fbpx

Referencje

Czyli nasi zadowoleni klienci
Opinie naszych klientów, to miarodajny wyznacznik jakości oferowanych przez nas wyrobów i usług.
Domino Meble to godna uwagi firma. Całość obsługi i realziacji to jeden wielki profesjonalizm. Doceniłam to szczególnie dzięki chronicznemu brakowi czasu. Każde spotkanie było rzeczowe i konretne, a efekt końcowy po prostu cudowny. Dziękuję ;)
Pokochałam Polskę od kiedy w niej zamieszkałam. Nigdy nie spodziewałam się, że spotkam tu kogoś, kto moją niechęć do stania nad kuchnią zamieni w miłość do gotowania. Panowie z firmy Domino Meble osiągneli to w kilka sekund po zapaleniu światła w mojej nowej kuchni. To artyści w swoim fachu i to jedyni swoim rodzaju.
Cóż mam powiedzieć... Po prostu zakochałam się w mojej nowej kuchni. Domino Mebele wprowadziło pozytwywną energię do mojego domu.
Jeśli Twoja żona nie lubi gotować i ucieka z kuchni, niczym kiedyś moja, kup jej kuchnie, w której poczuje się jak księżniczka na zamku. Warto było. Daję słowo, że bardzo warto. Dziękuję każdego dnia, że zrealizowałem ten pomysł z Panem Piotrem. Żona wyjechała w góry na tydzień (jako prezent niespodzianka), a ekipa z Domino Meble zamotowała wszystko na gotowo, zanim ona wróciła. Była zachwycona tym, co zastała. Oczywiście w następstwie tego ja również ;)
Pierszy raz w życiu przekonałam się, co to precyzja i jakość. Realizacja zakończyła się zgodnie z planem. Efekt powalający. Wolimy z mężem spędzać czas w kuchni zamiast w salonie od kiedy Pan Piotr zamienił ją w tak fantastyczne i nastrojowe miejsce. Polecamy gorąco!
Potwiedzam, że meble są top class! Nie spodziewaliśmy się z żoną takiego efektu. Zaprojektowane i zrealizowane mistrzowsko. Jesteśmy bardzo wymagającymi ludźmi i zdajemy sobie z tego sprawę, ale to, co wykonała firma Domino Meble jest niewiarygodnie piękne. Widać doświadczenie, rzetelność i to, co najważniejsze w każdym biznesie... ogromną pasję. Dziękujemy. Będziemy Was polecać.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466