fbpx

AKTUALNOŚCI DM-KUCHNIE

Dowiedz się, co u nas słychać

Najnowsze trendy w meblach kuchennych Część 6 - Wiele kolorów wykończenia w jednej kuchni jako trend w 2019r

Najnowsze trendy w meblach kuchennych Część 6 - Wiele kolorów wykończenia w jednej kuchni jako trend w 2019r

Dzięki technologii właściciele domów mają dziś niemal nieskończoną listę kolorów i technik wykończenia szafek. Od ciepłych brązów do zwietrzałych szarości, wybory są zadziwiające. Właściciele domów korzystają z tych wyjątkowych wyborów. Jednym z nadchodzących trendów w 2019 r. jest mieszanie różnych kolorów wykończenia w celu uzyskania całkowicie unikalnego wyglądu. Górne szafki mogą być pomalowane na biało, podczas gdy podstawowa szafka ma naturalny wygląd drewna. Chodzi o stworzenie ciekawego projektu poprzez połączenie różnych elementów.

Jednym z łatwych sposobów jest uczynienie wyspy innym kolorem wykończenia niż szafy obwodowe. Ponieważ wyspa przypomina bardziej mebel, jest to łatwy kawałek, który można śmiało odczuć. Na tej stacji widzimy dużo czarnego, granatowego i czekoladowego brązu. Ale nie ograniczaj się tylko do tych opcji. Jeśli chcesz pójść o krok dalej, możesz spróbować połączyć dwa surowe kolory, takie jak czarny i biały, a co z zielenią? Dopóki w przestrzeni znajduje się element drewniany, nie możesz się pomylić. Może to jednak wymagać neutralnych kolorów blatu, ścian i podłóg. Podobnie jak w większości innych części domu, właściciele domów chcą tworzyć osobiste style z odważnymi stwierdzeniami, a nie używać nudnych wzorów foremek do ciastek. Ten trend jest tylko wyrazem pragnienia większej osobowości.

KONTAKT

DOMINO MEBLE

SULIGA PIOTR

ul. Ładna 41

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 392 466