fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Kuchnia czarno-biała czyli modne aranżacje o ponadczasowym charakterze

Kuchnia czarno-biała czyli modne aranżacje o ponadczasowym charakterze

Kuchnia czarno-biała modna była zawsze i modna jest teraz. Jest to niesamowity duet który króluje i urzeka można powiedzieć od zawsze. Zestawienie kolorystyczne  czerni z bielą niesie ze sobą ogromne możliwości aranżacyjne i stylizacyjne, przykładowo począwszy od nowoczesnych poprzez skandynawskie i skończywszy na industrialnych. Kluczową kwestią, O której nie możemy zapominać tworząc aranżacje w kuchni jest obowiązkowe zachowanie maksymalnej równowagi pomiędzy czernią i bielą. Przeważać powinien W tym zestawieniu kolor biały z uwagi na fakt, iż optycznie powoduje powiększenie rozmiaru. Często spotykanym zatem popularnym rozwiązaniem w takich stylizacjach jest podłoga w stylu szachownicy, chociaż równie ciekawym rozwiązaniem  jest pomalowana na biało cegła i wprowadzenie dodatków w kolorze czarnym typu lampa, zegar, lodówka, kuchenka czy też sprzęt AGD rodzaju drobnego.

To często spotyka się szczególnie w blokach o starszej zabudowie, ale chcemy osiągnąć efekt jasności pomieszczenia. Rozważamy czerń i biel i zastanawiamy się czy to dobry pomysł. Zabudowa naszej kuchni powinna sięgać nie ma u sufitu, Trzeba wykorzystać całą wysokość kuchni. Białe szafki możemy dać wysoko a pod nimi mniejsze czarne uwzględniając to że w szafkach na górze będziemy przechowywać rzeczy po które rzadziej sięgamy oraz to że w małym mieszkaniu zawsze brakuje miejsca do przechowywania różnych rzeczy. Tutaj możemy zastosować czarne fronty w wersji z połyskiem dzięki czemu uzyskamy efekt nowoczesności i od blasku światła przy tym wszystkim dodając czarne akcenty stosując na przykład grafitowy zlew, obok niego czarna płyta grzewcza oraz piekarnik wykończony czarnymi elementami.

 Przy projektowaniu tego typu rozwiązań Możecie państwo liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie. Możemy wprowadzić do państwa kuchni bardzo wiele nowoczesnych rozwiązań które wręcz nieprawdopodobny sposób mogą ukryć pewne mankamenty zabudowywanego pomieszczenia.

 Pamiętajcie Państwo również o tym, że kuchnia to nie tylko meble ale również ściany i tutaj pojawia się kolejne zagadnienie na jaki kolor je pomalować bądź w jakim kolorze je wykończyć.  Dobrym rozwiązaniem będzie to zastosowanie bieli złamanej ciepłą szarością następnie możemy utworzyć pas w kolorze wychodzącym zza wiszących szafek o wysokości Równaj mniejszym szafką ten kolor przeciągnięty do okna Włącz coś innego dużego sprzętu kuchennego i oczywiście w tym samym kolorem możemy zaakcentować inne elementy w mieszkaniu najlepiej w przedpokoju.  Są tutaj duże możliwości i najlepiej będzie kiedy podczas spotkania z nami zaprezentujemy państwu możliwości które ułatwią podjęcie decyzji o takim czy innym rozwiązania.

 Czekamy na państwa kontakt. Jesteśmy do dyspozycji.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466