fbpx

Referencje

Czyli nasi zadowoleni klienci
Opinie naszych klientów, to miarodajny wyznacznik jakości oferowanych przez nas wyrobów i usług.
Domino Meble to godna uwagi firma. Całość obsługi i realziacji to jeden wielki profesjonalizm. Doceniłam to szczególnie dzięki chronicznemu brakowi czasu. Każde spotkanie było rzeczowe i konretne, a efekt końcowy po prostu cudowny. Dziękuję ;)
Pokochałam Polskę od kiedy w niej zamieszkałam. Nigdy nie spodziewałam się, że spotkam tu kogoś, kto moją niechęć do stania nad kuchnią zamieni w miłość do gotowania. Panowie z firmy Domino Meble osiągneli to w kilka sekund po zapaleniu światła w mojej nowej kuchni. To artyści w swoim fachu i to jedyni swoim rodzaju.
Cóż mam powiedzieć... Po prostu zakochałam się w mojej nowej kuchni. Domino Mebele wprowadziło pozytwywną energię do mojego domu.
Jeśli Twoja żona nie lubi gotować i ucieka z kuchni, niczym kiedyś moja, kup jej kuchnie, w której poczuje się jak księżniczka na zamku. Warto było. Daję słowo, że bardzo warto. Dziękuję każdego dnia, że zrealizowałem ten pomysł z Panem Piotrem. Żona wyjechała w góry na tydzień (jako prezent niespodzianka), a ekipa z Domino Meble zamotowała wszystko na gotowo, zanim ona wróciła. Była zachwycona tym, co zastała. Oczywiście w następstwie tego ja również ;)
Pierszy raz w życiu przekonałam się, co to precyzja i jakość. Realizacja zakończyła się zgodnie z planem. Efekt powalający. Wolimy z mężem spędzać czas w kuchni zamiast w salonie od kiedy Pan Piotr zamienił ją w tak fantastyczne i nastrojowe miejsce. Polecamy gorąco!
Potwiedzam, że meble są top class! Nie spodziewaliśmy się z żoną takiego efektu. Zaprojektowane i zrealizowane mistrzowsko. Jesteśmy bardzo wymagającymi ludźmi i zdajemy sobie z tego sprawę, ale to, co wykonała firma Domino Meble jest niewiarygodnie piękne. Widać doświadczenie, rzetelność i to, co najważniejsze w każdym biznesie... ogromną pasję. Dziękujemy. Będziemy Was polecać.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466

Bateria do zlewozymwaka Baterie kuchenne czyli Jaką wybrać baterie do zlewozmywaka? Biały zlewozmywak w kuchni Czerń i biel w kuchni jako element atrakcyjności i komfortu Czysta estetyka mebli kuchennych Dlaczego warto kupić Nasze meble dobre kuchnie warszawa Dobre oświetlenie kuchni dąb w meblach kuchennych i łazienkowych fronty kuchenne lakierowane fronty kuchenne laminowane Inwydidualny projekt kuchni Warszawa Jak dezynfekować żywność i kuchnię z uwagi na koronawirus jaki kolor zlewu wybrać jak wybrać zlewozmywak Jaką wybrać baterię kuchenną? kuchnia angielska producent warszawa Kuchnia ceglasta kuchnia czarnobiała Kuchnia marzeń kuchnia na zamówinie Kuchnia pomarańczowa Kuchnia warszawa kuchnia z wifi kuchnie lakierowane dwukolorowe Kuchnie lakierowane mat Kuchnie lakierowane połysk kuchnie lakierowane Warszawa kuchnie lakierowane w Warszawie kuchnie na zamówienie Warszawa kustomizacja kolorów Meble kuchenne w Warszawie Modna kchnia modna kuchnia 2020 Modna kuchnia 2021 Modna kuchnia 2021? Poznaj nadchodzące trendy modna kuchnia warszawa Modne meble 2020 Realizacja Warszawa Modny blat kuchenny 2021 modny dom 2021 poznaj nadchodzące trendy Modny kolor 2020 MultiCooker nadruki na szkle najlepsze trendy kuchenne na rok 2019 nowoczesna kuchnia na 2019 nowoczesna kuchnia Warszawa nowoczesne kuchnie warszawa otwarte regały Personalizacja kuchni personalizacje designu mebli kuchennych piece parowe w kuchni polecany zlewozmywak do kuchni producent kuchni warszawa producent mebli łazienkowych produkcja kuchni warszawa produkcja mebli kuchennych warszawa produkcja mebli kuchennych warszszawaa realizacja Biała Kuchnia na codzień Warszawa Realizacja Warszawa Regał dąb sous vide Styl przejściowy Szafa przesuwna z wydrukiem na szkle szafy z przesuwanymi drzwiami Trendy kuchenne 2019 trendy w meblach kuchennych 2020 Trendy w projektowaniu wnętrz 2021 trendy w sypialni w roku 2020 unikalka kuchnia warszawa i nie tylko Wbudowane pakowacze próżniowe Wiele kolorów wykończenia w jednej kuchni wydruki na szkle wydruk nasz szkle w kuchni Wyspa kuchenna Zabudowane szafy przesuwne Zabudowane szafy przesuwne na zamówienie Zabudowane szafy przesuwne Warszawa Zalety szafy z przesuwanymi drzwiami zdrowa kuchnia Łóżko na zamówienie Warszawa Ściereczka czyszcząca ecloth