 czerwiec 2019 21:50

Indywidualny projekt kuchni - postaw na kreatywność!

 Indywidualizacja  przestrzeni kuchennej to podstawa.  Nasza kuchnia nie powinna być oparta rozwiązania znalezione na stronach katalogów.  Nasza kuchnia, dobra kuchnia, powinna być oparta o indywidualne projekty zagospodarowuje przestrzeń jako ukłon w kierunku dobrego rzemiosła. Dlaczego?  To bardzo prosto kuchnia w państwa domu to tak naprawdę inwestycja na długie lata, która musi spełniać indywidualne wymagania domowników. Świetnie wpisują się w powyższą indywidualizację stosowane przez nas rozwiązania. Dokonując pomiarów w każdej kuchni tworzymy w naszych umysłach wyobrażenie tego, co dopiero ma powstać w oparciu o styl domu bądź mieszkania, lokalizację kuchni, towarzyszące i pomieszczenia i ich zastosowanie oraz położenie geograficzne w aspekcie światła. Dzięki naszemu najwyższemu skupieniu na dążeniu do perfekcji Państwa projekt przygotowany przez nas będzie z pewnością unikalny, ergonomiczny, nowoczesny, wyjątkowy oraz po prostu piękny.  Kochamy To co robimy i traktujemy to w taki sposób jakbyśmy każdą kuchnię realizowali dla samych siebie z najwyższą dbałością o szczegóły i z najgłębszym przemyślałem każdego aspektu tworzonego przez nas dzieła.  Zapraszamy do kontaktu.

wtorek, 21 maj 2019 15:19

Dzięki technologii właściciele domów mają dziś niemal nieskończoną listę kolorów i technik wykończenia szafek. Od ciepłych brązów do zwietrzałych szarości, wybory są zadziwiające. Właściciele domów korzystają z tych wyjątkowych wyborów. Jednym z nadchodzących trendów w 2019 r. jest mieszanie różnych kolorów wykończenia w celu uzyskania całkowicie unikalnego wyglądu. Górne szafki mogą być pomalowane na biało, podczas gdy podstawowa szafka ma naturalny wygląd drewna. Chodzi o stworzenie ciekawego projektu poprzez połączenie różnych elementów.

niedziela, 19 maj 2019 10:14

Szafki kuchenne nie zostały oszczędzone prze falę modernizacji, która wpłynęła na wystrój domu w ostatnich latach. Jednym z najbardziej oczywistych skutków było przyjęcie czystej estetyki w konstrukcjach szafek. Ten trend minimalizacyjny prawdopodobnie utrzyma się w 2019 roku i później.

sobota, 18 maj 2019 18:06

Styl przejściowy to złota strefa wystroju domu. To jedyna prawdziwa stała, która może podróżować we wszystkich stylach. Zamieszanie we współczesnych elementach bez oddalania się od ciepła tradycyjnego wzornictwa. Może to być połączenie płytek z naturalnego kamienia z lśniącymi białymi ścianami i sofami w stylu lat 50. lub dopasowanie między boazerią z drewna a nowoczesnymi meblami ze skóry i szkła. Jeśli chodzi o szafki kuchenne, styl przejściowy nie jest nowy, stał się podstawą. W tym stylu znajdziesz kombinację różnych stopni, od subtelnych do dramatycznych.

czwartek, 16 maj 2019 13:16

Szafki z drewna dębowego sukcesywnie wkradają się na rynek kuchni i łazienek. W latach 70 i na początku lat 90 często wybierane do gabinetów. Z czasem popularność klonu oraz wiśni i wzrost alternatywnych rozwiązań konstrukcyjnych zmniejszyły wykorzystanie drewna dębowego w konstrukcji szafek. Obecnie materiały takie jak fornir drewniany i lakierowana płyta MDF są bardziej powszechne w konstrukcji drzwi szafki szafek niż kiedykolwiek. Powodem tego w kuchniach podobnie jak i pozostałych częściach domu jest fakt że właściciele często poszukują rozwiązań nawiązujących do przyszłości w nowej odsłonie typu vintage.

czwartek, 16 maj 2019 10:35

Aktualnie właścicielem domów i mieszkań czy apartamentów nie są usatysfakcjonowani gotowymi kuchniami. Pragną czegoś nadzwyczaj wyjątkowego, co zbuduje charakter i osobowość oraz będzie śmiałym posunięciem. Kolor elementów naszej kuchni jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zwrócenie uwagi na nie. Specyficzny kolor lakieru na szafkach może zrobić dobrą robotę powodując powstanie optycznego oddzielania od reszty mebli. Nie tylko użytkownicy zwracają na to uwagę, firmy produkujące kuchnię również. Wszystkie firmy mające wpływ na finalny wizerunek kuchni połączyły siły aby zaoferować klientom W zasadzie nieograniczoną w gamę kolorów która może nieść inspiracje przy tworzeniu naszej wyjątkowej jedynej w swoim rodzaju kuchni innej niż wszystkie.

 W przypadku szafek właściciele nieruchomości coraz częściej preferują kolorystykę najbardziej odpowiadającą do ich kuchni. Neutralne kolory są obecnie dużymi ulubionymi barwami i są do szarości, żółcią oraz miękkie zielenie, ale jednak nie wykluczają ciemnej palety kolorów w których znajduje się czarny, granatowy, szmaragdowozielony oraz kolor roku 2018 czyli ultrafiolet.

niedziela, 12 maj 2019 12:32

Otwarte półki wyglądają bardzo atrakcyjnie na stronach czasopism, jednak niekoniecznie są one Must Have Dla większości osób.  Spójrzmy na to realnie, musimy posiadać odpowiedni zestaw specjalnych przedmiotów lub naczyń, aby móc chcieć prezentować je na widoku. Należy jednak pamiętać że dzięki doskonałej organizacji oraz odpowiedniemu rozkładowi i rodzajowej półek możemy stworzyć naprawdę unikalny i wyjątkowy styl naszej kuchni. Otwarte regały i półki kuchenne zastępujące szafki naścienne stają się coraz Goręczyno trendem już od 2018 roku. Pamiętajmy że trudno jest wyzbyć się przyzwyczajenia do zamkniętych szafek lecz otwarte regały mają bardzo wiele pozytywnych aspektów. Wprowadzają bardzo lekkie i zwiewne odczucia tworząc niebanalną iluzja większej przestrzeni co szczególnie docenimy w mniejszych kuchniach. Poprawiają wydajność ponieważ nie musimy otwierać drzwiczek aby zobaczyć i uchwycić coś przecięto w danym momencie jest nam potrzebne, nie stracimy na to czasu aby zaglądać do środka. Należy z kolei brać pod uwagę co umieścimy na półkach, czyli pamiętamy o estetyce czystości i podobnych aspektach ponieważ nie ukrywamy już za drzwiami wstawionych tam przedmiotów. Każde szkło, każda miska, każdy talerz, każdy garnek, każdy naczynie i przyrząd kuchenny będzie miało wpływ na wygląd swojej kuchni.

 

wtorek, 30 kwiecień 2019 13:22

Co jest gorącego w świecie projektowania kuchni? Od surowych powierzchni, zakrzywionych krawędzi i żłobkowanego szkła do wystawionych schowków kuchennych, inteligentnych odkurzaczy i wzorzystych podłóg, w 2018 r. Nie brakowało super fajnych trendów - i nadal trwają i ewoluują w 2019 r.

1. KRZYWE, ZAOBLONE KRAWĘDZIE

Ten bardziej miękki profil staje się wielką nowością. Więc przywitaj się z czystą przyjemnością.

2. ANTY-KUCNIE

Kiedy kuchnia nie jest kuchnią? Gdy jest ukryty za sprawą kameleona, aby ukryć funkcjonalność i skupić się na formie. Ten trend w kuchniach, w których nie ma kuchni, wkrada się do nas wraz z ruchem na otwartym planie, osiągając szczyt wyrafinowanego piękna. Sztuką jest wybranie odpowiedniej palety materiałów i wykończeń, które są bardziej typowo związane z meblami w salonie. Luksusowe drewno i egzotyczne kamienie uzyskują wysoką ocenę, a także, w miarę możliwości, wykorzystują w pełni zintegrowane urządzenia.


3. TROCHĘ DREWNA

Podczas gdy wszechstronna obróbka drewna może być trudna do osiągnięcia bez stąpania niebezpiecznie blisko tradycyjnych linii, jesteśmy w trakcie tego powściągliwego zastrzyku drzewiastego ciepła w tym sezonie. Podobnie jak w przypadku większości naturalnych materiałów, radość z obejmowania drewna w kuchni leży w jego naturalnej wyjątkowości. W przypadku prawdziwego drewna niemożliwe jest uzyskanie dokładnej kopii - i w tym tkwi bogactwo i osobowość, które zapewnią, że nowa kuchnia będzie się wyróżniać.


4. POSZARPANE POŁĄCZENIA

Idealne do tworzenia rozróżnienia między dwiema strefami bez szorstkości linii prostej, te poszarpane połączenia są ustawione, aby ożywić podłogi kuchenne w tym roku. Płytki w kształcie mistrza, ale wybierz mądrze. Kluczem do inteligentnego połączenia jest dokładność - nieporządne połączenia nie będą go przecinać. Sześciokątne płytki są twoimi sześciostronnymi przyjaciółmi, szczególnie w połączeniu z drewnianymi podłogami, które można ciąć z milimetrową precyzją.


5. SZKŁO KARBOWANE

Faworyzowane w różnych punktach historii - od greckich kolumn i pilastrów po trzcinowe szkło w stylu Art Deco, a następnie w połowie wieku, meble - najnowsze żłobione przebudzenie jest mocno związane z kuchnią. W szafkach rowkowane wzory mogą być używane do zapewnienia trójwymiarowego zainteresowania - wystarczy, aby odbijać światło i dodawać charakteru, pozostając w prostocie nowoczesnego designu - oferując prywatność i głębię.


6. NA SUROWO CZYLI RAW
Pasja do surowców przechodzi w nowe projekty kuchni, które nawiązują do przeszłości, ale są współczesne.

środa, 10 kwiecień 2019 16:27

Tym razem mamy przyjemność zaprezentować państwu kuchnię wykonaną dla klienta ze stolicy. Staraliśmy się aby była godna Warszawy i mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć cel. Kuchnia jest połączeniem beżu i bieli oraz szarości. Zastosowane Materiały są matowe a płyta ceramiczna i kuchnia elektryczna oraz zlewozmywak czarny.  Gotowanie w takiej kuchni to przyjemność. Są to słowa klienta. Bardzo dziękujemy za słowa uznania i oczekujemy na państwa telefony. Z pewnością opracujemy państwa marzenia i stworzymy w efekcie kuchnię jaką państwo zawsze chcieliście mieć.

wtorek, 09 kwiecień 2019 16:23

Dziś pokazujemy państwu szafkę pod telewizor którą wykonaliśmy dla klienta z Warszawy.

Nie widzimy potrzeby rozpisywać się na temat ponieważ jest po prostu ładna ;)

piątek, 05 kwiecień 2019 19:46

Pragniemy państwu zaprezentować kuchnię w Warszawie, która zdecydowanie wyróżnia się w tłumie. Widać że jest odważna, ale również widać, że jest piękna. Połączenie frontów matowych i błyszczących daje cudowny efekt.  Już same kolory robią tak zwaną robotę. 

Proszę zwrócić uwagę że Górna zabudowa jest troszeczkę wysunięta do wewnątrz i tutaj tą metodą zyskaliśmy sporo przestrzeni przeznaczonej do przechowywania sprzętów kuchennych i żywności.  Bardzo fajne rozwiązanie, a będziemy mogli swobodnie się poruszać.  Widać tutaj sporo fantazji szczególnie na ścianie za kranem, bardzo atrakcyjne widok działający na wyobraźnię. 

Kto z państwa chciałby mieć taką kuchnię?  Wystarczy skontaktować się z nami.  Zapraszamy.

środa, 03 kwiecień 2019 19:42

Na wstępie prosimy o wybaczenie.  Tak, wiem na brak gniazdek, przedmioty na parapecie, naklejki na kuchni. Dlaczego prezentujemy takie zdjęcia?  To bardzo proste: chcemy abyście Państwo mieli dzięki temu pewność, że nie kupujemy fotografii naszych kuchni w internecie, a po prostu pokazujemy prawdziwą realizację na żywo. Jest oczywiste, że to nasze dzieło ;)

wtorek, 02 kwiecień 2019 19:36

Jak już pisaliśmy w jednym z naszych artykułów bardzo ciekawym rozwiązaniem jest połączenie w bieli szarości czerni i brązu.  W niniejszej kuchni zastosowaliśmy fronty białe w połysku. Jest pięknie. Proszę nam wierzyć ale na żywo było dużo lepiej niż na zdjęciu. ;)

Czy podoba się państwu zestawienia kolorystyczne?  Prosimy o komentarze wysyłane poprzez formularz kontaktowy.  Zależy nam na kontakcie z naszymi klientami nowymi i obecnymi. Zawsze z uwagą słuchamy państwa sugestii bo tak naprawdę to dla was tworzymy kuchnię i chcemy spełniać wszystkie wasze marzenia. Zapraszamy do kontaktu.

poniedziałek, 01 kwiecień 2019 19:30

Mamy przyjemność zaprezentować państwu nasze realizację w Warszawie. Prezentuje ona swoją formą świat figur geometrycznych. Naszej kuchni dodaje smaku sufit który w specyficzny sposób uzupełnia ten geometryczny świat w którym, jak widać nie zabrakło też koloru roku 2018 czyli ultrafioletu. Jeśli szukają państwo wykonawcy kuchni która będzie wyróżniała się na tle innych będzie prawdziwie wyjątkowo to zapraszamy do kontaktu.

piątek, 29 marzec 2019 16:15

Dziś mamy przyjemność zaprezentować państwu łazienkę. Ściana pod lustrem oraz blat są wyłożone płytkami ceramicznymi. Pod spodem wykonaliśmy kompletną zabudowę. Całość wygląda nader gustownie. Pod oknem dachowym zbudowaliśmy też szafkę która stanowi komplet z zabudową umywalek. Prawdziwa łazienka do korzystania we dwoje ;)

środa, 27 marzec 2019 16:05

Dziś prezentujemy państwu kuchnie w stylu angielskim.  Na zdjęciach widzimy połączenie bieli i odcieni beżu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym działem materiałów. Na pewno Znajdziecie państwo tam coś dla siebie.

wtorek, 19 marzec 2019 16:52

Wyspy kuchenne: Wyspa kuchenna to synonim luksusowej i towarzyskiej kuchni. W zależności od jej konstrukcji, można wyspę wykorzystać do przechowywania, a dodanie stołków barowych może zapewnić swobodną jadalnię.

Szukasz alternatywy dla wyspy? Półwysep jest przymocowany do ściany, więc poświęcasz dostęp tylko z jednej strony, ale zapewnia on wiele takich samych korzyści. Modele półwyspowe sprawdzają się szczególnie dobrze w układach jednościennych lub w kształcie litery L.

Mówiąc o wyspach i półwyspach można wnioskować w oparciu o głosy w branży, że wodospadowe blaty robocze - powierzchnia, która wydaje się płynąć po krawędzi blatu, zakrywając bok i sięgając po podłogę - będą nadal zyskiwać na popularności.

poniedziałek, 18 marzec 2019 16:42

Planujesz swoją wymarzoną kuchnię? Niezależnie od tego, czy obecny układ kuchni wymaga odnowienia, czy po prostu chcesz zmienić kolorystykę, teraz jest idealny czas na stworzenie kuchni swoich marzeń. Ale co jest na topie w świecie projektowania kuchni?

W 2019 roku kuchnia będzie idealnie komponować formę i funkcję, a technologia będzie coraz bardziej obecna, co oczywiście ułatwi nam codzienne życie.

poniedziałek, 11 marzec 2019 12:17

Kuchnia czarno-biała modna była zawsze i modna jest teraz. Jest to niesamowity duet który króluje i urzeka można powiedzieć od zawsze. Zestawienie kolorystyczne  czerni z bielą niesie ze sobą ogromne możliwości aranżacyjne i stylizacyjne, przykładowo począwszy od nowoczesnych poprzez skandynawskie i skończywszy na industrialnych. Kluczową kwestią, O której nie możemy zapominać tworząc aranżacje w kuchni jest obowiązkowe zachowanie maksymalnej równowagi pomiędzy czernią i bielą. Przeważać powinien W tym zestawieniu kolor biały z uwagi na fakt, iż optycznie powoduje powiększenie rozmiaru. Często spotykanym zatem popularnym rozwiązaniem w takich stylizacjach jest podłoga w stylu szachownicy, chociaż równie ciekawym rozwiązaniem  jest pomalowana na biało cegła i wprowadzenie dodatków w kolorze czarnym typu lampa, zegar, lodówka, kuchenka czy też sprzęt AGD rodzaju drobnego.

sobota, 09 marzec 2019 11:57

 kuchnia według Feng Shui

Według Feng Shui kuchnia symbolizuje najsilniejszy aspekt yang i stanowi centrum naszego domu bądź mieszkania.  Tradycyjne feng shui kuchnia zawsze była utożsamiana z pomieszczeniem przynoszącym nieszczęście, ponieważ właśnie w kuchni dochodziło do wielu różnych nieszczęśliwych wypadków.  Zmieniły się czasy realia, znaleźliśmy się w nowej rzeczywistości. W obecnym świecie feng shui Kuchnia jest sercem domu odgrywające kluczową rolę. Każdego dnia spędzamy w kuchni czas przygotowując posiłki, których zadaniem jest dostarczenie nam energii życiowej niezbędnej przez cały dzień. Często bywa tak, iż w wielu domach kuchnia staje się centrum ogniska domowego.

 Nie ma sensu rozważać położenia kuchni w naszym domu czyli kierunku geograficznego ponieważ ona i tak już znajduje się w określonym miejscu i tego nie zmienimy. Zasadniczo powinno znajdować, się nie na uboczu, ale też nie w centrum. Idealny kształt kuchni powinien być regularny unika się pięcio-, sześciokątów i tym podobnych.

środa, 06 marzec 2019 10:52

Kuchnie dwukolorowe czyli aranżacja poprzez łączenie frontów meblowych o dwóch kolorach

Czerń i Biel

typowy klasyczny kontrast możemy go uwielbiać albo nie znosić, w praktyce to połączenie Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem z tendencją wzrostową. To zestawienie zawsze będzie królować w zabudowie kuchennej.

Czarny plus drewno

takie zestawienie udaje bardzo atrakcyjne efekt o wyjątkowo ciepłym charakterze oraz bardzo miłym wizualnie odczuciu. Wciąż rośnie popularność tego typu zestawienia

Biały plus drewno

zestawienie klasyczne obecne w naszych kuchniach od lat w szczególności dlatego, iż biel doskonale pasuje do wszystkiego tworząc wrażenie czystości, elegancji i nowoczesność. Z pewnością popularność tego połączenia również będzie miała tendencję wzrostową

niedziela, 03 marzec 2019 10:50

Kuchnie lakierowane dwukolorowe 

Jednym z najczęściej spotykanych zestawień kolorystycznych w wielu mieszkaniach i domach jest oparcie na dwóch odcieniach. Czasami są to zestawienia Gosia odważny na bazie kontrastów a czasami są to odcienie tego samego koloru. Przez ostatnie lata modne były różne kolory jednak popularność zestawienia dwóch barw Pozostaje do dziś niesłabnąca.

 

sobota, 02 marzec 2019 13:31

Kuchnie lakierowane Warszawa

Fronty lakierowane to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnej kuchni. Są one bazą i najbardziej rzucającym się w oczy elementem, kluczowym gdy tworzymy kuchnie lakierowane. Warszawa będąca miejscem naszych najczęstszych realizacji jest zarazem bardzo wymagająca.

 Trudno sobie wyobrazić nowoczesne kuchnie bez lakierowanych frontów. Szeroka gama produktów niezbędnych przy projektowaniu mebli ułatwia, a może raczej umożliwia aranżacje wymarzonego wnętrza naszej kuchni. Kuchnie lakierowane mogą być wyposażone w fronty matowe lub w połysku. Kuchnie lakierowane w połysku powiększają optycznie przestrzeń kuchenną, a jeżeli mowa o frontach matowych to są aktualne bardziej pożądane.

 Kuchnia lakierowana będąca wyrazem nowoczesności powinna być funkcjonalna, ergonomiczna oraz jak najlepiej dopasowane do potrzeb domowników, które z nich korzystają.

 

czwartek, 28 luty 2019 14:13

Nowoczesne kuchnie Warszawa

Kuchnia to serce każdego domu więc jeżeli interesują państwa meble kuchenne na zamówienie, to dobrze państwo trafili.

 Zawsze dokładamy starań aby zrealizowana przez nas kuchnia wyróżniała się doskonałą funkcjonalnością oraz niepowtarzalną aranżację. W dalszym ciągu artykułu rozwijamy zagadnienie...

 

 

czwartek, 21 luty 2019 12:30

Baterie kuchenne czyli Jaką wybrać baterie do zlewozmywaka?

 Sporo lat wstecz bateria kuchenna pełniła jedynie funkcję stałego dostępu do wody. Wygląd w zasadzie nie miał znaczenia, stylistyka nie była istotna, a liczyła się wyłącznie funkcjonalność. Na przestrzeni ostatnich lat wszystko uległo zmianom, a asortyment armatury kuchennej jest tak bogaty, że dokonanie wyboru konkretnego modelu jest dość mocno skomplikowane, w szczególności dla osób, w które się na tym nie znają. Bateria stojąca lub ścienna, jednouchwytowa lub dwuuchwytowa, z wyciąganą wylewką lub obrotową, co wybrać?

niedziela, 17 luty 2019 11:05

 Na rynku jest obecnie dostępnych kilka rodzajów materiałów, których używa się do produkcji zlewów kuchennych. Jeśli Stoimy przed wyborem zlewu, warto uwzględnić jakość, która zapewnia trwałość i doskonale wygląd przez bardzo wiele lat. W świetle powyższego nie sposób pominąć zlewów granitowych. Mają one bardzo wiele zalet: są odporne na uszkodzenia oraz nie widać na nich zacieków wody. To są dwie najważniejsze. Poza tym wyglądają nadwyraz nowocześnie, co oczywiście nie oznacza, że nie będą pasowały do kuchni w stylu tradycyjnym. Dostępny jest bardzo szeroki wybór kolorów i różnorodnych wykończeń co pozwala dopasować zlew do elementów kuchni koloru blatu czy też przykładowo akcesoriów.

piątek, 15 luty 2019 11:31

Fronty laminowane czy lakierowane, co wybrać?

 Kuchnia jest bardzo wyjątkowym miejscem w każdym domu i mieszkaniu, którego główną cechą ma być funkcjonalność. Bardzo dużo czasu poświęcamy na jej wybór Chodzi tu głównie o wybór frontów które w założeniu mają nam służyć przez bardzo długi czas. Decyzje jakie w tym zakresie Podejmiemy będą zależały w pewnym stopniu od trendów ogólnie panujących. Z tego właśnie powodu zdecydowaliśmy się na opisanie dwóch najpopularniejszych frontów meblowych czyli lakierowanych i laminowanych.

 Fronty laminowane myślnik cieszą się ogromną popularnością Przez ostatnie kilka lat. Fakt że są tańsze od drewnianej wykończeń mebli temu sprzyja. Dodatkowym Plusem jest to, że przy odpowiednim czyszczeniu i konserwacji mogą służyć przez dość długi czas. Solidny Front kuchenny meblowy powinien być zabezpieczony obrzeżem laminowanym, obrzeżem PCV lub ewentualnie elementami aluminiowymi na przykład profilami. Płyta wiórowa prezentuje się naprawdę bardzo estetycznie. Na rynku do dyspozycji mamy płyty wiórowe w bardzo szerokim wyborze wzorów i kolorów, co umożliwia nam zrealizowanie projekty kuchni, jaką sobie wymarzyliśmy. Biorąc pod uwagę mnogości powyższego płyta wiórowa świetnie sprawdzi się w stylu rustykalnym wnętrzu jak również w pomieszczeniu nowoczesnym połączonym z salonem za pomocą wyspy będzie tego wart.

środa, 13 luty 2019 20:24

Dlaczego warto kupić Nasze meble.

 Jako renomowany producent mebli kuchennych działający w Warszawie, stale unowocześniamy i poszerzamy ofertę tak, aby każdy klient mógł wybrać coś dla siebie. Spełniamy oczekiwania naszych klientów na każdym etapie tworzenia kuchni. Wspieramy w wyborze stylu Jeżeli jest taka potrzeba. W naszej ofercie znajdują się zarówno kuchnie klasyczne jak i nowoczesne meble kuchenne Gdzie w obu przypadkach stosujemy najbardziej nowatorskie rozwiązania i funkcjonalności. Serdecznie zapraszamy państwa do śledzenia naszego fanpage na Facebooku oraz do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej oraz działu aktualności i galerii zdjęć.

 

poniedziałek, 11 luty 2019 11:14

Wyjątkowa kuchnia na zamówienie w Warszawie? Kuchnia jest szczególnym wnętrzem w każdym domu i mieszkaniu.  Szczególnym  również dlatego że jej modernizację i przemeblowania No są dość trudne i wymagają sporych nakładów finansowych. To wszystko właśnie jest powodem dla którego Powinniśmy unikać błędów w jej aranżacji. Projekt kuchni powinniśmy powierzyć profesjonalistom z doświadczeniem.

Prawidłowe urządzenie kuchni wymaga naprawdę przemyślanego i dobrego projektu. Na etapie projektowania trzeba uwzględnić aranżacje kuchni, wybór zastosowanych materiałów oraz przewidzianego wyposażenia. Postępując w ten sposób mamy możliwość wspólnie z projektantem kuchni osiągnąć efekt Jak najbardziej jest zbieżny z naszymi wyobrażeniami o kuchni Perfekcyjnej.

niedziela, 10 luty 2019 20:03

Zalety szafy z przesuwanymi drzwiami. 

 Szafy z drzwiami przesuwanymi zwany również szafami z drzwiami przesuwnymi zdominowały całkowicie wszelkie tego typu rozwiązania. Na samym początku wykonywało się zabudowa Wnęk, natomiast w obecnych czasach tego typu drzwi są stosowane w szafach stojących a nie we wnękach.

 Dlaczego są idealne do małych mieszkań? 

czwartek, 07 luty 2019 18:44

Szafy i zabudowy wnęk w Warszawie według DM KUCHNIE

Dzięki nam osobiście się przekonasz że przechowywanie mnóstwa ubrań wcale nie musi oznaczać chaosu w garderobie oraz niemożliwością odszukania ulubionego swetra. Szafy na wymiar realizowane przez naszą firmę to doskonała alternatywa dla tradycyjnych systemów który jako gotowe narzucają swoje rozwiązania. Dzięki  naszej firmie uzyskają państwo realną możliwość doskonałego zagospodarowania dostępnej przestrzeni w państwa domu bądź mieszkaniu.

poniedziałek, 04 luty 2019 11:37

Dlaczego warto wybrać meble DM Kuchnie?

Większość ludzi docenia w swoim życiu dobrze zaprojektowane wnętrza, które zachwyca swoją oryginalnością. Jest to często spotykane marzenie. Wynikiem takich pragnień jest dążenie do urządzania swojego mieszkania w taki sposób, aby jego styl i wygląd były wyjątkowe. Ma  to bardzo duże znaczenie w naszym życiu, ponieważ oryginalnie urządzone mieszkanie lub dom sprawiają, że z ogromną przyjemnością się w nim przebywa oraz gości znajomych i przyjaciół. Samo wykończenie ścian w sensie faktury i koloru daje atrakcyjny efekt, ale tylko wysokiej jakości odpowiednio dobrane meble są w stanie Ten efekt uzupełnić. Gotowe meble kupione w sklepie najczęściej nie będą pasowały ani do wymiarów naszych pomieszczeń, ani do rozkładu i nigdy nie będą prezentowały się w mieszkaniu równie dobrze jak na wystawie. Kluczową tutaj kwestią jest styl mebli, który musi koniecznie być dopasowany do charakteru pomieszczenia oraz do upodobań właściciela.

niedziela, 03 luty 2019 19:20

Dlaczego warto wybierać rozwiązania dopasowane do naszych potrzeb.

 Jednym z kluczowych najważniejszych mebli w naszym życiu jest szafa. Niektórzy posiadają ją w formie małego mebla który zajmuje fragment pomieszczenia, a inni w formie dużej, przestronnej szafy zabudowany z drzwiami przesuwanymi. Do naszych wnętrz zbieramy szafy przypominające  dawne czasy lub w zależności od preferencji i reszty wystroju możemy wybrać szafy olśniewające nowoczesnością i znakomitym nowatorskim designem.

piątek, 28 wrzesień 2018 15:30
Realizacja u Pana Piotra w Łodzi przy ul. Zamorskiej.
Na zdjęciach widzimy kuchnię, Biały Lakier,  z okapem teleskopowym. Okap zabudowany równo z górnymi szafkami. Całości dodaje uroku grafika. Jest dość nietypowa czyli są to słonie. Wykonano precyzyjne wycięcia na gniazdka. Do tego wszystkiego zamontowany jest blat w czarnym macie oraz sprzęt również czarny.
 
piątek, 28 wrzesień 2018 13:35
Realizacja w Warszawie przy Alei Zjednoczenia.  Kolor biały Alpejski z płyty laminat w połączeniu z blatem Dąb Canyon, który w ostatnim czasie jest bardzo modny. Zastosowaliśmy fronty z obrzeżem PCV 2mm.
 
 
 

 

3 największe trendy w zakresie blatów i blatów kuchennych na 2020/2021 rok

3 największe trendy w zakresie blatów i blatów kuchennych na 2020/2021 rok Wielu z nas zagłębiło się ostatnio we wnętrz...

czytaj więcej...

Jak dbać o stół z drewna

Jeśli odpowiednio zadbasz o stół z litego drewna, będzie Ci służył przez całe życie i zapewni Ci piękno. Oto kilka wskaz...

czytaj więcej...

Jaki wybrać stół do jadalni: materiały, style, rozmiary

W każdej jadalni centralnym elementem będzie stół jadalny. Jest to największy mebel i zazwyczaj znajduje się dokładnie p...

czytaj więcej...

Jak wybrać krzesła do stołu jadalnego

Nie przegap oszałamiającego stołu jadalnego tylko dlatego, że nie ma na nim krzeseł. Twój stół i krzesła nie muszą do si...

czytaj więcej...

Dopasuj kolor sufitu do ścian i reszty elementów

Zastosowanie tego samego odcienia do ścian i sufitu otula pomieszczenie płaszczem koloru. To podejście nie jest dla wszy...

czytaj więcej...

Jaki kolor sufitu wybrać do kuchni i nie tylko

Sufit zajmuje jedną szóstą przestrzeni w pomieszczeniu, ale zbyt często jest na nim jedynie warstwa białej farby. W rzec...

czytaj więcej...

Modna garderoba 2020, mała dawka inspiracji :)

Jeśli masz nadzieję zaprojektować dla siebie garderobę, ten artykuł może dać Ci motywację. Dziś uwzględniamy projekt gar...

czytaj więcej...

Jak zwalczyć komary w kuchni i nie tylko?

Ciągłe usuwanie komarów może być frustrujące. Na szczęście, niezależnie od tego, przygotowujesz obiad czy kolację w Twoj...

czytaj więcej...

Najlepsze zmywarki do zabudowy i wolnostojące

Masz w planach zakup nowej zmywarki kompletnie nie wiesz co wybrać?  Do zabudowy czy wolnostojąca?  Zaoszczędzić czas i ...

czytaj więcej...

Jak czyścić i usuwać plamy z marmuru i granitu

Marmurowe i granitowe blaty są wspaniałe, ale są porowate i nasiąkną cieczami, które mogą pozostawiać plamy (nawet siedz...

czytaj więcej...

OCZEKUJESZ SZYBKIEJ REALIZACJI ?

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń
tel. 517 392 466 lub 517 353 808

OCZEKUJESZ SZYBKIEJ REALIZACJI ?

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń
tel. 517 392 466 lub 517 353 808

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR I CIEŚLIK TOMASZ

Strzałków 22 lipca 13D

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466

tel. kom.: 517 353 808

© 2018 www.dmkuchnie.pl - All Rights Reserved.